Angers – Nice 1:2 (kon.) | Bordeaux – Remeš 3:2 (kon.) | Montpellier – Nantes 2:0 (kon.)
Štrasburk – Lorient 4:0 (kon.) | Troyes – Rennes 2:2 (kon.) | Brest – Monaco 2:0 (kon.)
Clermont Foot – Marseille 0:1 (kon.)
Stade Brestois 29
2:0 (1:0)
AS Monaco
Neděle 31.10.2021, 17:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

Domácí fotbalisté překvapivě dokázali zaskočit favorita a obrat ho o body. Steve Mounié a Franck Honorat se prosadili a rozhodli o domácí výhře 2:0. Marco Bizot udržel nulu. (18:56:09)

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 8:17.

90+3

90+2
    Domácí vybojovali autové vhazování na své obranné polovině a nutno poznamenat, že se Stede Brestois nikam nežene.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Romain Faivre, přichází Romain Del Castillo.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec druhé části.

88
    Romain Faivre rozehrává rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana zasahovat nemusela. Balon následně končí mimo hrací plochu.

87
    Viditelnost už je lepší, hosté se snaží zápas zdramatizovat, ale nemohou se dostat do výraznější šance.

85
    Fanoušci vhodili na hrací plochu dýmovnici, a tak je viditelnost velmi omezená.

84
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Youssouf Fofana.

83
    Žlutou kartu dostává Kevin Volland (AS Monaco FC).

82
    Po vstřelené brance na 2:0 pokračují domácí v aktivní hře, hosté mají velké problémy s útočnou hrou.

81
    Žlutou kartu dostává Wissam Ben Yedder (AS Monaco FC).
    79. Franck HONORAT - 2:0

79
    Brest právě vstřelil branku!
    Po rychlé akci se domácí fotbalisté dostávají do dvoubrankového vedení. Po šikovné přihrávce spoluhráče do volného prostoru se prosazuje obranou neobsazený FRANCK HONORAT. Asistence: Irvin Cardona.

78
    Centr se snesl před branku, ale obránce u první tyče si v pohodě poradil a odehrál balon do bezpečé.

77
    Hosté díky aktivní hře vybojovali rohový kop. Rozehrával ho bude Alexandr Golovin.