Minnesota – Nashville 2:5 (kon.) | Chicago – Detroit 3:6 (kon.) | Vegas – NY Islanders 0:2 (kon.)
Chicago Blackhawks
3:6 (1:1, 1:4, 1:1)
Detroit Red Wings
Pondělí 25.10.2021, 01:00 • United Center, Chicago • NHL

54:36
    Strome nešťastně zasáhl holí do obličeje Lindströma a je vyloučen na dvě plus dvě minuty.

52:38
    Red Wings půjdou na krátkou chvíli znovu do tří. Před brankovištěm zalehl Naměstnikov kotouč a je vyloučen za zdržování hry.

50:45
    A bude z toho přesilovka pět na tři! Seider podrazil Kubalíka a míří za Bertuzzim.

50:19
    Bertuzzi putuje na trestnou lavici za podrážení. Chicago si zahraje přesilovou hru.

46:44
    Aktivní hosté si vybojovali další přesilovou hru. Za hákování je vyloučen na dvě minuty Murphy.

42:20
    McCabe zbytečně krosčekoval Fabbriho a oslabí svůj tým.

31:06
    Staal putuje na trestnou lavici za krosček. Chicago dostává šanci snížit náskok soupeře a vrátit se do zápasu.

21:36
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Za sekání je vyloučen Tyler Johnson.

14:59
    Za sekání je vyloučen Fabbri. Zbytečný faul od útočníka Red Wings.

13:37
    Larkin přidržel jednomu z domácích hráčů hůl a je vyloučen na dvě minuty. Přesilová hra Detroitu pro tento moment končí.

13:04
    Detroit si zahraje přesilovou hru. Na čtyři minuty byl za vysokou hůl vyloučen Dominik Kubalík. Vrátí se Red Wings do vedení?

01:01
    První vyloučení v zápase na sebe nenechalo dlouho čekat. Za držení hole je vyloučen Tyler Johnson.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 13. T. Johnson (J. Toews, McCabe), 33. D. Kubalík (S. Jones, J. Toews), 42. Borgström (D. Strome, Gaudette) – 6. L. Raymond (Bertuzzi), 25. Rowney (M. Rasmussen, Stephens), 28. Naměstnikov (Stephens, Zadina), 30. Bertuzzi (Dylan Larkin, L. Raymond), 39. L. Raymond (Dylan Larkin, Bertuzzi), 47. L. Raymond (Dylan Larkin, Seider)

Chicago Blackhawks: M.-A. Fleury (Lankinen) – de Haan, S. Jones, McCabe, C. Murphy (A), I. Mitchell, E. Gustafsson – DeBrincat (A), Dach, Hagel – D. Kubalík, J. Toews (C), T. Johnson – Gaudette, Borgström, D. Strome – R. Carpenter, Kurashev, Reese Johnson.
    Detroit Red Wings: Nedeljkovic (Greiss) – Leddy, Seider, M. Staal (A), Stecher, DeKeyser (A), G. Lindström – Bertuzzi, Dylan Larkin (C), L. Raymond – Fabbri, P. Suter, Zadina – Naměstnikov, M. Rasmussen, Erne – Stephens, Gagner, Rowney.

Rozhodčí: Rooney, Rehman – Fournier, Brisebois

Diváci: 19 042