FKM Vysočina Jihlava – Slovácko B 2:8 (kon.) | Zlín B – Olomouc B 2:2 (kon.)
FC Zlín B
2:2 (0:1)
SK Sigma Olomouc B
Pátek 08.10.2021, 15:00 • Stadion Letná • Moravskoslezská fotbalová liga • 11. kolo

Velice pěkný zápas nakonec končí remízou 2:2. Olomouc byla v první půli lepším celkem a ve 36. minutě se trefil z penalty Galus, ovšem ve 38. minutě uviděl červenou Grygar. V 54. minutě srovnal Hellebrand, ale v 65. minutě vrátil vedení zpět na stranu Sigmy Zifčák. Vše mohl potvrdit v 88. minutě Spáčil, ale ten penaltu neproměnil, zatímco Bobčík o dvě minuty později ano a srovnal na 2:2. (16:54:27)

90+3

90+2
    Olomouc se snažila poslat centr z levé strany do vápna, ale obrana Zlína získala míč na svou stranu.

90+1
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Langer, přichází David.
    90. Libor BOBČÍK - 2:2

90
    Tým Zlín B právě vstřelil branku! Je srovnáno na 2:2! K pokutovému kopu se postavil LIBOR BOBČÍK, který si počkal na pohyb brankáře a následně zakončil do levé části branky.

90
    Michal Galus navíc ještě uviděl za svůj faul žlutou kartu.

89
    Byla nařízena penalta pro Zlín! Michal Galus uvnitř šestnáctky poslal v souboji soupeře k zemi! To se dějí věci.
    88. Neproměněná penalta.

88
    Tak tohle se ovšem vůbec nepovedlo! K pokutovému kopu se postavil Jiří Spáčil, ale jeho zakončení letělo jen vedle levé tyče zlínské svatyně!

86
    Byla nařízena penalta pro Sigmu Olomouc. Hostující útočník vypíchl míč poslednímu obránci a dostal se tak do jasné tutovky, kdy si chtěl oběhnout brankáře, ale ten jej poslal k zemi.

Dnešní utkání sleduje 121 diváků.

85
    Tentokrát přišel faul Sigmy a Zlín má k dispozici přímý kop z relativně dobré pozice na přímou střelu.

83
    Hostující celek tentokrát získal rohový kop z levé strany, který rozehrál nakrátko a snaží se držet míč.

82
    Patrik Kulíšek uviděl žlutou kartu za nedovolený zákrok ve středu hrací plochy.

81
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Strachoň.

80
    Ovšem opět se Fastavu nepodařilo ani dostat uvnitř vápna ke střele a následovat bude autové vhazování Sigmy.