Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí 5:1 (kon.) | Letňany – Nová Paka 4:3 (kon.) | Hronov – Bílina 6:2 (kon.)
Písek – Kobra 6:10 (kon.) | Žďár n/S – Opava 4:2 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 7:3 (kon.)
Kometa Brno B – Nový Jičín 2:0 (kon.) | Děčín – Dvůr Králové n. L. 1:7 (kon.) | Jablonec n/N – Mostečtí Lvi 9:4 (kon.)
Řisuty – Příbram 2:6 (kon.) | Tábor – Cheb 9:2 (kon.) | Klatovy – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
9:4 (2:2, 1:0, 6:2)
Mostečtí Lvi
Sobota 23.10.2021, 18:00 • Městský zimní stadion, Jablonec nad Nisou • 2. liga skupina Sever (ČR) • 10. kolo

Jablonec ve druhé třetině strhl vedení na svou stranu a i když se Most mocně snažil v závěru prostřední části vyrovnat, nepodařilo se mu to a ve třetí třetině už Lvi neměli síly na zvrat. Hráli jen se dvěma obranami a třemi útoky a domácí v závěrečné třetině dominovali a vstřelili šest branek. Hattrickem se blýskl domácí Kryštof Bouřil a ani absence domácí opory Tomáše Plíhala tak nepřipravila Vlky o body. Z Jablonce nad Nisou vám přejeme pěkný večer a na shledanou při dalších on-line přenosech! (20:26:41)

59:40
    Bouřil v dobré šanci, ale z pravé strany jen vyprášil Kubíkovy betony.

59:03
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Hned po buly se dostal k puku JIŘÍ HOFFMANN, který střelou k tyči nad Králův beton ještě snižuje. Asistence: Ivan Řehoř, Milan Böhm.

58:26
    Vlci právě vstřelili branku!
    Abraham vystřelil od modré a MATĚJ HÁJEK dorazil puk do sítě! Asistence: Lukáš Abraham, Michal Kapička.

57:51
    Hostům už na pořádný přesilovový zámek nezbývají síly. Nakonec aspoň vystřelil Dohnal, ale Král chytá.

57:04
    Obránci už tolik nebrání a hraje se opravdu nahoru – dolů.

55:58
    Vyloučen domácí Tomáš Mrkvička za nedovolené bránění.

55:11
    Hosté se ale přece jen prosazují! Smolka poslal do damostatného nájezdu MARTINA MICALA, který předvedl ukázkový blafák do bekhendu a snižuje. Asistence: Pavel Smolka, František Bakrlík.

54:47
    Dohnal jel sám na Krále, ten mu ale vypíchl puk holí v poslední chvíli!

53:45
    Domácí zamkli soupeře v obranném pásmu a nakonec se golfákem prosadil LUKÁŠ ABRAHAM. Asistence: Tomáš Mrkvička, Michal Kapička.

53:02
    Vyloučen Mical za poodrážení. Domácí budou hrát pět na tři.

52:46
    Procházka s Bakrlíkem tak dlouho kombinovali na modré, až puk ztratili, ale František Bakrlík musel situaci nakonec hasit faulem. Jde ven za nedovolené bránění.

51:34
    Jursa ve velké šanci před Hosnedlem, ale neuspěl.

50:53
    Vyloučen Michal Pavlů za hákování.

50:53
    Oba týmy jsou v plném počtu. Mostu dochází síly a už nemá sílu na zvrat.

50:25
    Domácí jeli dva na jednoho, ale KRYŠTOF BOUŘIL místo přihrávky pověsil puk pod víko a kompletuje hattrick! Asistence: Martin Jursa, Tomáš Mrkvička.

Hosté střídají brankáře, Hosnedla vyměnil v brance Kubík.

49:51
    Řehoř nebezpečně vystřelil z pravé strany, ale Král v poslední chvilce dokázal vytáhnout proti střele lapačku.

Pavlů střílel od modré, ale Hosnedl chytá.

David Schlegel

Branky a nahrávky: 8. Bouřil (Homolka), 11. Hájek (Kapička, Brokeš), 39. Kapička (Mrkvička), 43. Bouřil, 44. Kapička (Mrkvička), 45. Pavlů (Kačírek), 51. Bouřil (Jursa, Mrkvička), 54. Abraham (Mrkvička, Kapička), 59. Hájek (Abraham, Kapička) – 13. Hoffmann (Dohnal, Havlík), 20. Řehoř (Mical), 56. Mical (Smolka, Bakrlík), 60. Hoffmann (Řehoř, Böhm)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: J. Král (Lank) – Kulda, Mrkvička (C), Charvát, Pavlů (A), Abrhám, Had, Pilek – Brokeš, Jursa, Kačírek – Kapička, Jakubec, Homolka (A) – Hric, Hájek, Bouřil. Trenér: Jankových.
    Mostečtí Lvi: Hosnedl (51. Kubík) – Havlůj (C), Havlík, Fučík, Hoffmann – Böhm (A), Řehoř, Bakrlík – Smolka, Mical, J. Procházka – Písařík, Dohnal, Drašar. Trenér: Machulda.

Rozhodčí: Vyštejn – Kurtin, Beneš