Michalovce – Banská Bystrica 1:0 (po pr.) | Nové Zámky – Zvolen 1:4 (kon.) | Trenčín – Košice 5:2 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 3:1 (kon.) | Prešov – HC Slovan 2:4 (kon.) | Poprad – Nitra 3:4 (po pr.)
HK Poprad
3:4 (0:0, 1:3, 2:0 - 0:1)
HK Nitra
sk Neděle 17.10.2021, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 9. kolo

54:36
    Poprad získava presilovú hru, keď je už v laufe z vyrovnania skóre. Dve minúty za hákovanie dostáva Martin Vitaloš.

49:24
    Nitrianska presilovka sa končí predčasne. Jozef Baláž je na dve minúty vylúčený za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

47:48
    Presilovka pre Nitru. Daniel Brejčák dostáva dve minúty za hákovanie.

42:12
    Presilovka pre Nitru. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Adam Drgoň.

39:45
    V závere druhej tretiny získavajú presilovku kamzíci. Dve minúty za podrazenie dostáva Adrián Holešinský.

32:33
    Presilovku si zahrajú hráči Nitry. Peter Šišovský dostáva dve minúty za podrazenie.

29:01
    Presilovku si zahrá popradský tím. Dve minúty za napadnutie dostáva Martin Vitaloš.

18:47
    Presilovka domácich sa ani poriadne nerozbehla a Adam Drgoň je vylúčený za seknutie.

18:10
    Presilovka v závere prvej tretiny pre Poprad. Róbert Varga dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

14:21
    Presilovú hru si zahrajú aj hráči Nitry. Na dve minúty za podrazenie je vylúčený Filip Mešár.

11:48
    Poprad si zahrá prvú presilovku v zápase. Mário Múčka dostáva dve minúty za hákovanie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 31. Mešár (Livingston, Vandas), 41. Skokan (Drgoň, Brejčák), 55. Bjalončík (Paločko, Novajovský) – 28. Varga, 35. Hrnka (Buček, Tvrdoň), 40. Baláž, 63. Holešinský (Krivošík)

HK Poprad: Tomek (Čiliak) – Drgoň, Brejčák (A), Dalhuisen, Rymsha, Ulrych, Novajovský, Demo – Svitana (C), Skokan (A), Livingston – Vandas, Mešár, Handlovský – Paločko, Bjalončík, Šišovský – Valigura, Jevoš, Dzivjak – Šotek
    HK Nitra: O'Connor (Honzík) – Mezei (C), Raskob, Švarný (A), Nemec, Vitaloš, Bodák, Pupák (A), Štefanka – Tvrdoň, Hrnka, Varga – Krivošík, Holešinský, Buček – Bajtek, Baláž, Volko – Drábek, Sýkora, Múčka

Rozhodčí: Štefik, Žák – Synek, Tvrdoň