FKM Vysočina Jihlava – Slovácko B 2:8 (kon.) | Zlín B – Olomouc B 2:2 (kon.)
FC Zlín B
2:2 (0:1)
SK Sigma Olomouc B
Pátek 08.10.2021, 15:00 • Stadion Letná • Moravskoslezská fotbalová liga • 11. kolo

Velice pěkný zápas nakonec končí remízou 2:2. Olomouc byla v první půli lepším celkem a ve 36. minutě se trefil z penalty Galus, ovšem ve 38. minutě uviděl červenou Grygar. V 54. minutě srovnal Hellebrand, ale v 65. minutě vrátil vedení zpět na stranu Sigmy Zifčák. Vše mohl potvrdit v 88. minutě Spáčil, ale ten penaltu neproměnil, zatímco Bobčík o dvě minuty později ano a srovnal na 2:2. (16:54:27)

90+3

90+2
    Olomouc se snažila poslat centr z levé strany do vápna, ale obrana Zlína získala míč na svou stranu.

90+1
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Langer, přichází David.
    90. Libor BOBČÍK - 2:2

90
    Tým Zlín B právě vstřelil branku! Je srovnáno na 2:2! K pokutovému kopu se postavil LIBOR BOBČÍK, který si počkal na pohyb brankáře a následně zakončil do levé části branky.

90
    Michal Galus navíc ještě uviděl za svůj faul žlutou kartu.

89
    Byla nařízena penalta pro Zlín! Michal Galus uvnitř šestnáctky poslal v souboji soupeře k zemi! To se dějí věci.
    88. Neproměněná penalta.

88
    Tak tohle se ovšem vůbec nepovedlo! K pokutovému kopu se postavil Jiří Spáčil, ale jeho zakončení letělo jen vedle levé tyče zlínské svatyně!

86
    Byla nařízena penalta pro Sigmu Olomouc. Hostující útočník vypíchl míč poslednímu obránci a dostal se tak do jasné tutovky, kdy si chtěl oběhnout brankáře, ale ten jej poslal k zemi.

Dnešní utkání sleduje 121 diváků.

85
    Tentokrát přišel faul Sigmy a Zlín má k dispozici přímý kop z relativně dobré pozice na přímou střelu.

83
    Hostující celek tentokrát získal rohový kop z levé strany, který rozehrál nakrátko a snaží se držet míč.

82
    Patrik Kulíšek uviděl žlutou kartu za nedovolený zákrok ve středu hrací plochy.

81
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Strachoň.

80
    Ovšem opět se Fastavu nepodařilo ani dostat uvnitř vápna ke střele a následovat bude autové vhazování Sigmy.

79
    Nedovolený zákrok ze strany hostů znamená volný kop pro Zlínské.

78
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Zahradníček, přichází Beňa.

76
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Hellebrand, přichází Uhřík.
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Matějov, přichází Číž.

75
    Konec tohoto pátečního klání bude ještě velmi zajímavé, protože Zlín poslední minuty dominuje na hrací ploše, ale Olomouc se pyšní velmi dobrou obranou.

73
    Hosté se nyní soustředí především na defenzívu a odkopávají balóny do bezpečí.

72
    Zlín drží míč na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet, ovšem to se mu příliš nedaří.

70
    Další centr letěl do vápna hostů, kde si poradila obrana Olomouce.

69
    Znovu byl připraven hostující brankář Stejskal, který si poradil a chytil balón do rukou.

68
    Posléze sice Zlín získal rohový kop, ale ten nic nepřinesl a balón skončil v zámezí.

67
    A málem bylo opět srovnáno, ovšem gólman Stejskal včas vyběhl a následně skvělým zákrokem vychytal domácího útočníka!
    65. Pavel ZIFČÁK - 1:2

65
    Tým Olomouc B právě vstřelil branku! Hosté si v oslabení ber vedení zpět na svou stranu! PAVEL ZIFČÁK se dostal k míči uvnitř vápna Fastavu a následně razantní střelou k levé tyči dává gól.

62
    I přes oslabenou Sigmu je zápas celkem vyrovnaný a hosté se snaží dostat zpět do vedení.

60
    Hodina zápasu je za námi a Zlín hraje s Olomoucí srovnaně 1:1.

59
    Fastav drží balón na polovině soupeře, ale následně přichází nepřesná přihrávka, což znamená odkop od svatyně Stejskala.

57
    Velice špatná přihrávka v obraně Olomouce, po kterém přišla šance na obrat, ale zakončení zlínského hráče letělo vedle brány Stejskala!

55
    Sigma se snažila odpovědět, ale tentokrát z toho nebylo nic moc vážnějšího.
    54. Jan HELLEBRAND - 1:1

54
    Tým Zlín B právě vstřelil branku! Je srovnáno na 1:1! Po zblokované střele hostů předvedli Zlínští fantastický brejk a na jehož konči zakončoval zpoza vápna přesně k pravé tyči JAN HELLEBRAND.

53
    Standardní situace se ale Sigmě dnes moc nedaří, neboť obrana Zlína odvrátila míč do zámezí.

52
    Zlín sice hraje přesilovku, ale ta zatím není moc vidět, neboť je to opět Sigma, která se dostala dopředu a získala rohový kop.

50
    Nyní se dopředu dostal Fastav, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečnějšího.

48
    Po rohu přišel na řadu ještě jeden, ale opět se Olomouci nepodařilo zakončit.

47
    Olomouc nyní na začátku druhé půle získala rohový kop z levé strany.

46

45

44
    Olomouc raději poslala míč dozadu svému brankáři a nic moc neriskovala.

43
    Fastavu se ale zatím moc nedaří projít přes obranu hostů, což nese domácí trenér velice špatně a jde jej slyšet snad i v dalším městě.

42
    Jan Stejskal musel likvidovat nebezpečnou střelu soupeře z pravé strany, což se mu také povedlo.

40
    Nynější pokus Fastavu ovšem nebyl zrovna přesný a letěl jen nad bránu Stejskala.

39
    Zlín tak má celý druhý poločas a konec první půle ke vstřelení branky v přesilovce.

38
    Velký problém pro hosty! Červenou kartu totiž dostává Daniel Grygar, který jasným faulem při brejku soupeře zastavil protihráče.
    36. Michal GALUS - 0:1

36
    Tým Olomouc B právě vstřelil branku! Hosté otevírají brankový účet zápasu! K pokutovému kopu se postavil MICHAL GALUS, který zakončil zkušeně a přesně k levé tyči, zatímco gólman Rakovan šel na druhou stranu.

34
    Byla nařízena penalta pro Sigmu Olomouc! Hostující hráč šel k zemi po faulu soupeře.

33
    Tentokrát si Sigma vypracovala šanci po rohovém kopu, ale zakončení z voleje letělo doprostřed brány, kde byl připraven Rakovan.

31
    Další střela ze strany Olomouce, která ale letěla pouze nad bránu Rakovana.

30
    Půl hodina utkání je za námi a zatím jsme se nedočkali ničeho moc zajímavého.

29
    Další útočná akce Sigmy po levé straně skončila zblokovaným centrem do zámezí a následovat tak bude rohový kop.

27
    Znovu se Fastav dostal pod tlak na své polovině, ale nakonec byl domácí hráč zfaulován.

25
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Piňa, přichází Grečmal.

23
    Olomouc chce vstřelit úvodní branku dnešního střetnutí, ale další pokus o útok nevyšel.

21
    Zlín je aktuálně pod velkým tlakem a pouze odkopává míče pryč z hranice své šestnáctky.

20
    Opět se Sigma dostala do další šance, ale Matěj Rakovan tentokrát předvedl dobrý zákrok po střele k levé tyči.

18
    Béčko Olomouce šlo málem do vedení, ovšem po rohovém kopu se hosté dopustili faulu na brankáře Rakovana a míč se do sítě dostal až po odpískání nedovoleného zákroku!

17
    Sigma nyní kombinovala na pár metrech a posléze se dostala ke střele, ovšem ta byla zblokována a následuje tak rohový kop.

16
    Jan Kotouč poslal k zemi soupeře ve středu hrací plochy a uviděl od sudího žlutou kartu.

15
    Zatím ale k vidění nebyla ani jedná vážnější šance a oba týmy spíše čekají a hledají vhodnou možnost pro zakončení.

14
    Fastav měl k dispozici rohový kop z levé strany, ovšem ten nepřinesl nic moc vážnějšího a dopředu jde opět Olomouc.

13
    Zlín opět čekal na možný protiútok, ale ten se nepovedl podle představ, což znamená další tlak Sigmy.

12
    Nyní je to spíše Olomouc, která převzala iniciativu a snaží se něco vymyslet hlouběji na polovině soupeře.

10
    Nedovolený zákrok ze strany domácích, což znamená volný kop, o který se postará Zahradníček.

9
    Ovšem rohový kop se hostům vůbec nepovedl a Zlín vyrazil do brejku, který ale nepřinesl nic nebezpečného.

8
    Další centr Olomouce z pravé strany, po kterém bude následovat rohový kop Sigmy.

7
    Tomáš Zahradníček se z pravého křídla vydal do vápna soupeře, ale tam jej následně zachytila obrana Fastavu a zbavila jej míče.

5
    Zatím se bojuje především ve středu hrací plochy, ale je to spíše Zlín, který vyvíjí nátlak na soupeře.

4
    Nakonec to ale byla právě Olomouc, jenž poslala centr z pravého křídla do vápna před bránu Rakovana, který chytil balón do rukou.

3
    Sigma vysunula svůj presink a nadělala obraně Fastavu problémy v defenzívě, ovšem Zlín nakonec vše vyřešil a získal autové vhazování.

2
    Domácí celek drží míč na své polovině a postupnou kombinací se snaží dostat dopředu.

1

FC Fastav Zlín B: Rakovan – Němeček, Slovák, Hellebrand, Kulíšek, Pafka (C), Mlýnek, Bobčík, Hrdlička, Matějov, Nečas
    Náhradníci: Šiška – Mach, Číž, Uhřík, Strachoň, Pobořil, Chrudina

SK Sigma Olomouc B: Stejskal – Spáčil, Kotouč (C), Piňa, Langer, Grygar, Zifčák, Galus, Slavíček, Hubník, Zahradníček
    Náhradníci: Vajda – Beňa, David, Grečmal, Fabiánek, Saňák

Rozhodčí: Ogrodník – Bebenek, Mankovecký.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.