New Jersey – Calgary 3:5 (kon.) | Pittsburgh – Tampa 1:5 (kon.) | Colorado – Vegas 1:3 (kon.)
Nashville – San Jose 3:1 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 3:4 (kon.) | Seattle – Montreal 5:1 (kon.)

2. Trevor Zegras (ANA) – 1+1
    3. Jamie Drysdale (ANA) – 0+0 (06:41:25)

Kdo se postavil do brankoviště?

John Gibson (ANA) – zákroků, 21 OG, úspěšnost 84,0%, odchytal 59:10
    Connor Hellebuyck (WPG) – 32 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,4%, odchytal 59:38

Československá stopa
    Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.

Hostující celek díky povedenému závěru zápasu vyhrává tento mač 4:3 a podařilo se mu ukrást z Anaheimu oba dva body. Domácí měli zápas dobře rozehraný, ale závěr se jim totálně nepovedl.

59:55
    Už se nic nestane.

59:37
    Ryan Getzlaf pálil z dobré pozice, ale jeho rána končí vedle.
    58:59 Paul STASTNY - 3:4

58:59
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Hostující celek jde do vedení, spoluhráčovu střelu před brankou dokázal šikovně mimo dosah brankáře Anaheimu tečovat PAUL STASTNY. Asistence: Nikolaj Ehlers a Neal Pionk.
    58:40 Nikolaj EHLERS - 3:3

58:40
    Po vyhraném buly v útočném pásmu se střelou do horní části branky prosazuje obranou neobsazený NIKOLAJ EHLERS. Asistence: Andrew Copp.

58:29
    Nikolaj Ehlers neuspěl, následně Sonny Milano vyhodil přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

58:18
    Hosté hrají v šesti.

58:00
    Oznámeny byly poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:40
    Domácí celek se pokouší hrát aktivně, ale Jets cítí šanci na vyrovnání.

56:17
    Komerční přestávka.

55:55
    Domácí hokejisté drží těsné vedení o jednu branku. Hosté se momentálně jen obtížně dostávají do zakončení.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

54:45
    Neal Pionk na poslední chvíli dobrým obranným zákrokem dokázal zastavit nebezpečně vypadající akci Ducks.

53:20
    Domácí brankář kryje ránu, kterou vyslal jeden z hostujících hráčů od modré čáry.

53:18
    Ofsajd domácích, vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.
    52:15 Trevor ZEGRAS - 3:2

52:15
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Rychlá akce domácích a Ducks jdou do vedení. Sonny Milano našel zpětnou přihrávkou před brankou najetého spoluhráče, kterým byl TREVOR ZEGRAS. Jeho rychlé zakončení bylo povedené. Asistence: Sonny Milano.

51:50
    Winnipeg se dostal ke střele od modré čáry, pokus byl ovšem zblokovaný.

51:20
    31:20, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, domácí jsou aktivnější, ale stále platí nerozhodný stav.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:53
    Riley Nash se dostal do zakončení. S jeho střelou přes obránce si domácí brankář poradil. Komerční přestávka.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je vyrovnaný a domácí mají mírnou převahu.

49:42
    Vhazovat se nyní bude před brankou Jets. Bránící se celek vybojoval kotouč, a tak se směr hry otáčí.

49:14
    Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale střela od modré čáry byla zblokovaná obranou Jets.

48:00
    Po střele hostujícího hráče byl puk zblokovaný do ochranné sítě. Komerční přestávka.

47:19
    Domácí celek se dostal do útočného pásma, ale rána končí vedle branky. Nebyla to špatná střela, ale puk končí vedle.
    45:24 Andrew COPP - 2:2

45:24
    Stav zápasu je vyrovnaný, po ryclé akci se prosazuje ANDREW COPP. Dostal puk do střelecké pozice, kterou rychlou ránou dokázal zužitkovat. Asistence: Paul Stastny a Nikolaj Ehlers.

45:10
    Troy Terry i Ryan Getzlaf byli volní před brankou, ale nedokázali nic vymyslet.

44:13
    Hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není.

42:52
    Anaheim se dostal do vedení a pokračuje v aktivní hře. Jets se musí bránit tlaku soupeře.
    41:39 Josh MANSON - 2:1

41:39
    Domácí hokejisté se k velké radosti zdejších fanoušků dostávají poprvé v zápase do vedení, ránou od modré čáry se prosazuje JOSH MANSON. Jeho ránu podle všeho do své branky nešťastně srazil obránce. Asistence: Isac Lundeström a Troy Terry.

41:00
    Utkání pokračuje třetí třetinou, domácí vstoupili do posledního dějství velmi aktivně.

40:01
    Úvodní buly třetí třetiny vyhráli domácí.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:01

28:16, tak vypadá stav statistiky střel na branku po dvou třetinách. Domácí hokejisté jsou výrazně střelecky aktivnější, ale stále zde v Honda Center platí stav 1:1. Po přestávce budeme v Kalifornii pokračovat třetí třetinou.

40:00

39:50
    Už se podle všeho nic nestane ve druhé třetině.

39:43

39:16
    Ducks sice hrají přesilovku, ale mohou se dostat do výraznější střelecké pozice.

39:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:51
    Sonny Milano pálil z otočky, ale jeho střelecký pokus byl zblokovaný.

38:00
    Domácí celek sice hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.

37:43
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Andrew Copp – 2 min., hákování).

37:43
    Domácí půjdou do přesilovky, komerční přestávka.

37:34
    Cam Fowler ještě zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu.

37:14
    Adam Henrique mohl zakončovat, ale ještě pokračoval v kombinaci, následná rána byla zblokovaná.

37:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:19
    Jevgenij Svečnikov dostal hru do útočného pásma, na modré zastavil a hledal přihrávkou spoluhráče. Jeho akce byla zblokovaná.

35:34
    Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky zde v Anaheimu bavit. Stav zápasu je sice vyrovnaný, ale domácí vedou 24:16 na střely na branku.

35:00
    Hostující celek se při vlastním oslabení dostal do šance, ale domácí obrana si dokázala poradit.

33:18
    Domácí hokejisté mají možnost přesilové hry, ale první buly prohráli, a tak mohou hrát hosté.

33:18
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Riley Nash – 2 min., krosček).

31:47
    Connor Hellebuyck musel zasahovat po rychlém domácím přenesení hry. Nicolas Deslauriers se propracoval ke střele, kterou brankář kryje.

31:33
    Dylan DeMelo mohl pálit od modré čáry, ale rozhodl se pro přihrávku.

30:55
    Po krátké přestávce hra pokračuje dál, hosté rozehrávají od své branky a marně hledají cestu k zakončení.

30:06

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, stav je stále vyrovnaný.

29:08
    Andrew Copp zkoušel rychle rozehrát, ale neuspěl, a tak se píská zakázané uvolnění.

28:19
    Domácí se ovšem dostali do útočného pásma, ale rána od modré končí vedle.

28:04
    Vhazovat se nyní bude před brankou domácích. Ducks vyhráli buly, a tak mohou rychle otočit směr hry.

27:27
    John Gibson přerušuje hru, komerční přestávka.

26:47
    Ducks pokračují v aktivní hře, tlačí se do zakončení, ale nemohou se prosadit znovu. Obrana Jets hraje zodpovědně.

26:20
    Domácí pokračují v aktivní hře, Hampus Lindholm se na modré čáře k zakončení dostat nedokázal.
    25:04 Sonny MILANO - 1:1

25:04
    Krásně sehráno a je vyrovnáno. Trevor Zegras vypracoval střeleckou pozici pro spoluhráče, poslal puk do míst, kam si najel SONNY MILANO. Opřel se do puku a do odkryté části branky dokázal poměrně snadno skórovat. První branka v sezoně pro Milana. Asistence: Trevor Zegras.

24:22
    John Gibson kryje kotouč po střele soupeře z dobré pozice, Winnipeg velkou šanci nyní nedokázal proměnit. Tak tak si domácí brankář poradil se zakončením.
    22:07 Jevgenij SVEČNIKOV - 0:1

22:07
    Hostující celek se dostává do vedení, po rychlé akci a přihrávce spoluhráče se prosazuje střelou do odkryté části branky JEVGENIJ SVEČNIKOV. Asistence: Pierre-Luc Dubois a Kyle Connor.

21:10
    Jets měli velkou šanci, ale Pierre-Luc Dubois nedokázal prostřelit obranu soupeře ani brankáře. Defenziva Ducks zafungovala dobře a střelu zblokovala.

20:41
    Utkání pokračuje druhou třetinou, domácí hokejisté se zvládli ubránit první rychlé akci soupeře.

20:01

13:6, střelecky byli domácí hokejisté v první třetině aktivnější, vypracovali si lepší střelecké pozice, ale zatím v tomto zápase platí bezbrankový stav. Po přestávce budeme pokračovat. Brzy se z Kalifornie znovu přihlásíme.

20:00

19:30
    Ještě jedno přerušení hry, Nate Schmidt pálil od modré čáry a s jeho pokusem si domácí brankář poradil.

19:23
    Už se pravděpodobně nic nestane.

18:48
    Isac Lundeström hlídkoval před brankou soupeře, ale jeho rána byla obranou zblokovaná. Následně se dostal znovu do šance, ale neuspěl.

18:10
    Ryan Getzlaf byl blízko, ale jeho rána končí vedle pravé tyče branky Jets.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:03
    Na nějakou výraznější šanci momentálně čekáme, spíše se hraje ve středním pásmu, což vyhovuje hostům.

16:46
    Dylan DeMelo byl tvrdě dohraný soupeřem, a tak po kolizi odchází předčasně do kabiny. Uvidíme, zda se vrátí na druhou třetinu.

16:45
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Winnipegu.

16:10
    Josh Morrissey rozehrával od své branky, jeho akci rychle zastavila obrana Ducks. Následně pálil Nicolas Deslauriers, ale minul branku.

15:20
    Ducks se usadili zhruba na půl minuty v útočném pásmu, ale rána od modré čáry byla poměrně rychle zblokovaná.

15:01
    Nyní se hraje spíše ve středním pásmu, to se už dostáváme do finální fáze hry v úvodní třetině.

14:23
    Winnipeg rozehrává od své branky, Nate Schmidt to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se nedostal, dobře zapracovala obrana.

12:09
    Jets rozehrávají od své branky, Nate Schmidt čeká na dostřídání spoluhráčů, následně rychle dostal do šance Coopa, ale jeho rána končí vedle.

11:50
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme klidnější pasáž hry, na úvodní branku zatím čekáme.

11:11
    Connor Hellebuyck si poradil se střelou, kterou vyslal Troy Terry. Komerční přestávka.

10:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, zatím platí bezbrankový stav.

09:45

09:15
    Pierre-Luc Dubois měl po rychlém přenesení hry před sebou odkrytou část branky, ale trefit se nedokázal.

09:00
    Winnipeg sice hraje přesilovku, ale vůbec se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

08:14
    Isac Lundeström se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu při vlastním oslabení, ale o puk jej rychle připravila obrana.

07:46
    Přesilovku si zahraje hostující celek. Po vyhraném vhazování pálil Neal Pionk od modré čáry, jeho pokus kryje brankář.

07:45
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Josh Manson – 2 min., hákování).

07:41
    Kyle Connor se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si brankář Ducks dokázal poradit. Bude se vhazovat.

07:07
    Kristian Vesalainen byl volný před brankou, ale spoluhráči k němu nedokázali dostat přihrávku.

06:37
    John Gibson si tak tak dokázal poradit se střelou, kterou vyslal Paul Stastny. Buly před brankou domácích.

06:15
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Hosté musí nyní rozehrávat od své branky. Postupně se pokouší dostat přes střední pásmo.

06:03

06:00
    Hra je přerušená, domácí vstoupili do zápasu aktivně, vedou na střely 7:1, ale stále platí bezbrankový stav.

04:52
    Connor Hellebuyck přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

04:52

04:11
    Domácí sice hrají přesilovku, ale nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma.

04:02
    Troy Terry připravil střeleckou pozici spoluhráči, ale Adam Henrique nedokázal volný kotouč poslat na branku.

03:12
    Domácí se nemohou usadit v útočném pásmu, a tak musí rozehrávat od své branky. Jets zatím dobře brání.

02:52
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Neal Pionk – 2 min., podrážení).

02:38
    Domácí špatně střídali, a tak se píská zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Ducks.

01:14
    Cam Fowler pálil z dobré pozice, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale obrana si dokázala poradit.

00:55
    Isac Lundeström byl v dobré pozici před brankou, ale jeho rána byla zblokovaná na poslední chvíli obranou.

00:28
    Hosté vybojovali buly v útočném pásmu, následně Josh Morrissey to zkoušel od modré čáry, ale neuspěl.

00:11
    Utkání začalo v poklidném tempu. Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.

00:01

Anaheim Ducks: J. Gibson (Stolarz) – H. Lindholm, Drysdale, Fowler, Manson, Mahura, Shattenkirk – Henrique, Zegras, Rakell – Comtois, Getzlaf, T. Terry – Steel, Lundeström, Silfverberg – Deslauriers, Groulx, D. Grant.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Morrissey, N. Schmidt, Dillon, Pionk, Stanley, DeMelo, Beaulieu – Copp, P. Stastny, Ehlers – Connor, Dubois, J. Svečnikov – Harkins, Lowry, Vesalainen – Riley Nash, Toninato..

Anaheim odehrál v sezoně 6 zápasů s bilancí 2-0-1-2. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Porazil Calgary Flames 3:2 v prodloužení. Nestačil na Minnesotu Wild 1:2, Edmonton Oilers 5:6, Winnipeg Jets 1:5 a v prodloužení na Wild 3:4.

Winnipeg odehrál v této sezoně 5 zápasů, vyhrál dva a tři prohrál. Nestačil na Anaheim Ducks 1:4.San Jose Sharks 3:4 a v prodloužení na Minnesotu Wild 5:6 v prodloužení. Jets porazili Anaheim 5:1 a Nashville Predators 6:4.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Winnipeg Jets.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 26. Milano (Zegras), 42. Manson (Lundeström, T. Terry), 53. Zegras (Milano) – 23. J. Svečnikov (Dubois, Connor), 46. Copp (P. Stastny, Ehlers), 59. Ehlers (Copp), 59. P. Stastny (Ehlers, Pionk)

Anaheim Ducks: J. Gibson (Stolarz) – H. Lindholm, Drysdale, Fowler, Manson, Mahura, Shattenkirk – Henrique, Zegras, Rakell – Comtois, Getzlaf, T. Terry – Steel, Lundeström, Silfverberg – Deslauriers, Groulx, D. Grant – Milano.

Rozhodčí: O'Rourke, Rehman – Deschamps, Nansen

Diváci: 11 951