Litva – Bulharsko | 3:1 (kon.) | | | Kazachstán – Bosna | 0:2 (kon.) | | | Ázerbájdžán – Irsko | 0:3 (kon.) |
Gruzie – Řecko | 0:2 (kon.) | | | Švédsko – Kosovo | 3:0 (kon.) | | | Finsko – Ukrajina | 1:2 (kon.) |
Skotsko – Izrael | 3:2 (kon.) | | | Lucembursko – Srbsko | 0:1 (kon.) | | | Švýcarsko – Sev. Irsko | 2:0 (kon.) |
Faerské ostrovy – Rakousko | 0:2 (kon.) | | | Moldavsko – Dánsko | 0:4 (kon.) | | | Andorra – Anglie | 0:5 (kon.) |
Maďarsko – Albánie | 0:1 (kon.) | | | Polsko – San Marino | 5:0 (kon.) |
Vyšehrad – Písek | 0:4 (kon.) | | | Sokolov – Příbram B | 2:2 (kon.) | | | Motorlet – Admira Praha | 3:2 (kon.) |
Benešov – Plzeň B | 1:1 (kon.) | | | Králův Dvůr – Rakovník | 3:0 (kon.) | | | Povltavská – Slavia B | 1:2 (kon.) |
Jablonec B – Živanice | 2:1 (kon.) | | | Ml. Boleslav B – Dukla B | 1:1 (kon.) | | | Teplice B – Brozany | 3:0 (kon.) |
Ústí n/O – Hr. Králové B | 0:0 (kon.) | | | Velvary – Přepeře | 2:1 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Hlučín | 0:4 (kon.) | | | Vratimov – Zlínsko | 3:0 (kon.) | | | Blansko – Frýdek-Místek | 5:1 (kon.) |
D. Benešov – Ostrava B | 0:3 (kon.) | | | Vrchovina – Uh. Brod | 0:0 (kon.) |
KFC Komárno – Púchov | 3:1 (kon.) | | | Bardejov – B. Bystrica | 0:1 (kon.) | | | Dubnica – Podbrezová | 0:0 (odl.) |
Trebišov – FC Košice | 0:3 (kon.) | | | Žilina B – Skalica | 0:2 (kon.) |
konec
Faerské ostrovy
0:2
(0:1)
Rakousko
88
|
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Yusuf Demir.
|
|
88
|
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Ercan Kara, přichází Michael Gregoritsch.
|
|
86
|
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Jóan Símun Edmundsson, přichází John Frederiksen.
|
|
77
|
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Karim Onisiwo, přichází Louis Schaub.
|
|
77
|
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Konrad Laimer, přichází Dejan Ljubičić.
|
|
68
|
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Odmar Faerö, přichází Klaemint Olsen.
|
|
68
|
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Viljormur Davidsen, přichází Hannes Agnarsson.
|
|
68
|
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází René Joensen, přichází Jóannes Bjartalid.
|
|
65
|
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Martin Hinteregger, přichází Stefan Posch.
|
Branky:
26. Laimer (Kara), 48. Sabitzer
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 1:9. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:5.
Rozhodčí: I. Peljto – S. Ibrisimbegović, Beljo (všichni BIH)
Diváci:
Karty: 6. R. Joensen (FAO), 6. Faerö (FAO), 29. V. Davidsen (FAO) – 45+3. Kainz (AUT)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 1:9. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:5.
Faerské ostrovy:
Gestsson – Rólantsson, Faerö (68. K. Olsen), Nattestad, V. Davidsen (68. Agnarsson) – R. Joensen (68. Bjartalid), Hansson (C), G. Vatnhamar, Hendriksson, Jónsson – Edmundsson (86. Frederiksen).
Náhradníci: Nielsen, Lamhauge – Danielsen, Vatnsdal, Bjartalid, S. Vatnhamar, K. Olsen, H. Askham, Jensen, Knudsen, Frederiksen, Agnarsson.
Trenér:
Rakousko: D. Bachmann – Trimmel, Ilsanker, Hinteregger (65. S. Posch), Alaba (C) – Laimer (77. Ljubičić), Grillitsch, Kainz (88. Demir), Onisiwo (77. Schaub) – Kara (88. Gregoritsch), Sabitzer.
Náhradníci: A. Schlager, Lindner – Wöber, Danso, S. Posch, Gregoritsch, Ljubičić, Grüll, Schaub, Schöpf, Mwene, Demir.
Trenér:
Náhradníci: Nielsen, Lamhauge – Danielsen, Vatnsdal, Bjartalid, S. Vatnhamar, K. Olsen, H. Askham, Jensen, Knudsen, Frederiksen, Agnarsson.
Trenér:
Rakousko: D. Bachmann – Trimmel, Ilsanker, Hinteregger (65. S. Posch), Alaba (C) – Laimer (77. Ljubičić), Grillitsch, Kainz (88. Demir), Onisiwo (77. Schaub) – Kara (88. Gregoritsch), Sabitzer.
Náhradníci: A. Schlager, Lindner – Wöber, Danso, S. Posch, Gregoritsch, Ljubičić, Grüll, Schaub, Schöpf, Mwene, Demir.
Trenér:
Rozhodčí: I. Peljto – S. Ibrisimbegović, Beljo (všichni BIH)
Diváci:
Petr Frömel