KFC Komárno – Púchov 3:1 (kon.) | Bardejov – B. Bystrica 0:1 (kon.) | Dubnica – Podbrezová 0:0 (odl.)
Trebišov – FC Košice 0:3 (kon.) | Žilina B – Skalica 0:2 (kon.)
KFC Komárno
3:1 (2:0)
MŠK Púchov
sk Sobota 09.10.2021, 15:00 • Štadión KFC Komárno • MONACObet liga • 12. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.

Vítam všetkých futbalových fanúšikov pri sledovaní zápasu dvanásteho kola druhej najvyššej futbalovej ligy medzi Komárnom a Púchovom. Domáci stále bojujú o najvyššie priečky, naopak hostia majú úplne iné starosti, ale predsa len posledné dva zápasy môžu byť pre Púchov dobrým odrazovým mostíkom.

KFC Komárno: Po jedenástich kolách stále platí, že Komárno na svojom štadióne ešte neprehralo a obe doterajšie prehry s Banskou Bystricou a Humenným boli na pôde súpera. Po vyradení Dunajskej Stredy v Slovnaft Cupe Komárno pokračuje v kvalitných výkonoch a zverenci Mikuláša Raványiho v tejto chvíli strácajú na prvé miesto iba tri body.

MŠK Púchov: Hostia sa na začiatku sezóny trápili, keď po troch remízach prišla séria až šiestich prehier a Púchov sa ocitol medzi najhoršími. Potom však prišlo šťastné víťazstvo na penalty proti Častkovciam, čo zrejme pomohlo a následne prišli aj dve víťazstvá v lige proti Šamorínu a Námestovu. Púchov sa tak pred dnešným zápasom nachádza na zostupovej trinástej priečke s deviatimi bodmi.

Úvodné zostavy:

KFC Komárno: Bréda – Šmehyl, Varga, Szöcs, Šurnovský, Šimko, Németh, Domonkos(C), Ganbold, Druga, Tóth
    Náhradníci: Chmiel, Špak, Petráš, Saláta, Matič, Györgyi, Daniel, Abrahám, Bayemi

MŠK Púchov: Strelčík – Martinček, Kopičár, Afolabi, Lacko, Kopiš, Loduha, Holáň, Ullman, Mráz(C), Pilný
    Náhradníci: Pilný, Pavlovič, Ludha, Krčula, Kapusniak, Šeroň, Chupáň, Ozimý

Rozhodca: Libiak – Mihalík, Hrebeňár.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

5
    KFC Komárno dáva gól! Výborný začiatok má Komárno, ktoré ide do vedenia po odrazenej lopte a BORIS DRUGA už z dobrej pozície vovnútri šestnástky strelou po zemi prestrelil Strelčíka! Bez asistencie

8
    Púchov sa snažil založiť akciu dlhou nakopnutou loptou, ale Kopičár svojím pasom nenašiel nikoho na ľavej strane.

9
    Afolabi sa ocitol pod tlakom domácich hráčov a zakopol loptu do autu, preto Komárno bude pokračovať s loptou.

10
    Hostia po inkasovanom góle pôsobia celkom živo a kombinujú na polovici Komárna.

11
    Ullman mohol vyrovnať, ale veľmi pekný center pred Brédom nespracoval, čo zrejme zachránilo Komárno od inkasovaného gólu.

12
    Žltú kartu dostáva Holáň (MŠK Púchov).

13
    Domáci sa dostávali do dobrých pozícii pred šestnástkou Púchova, ale hostia sa ubránili, keď akcia skončila zblokovanou prihrávkou Németha.

14
    Loptu už držia v moci hráči v červených dresoch, dokonca Mertinček poslal z pravej strany zaujímavý center, ale hráči Komárna ho zvládli odvrátiť.

15
    Súboj v strede poľa dopadol v prospech hostí, ale potom prišla zbytočná strata a center do šestnástky Púchova musel zlikvidovať Afolabi.

16
    Kapitán hostí Mráz bol zastavený čistým spôsobom, ale Púchov zostáva blízkosti brány Komárna a má k dispozícií autové vhadzovanie.

17
    Ganbayar len odkopol na rohový kop, ktorý rozohrával Mráz, ale domáci ho prežili bez najmenších problémov.

18
    Mráz ostal sedieť na zemi pri ľavej postrannej čiare a hra je prerušená.

19
    Zdá sa, že kapitán hostí nebol v súboji so žiadnym hráčom, takže to môžu byť nejaké svalové problémy a uvidíme, či vôbec bude Mráz v zápase pokračovať.

20
    V hre sa však už pokračuje a Bréda odkopáva od svojej brány po dvadsiatich minútach hry.

21
    Dva tvrdé súboje absolvoval Kopiš v strede poľa proti Domonkosovi a Tóthovi, druhý však už bol posúdený ako nedovolený z pohľadu hráča Púchova.

22
    Akcia domácich je zastavená postavením mimo hry a Púchov sa môže opäť pustiť do útoku z vlastnej polovice.

23
    Žltú kartu dostáva Šmehyl (KFC Komárno).

24
    Fantastická točená strela Kopičára z priameho kopu opečiatkovala brvno domácej brány a následne sa lopta odrazila za ňu!

26
    Ďalším hráčom, kvôli ktorému je prerušená hra, bol Németh, ale rýchlo sa zodvihol a v hre bude môcť pokračovať podobne ako Mráz.

27
    Tempo hry upadá aj kvôli častým prerušeniam, ale Púchov už bol blízko vyrovnaniu a proti bolo brvno Brédovej brány.

28
    A znova sa nám nehrá po súboji Tótha a Loduhu, keď futbalista Púchova dostal nebezpečný úder do tváre a z nosa mu aj tečie krv.

29
    Žltú kartu dostáva Tóth (KFC Komárno).

30
    Komárno mohlo trochu podržať loptu, ale Szocs sa ju rozhodol nakopnúť, preto o ňu domáci prišli veľmi rýchlo.

31
    Púchov si vybojoval ďalší rohový kop, ale dva Holáňove centre po sebe nenašli hlavu žiadneho zo spoluhráčov.

32
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Mráz, prichádza Kapusniak.

33
    Šmehylova nákop do ohňa takmer na dva dotyky spracoval Németh, ale loptu mu predsa len uchmatol Strelčík.

34
    Mráz tak nakoniec dohral predčasne a teraz sme po prvýkrát zaregistrovali striedajúceho Kapusniaka, ktorý sa ocitol v postavení mimo hry.

35
    Hra je z pohľadu domácich dosť rozháraná, čo sa Púchov snažil využiť, ale Ullmanova strela bola zblokovaná a Kapusniakov center si v pohode našiel Bréda.

36
    Kopičár sa dopustil faulu v blízkosti pokutového územia vlastnej brány a Komárno môže pohroziť zo štandartnej situácie.

37
    Z tej ešte domáci nezakončili, ale z následnej akcie mohol zvýšiť Domonkos a Strelčík už bol prekonaný, ale loptu z pred prázdnej brány odkopol Afolabi.

39
    Žltú kartu dostáva Szöcs (KFC Komárno).

40
    Hostia opäť mohli predviesť niečo zaujímavé smerom dopredu, ale ich útok zastavil ďalší ofsajd Pilného.

41
    Striedajúci Kapusniak sa ocitol v tutovke, keď Ullman na pravej strane posunul dozadu na Martinčeka, ktorý centrom na zadnú tyč našiel práve hlavu Kapusniaka a ten zakončil len nad bránu.

42
    Žltú kartu dostáva Afolabi (MŠK Púchov).

43
    KFC Komárno dáva gól! Čo nevyšlo Kopičárovi strelou z priameho kopu, tak to na druhej strane dokonale predviedol TAMÁS NÉMETH a zrejme prekvapil Strelčíka zakončením k bližšej pravej tyči, pretože brankár Púchova už na loptu nedosiahol! Bez asistencie

45
    Dvojgólové vedenie pre Komárno v závere prvého polčasu je pre Púchov určite kruté, ale rozhodujúca je zatiaľ efektivita.

45+1
    Iba jedna minúta nadstaveného času už asi nič nezmení na priebežnom skóre, ktoré vyznieva priaznivo v prospech favorita.

45+1
    Prvý polčas sa skončil.

Komárno môže byť maximálne spokojné s výsledkom po prvom polčase, pretože nad Púchovom vyhráva po góloch Drugu a Németha. Hostia mali tiež svoje šance, ale Kopičár trafil len brvno a Kapusniak v obrovskej šanci zlyhal, keď hlavičkoval nad Brédovu bránu. Komárno mohlo pridať ešte o jeden gól viac, ale Domonkosov istý gól odkopol pred bránkovou čiarou Afolabi. Uvidíme, či Púchov ešte dokáže zápas zdramatizovať v druhom polčase. Druhý polčas sa začína približne o 16:03.

46
    Začal sa druhý polčas.

46
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Druga, prichádza Adayilo.

48
    KFC Komárno dáva gól! Zdá sa, že je definitívne rozhodnuté, pretože domáci strieľajú tretí gól a nad Púchovom už vyhrávajú rozdielom triedy, keď sa po nacvičenom signále z rohového kopu presadil MARTIN ŠIMKO!

51
    Žltú kartu dostáva Martinček (MŠK Púchov).

52
    Žltú kartu dostáva Pilný (MŠK Púchov).

54
    Ďalšia veľká príležitosť pre Komárno, po centri Adayila z pravej strany a dobrej práci Németha, ktorý posnul na spoluhráča, ale strela bola zblokovaná na rohový kop.

55
    Púchov sa v druhom polčase zatiaľ musí brániť, aj preto je zrejme o troch bodoch už v predstihu rozhodnuté a hostia bojujú len o čestný zásah.

56
    Martinček sa dotkol lopty rukou, preto Komárno po krátkej chvíli získalo loptu zadarmo.

57
    Najprv Šurnovský poslal dlhý aut až do šestnástky, hostia loptu odkopli, ale tá sa rýchlo vrátila späť k Tóthovi, ktorého strela bez prípravy skončila vysoko nad bránou Strelčíka.

58
    Jeden z hráčov hostí chvíľu ležal na zemi, ale Strelčík už môže rozohrávať od vlastnej brány.

59
    Neustále sa hra vracia pred šestnástku hostí a Púchov v druhom polčase zatiaľ nedokáže ani poriadne podržať loptu.

60
    Ani teraz hostia nevymysleli vôbec nič, pretože Martinček chcel nakopnúť Ganbayara, ale nakoniec sa sám ako posledný dotkol lopty.

61
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Tóth, prichádza Abrahám.

61
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Ganbayar, prichádza Bayemi.

62
    Domáci roh rozohrali nakrátko, Némethov center do ohňa však už znamenal len ofsajd.

63
    Na opačnej strane rovnaká situácia, keď sa v postavení mimo hry ocitol Kapusniak.

64
    Šmehyl sa tlačil cez Kopičára do šance, ale našťastie pre Púchov sa píska faul domáceho futbalistu, inak to už vyzeralo dosť zle pre hostí.

65
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Martinček, prichádza Ozimý.

66
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Pilný, prichádza Krčula.

67
    O slovo sa prihlásil striedajúci Adayilo, ale jeho strela z veľkej vzdialenosti nemala šancu na úspech.

68
    Komárno sa naďalej snaží streliť ďalší gól, aj keď vyhráva o tri góly, Bayemiho center však odkopol Afolabi.

69
    Ďalšia strela priletela z kopačky Šimka, ale ani jeho zakončenie nemalo nič spoločné s presnosťou.

70
    Loduha si dokázal prikryť loptu a počkal si na faul zozadu od Bayemiho, ale čas sa Púchovu výrazne kráti.

71
    Aj kombinácia je u hostí na o dosť nižšej úrovni oproti prvému polčasu, preto Komárno môže dohrávať zápas v pokojnom tempe.

72
    Lopta sa dostala až k Strelčíkovi, tak Púchov môže po dlhšej dobe postupne preniknúť na polovicu súpera.

73
    Dokonca hostia získali roh, ale Kapusniak sa nedostal k hlavičke a ani Krčulov ďalší center nepriniesol zakončenie Púchova.

74
    Ďalší rohový kop pre hostí, ale štandartné situácie Púchova neznamenajú nič zaujímavé a nakoniec ich snaha bola zakončená ofsajdom.

75
    Tak už len posledných pätnásť minút a myslím si, že obidve mužstvá by už za tohto stavu boli najradšej v šatni.

76
    Komárno si však útočenie naďalej užíva a Šmehylov center musel odvrátiť Afolabi na rohový kop.

77
    Prišla z neho hlavička vysoko nad bránu a rýchly pokus o prenesenie hry hosťom nevyšiel, pretože sa píska postavenie mimo hry.

78
    Zaujímavý súboj medzi Krčulom a Adayilom, ktorý napokon skončil v prospech futbalistu Púchova a vybojoval dobrú štandartnú situáciu.

79
    Púchov dal gól!
    Napokon z neho hostia strieľajú gól, ale asi už je neskoro na nejaký obrat. Holáňov prudký nákop pred Brédovu bránu dokázal usmerniť do siete MATEJ LODUHA! Asistencia: Holáň

80
    Žltú kartu dostáva Kopičár (MŠK Púchov).

82
    Hostia si však nedokážu vytvoriť súvislý tlak, preto Komárno môže stále celkom bez nervov držať dvojgólový náskok.

83
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Ullman, prichádza Chupáň.

84
    Šmehylova strela bola zblokovaná, ale odrazila sa ideálne na pekný volej Šimkovi, avšak dobrý zákrok predviedol Strelčík.

86
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Németh, prichádza Matič.

87
    Púchov sa od streleného gólu ani na dlhší nedostal k lopte, pretože tentokrát Kapusniak nedovolene zastavil Domonkosa.

88
    Bayemi si chcel vypýtať penaltu po súboji s Ozimým, ale na zem išiel príliš ochotne, čo videl hlavný rozhodca Libiak.

89
    Tak mohlo to byť ešte zaujímavé, ale Krčula si nenačasoval nábeh na Holáňovu prihrávku za obranu, preto sa píska ofsajd Púchova.

90
    Žltú kartu dostáva Šurnovský (KFC Komárno).

90+1
    Nadstavuje as iba jedna minúta a napriek aktivite Púchova už piaty gól v dnešnom zápase neuvidíme.

90+1

Komárno si v dvanástom kole druhej ligy poradilo s Púchovom a po výsledku 3:1 natiahlo sériu neporaziteľnosti v domácom prostredí. Postupne sa z pohľadu domácich gólovo presadil Druga, Németh a Šimko. Hostia v druhom polčase nemali takmer žiadnu šancu, ale predsa len jeden gól Púchov strelil zo štandartnej situácie, o ktorý sa postaral Loduha. Tento výsledok znamená, že Komárno má na konte 26 bodov a stále stráca tri body na prvú Banskú Bystricu. Púchov zostáva na deviatich bodoch a v tabuľke si určite nepolepší. To je z tohto zápasu odo mňa všetko, ďakujem vám za pozornosť a teším sa znova nabudúce pri zápasoch slovenskej druhej futbalovej ligy! (16:56:03)