Tampa – Florida 3:2 (po pr.) | Columbus – NY Rangers 3:5 (kon.) | Buffalo – Toronto 4:5 (kon.)
Winnipeg – Los Angeles 3:2 (po pr.) | Ottawa – Pittsburgh 6:3 (kon.) | Detroit – Montreal 3:2 (po pr.)
Carolina – St. Louis 3:2 (kon.) | Nashville – Arizona 4:1 (kon.) | Dallas – Philadelphia 5:2 (kon.)
Colorado – San Jose 6:2 (kon.) | Vegas – Vancouver 7:4 (kon.) | Seattle – Minnesota 2:4 (kon.)
Ottawa – Calgary 0:4 (kon.)
Dallas Stars
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
Philadelphia Flyers
Neděle 14.11.2021, 02:10 • American Airlines Center, Dallas • NHL

46:16
    Philadelphia si zahraje další přesilovou hru, když je na dvě minuty za hákování vyloučen Alexander Radulov (DAL).

41:19
    Dallas bude hrát další přesilovou hru, protože na trestnou lavici míří hostující Farabee (PHI) na dvě minuty za nedovolené bránění.

38:16
    Domácí hokejisté si zahrají první regulérní přesilovku, když je na dvě minuty za krosček vyloučen Kevin Hayes (PHI).

22:37
    Tak je tu i první vyloučení i na hostující straně, když Sean Couturier (PHI) podrazil Klingberga.

22:07
    Tyler Seguin (DAL) je už třetím domácím hráčem, který putuje na trestnou lavici a hosté dostanou další skvělou příležitost k vyrovnání.

14:05
    Na trestnou lavici nakonec míří Joe Pavelski (DAL), jenž dostává dvě minuty za vysokou hůl.

07:17
    Tak tohle se jen tak nevidí. Domácím se nepodařilo správně zahrát vhazování ani na jeden pokus, a tak za to dostávají dvouminutový trest. Philadelphia bude hrát první přesilovou hru v utkání.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 14. Glendening (J. Klingberg, R. Suter), 33. Hintz (Gurjanov, J. Robertson), 38. Seguin (Peterson, Sekera), 43. Pavelski (Hintz, A. Radulov), 58. Faksa (Glendening) – 37. J. van Riemsdyk, 49. Provorov (K. Hayes, R. Ellis)

Dallas Stars: Chudobin (Oettinger) – R. Suter, J. Klingberg, Lindell, M. Heiskanen, Sekera, Hakanpää – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Peterson, Seguin, A. Radulov – M. Raffl, Jamie Benn, Gurjanov – Tufte, Faksa, Glendening.
    Philadelphia Flyers: M. Jones (Hart) – Braun, Provorov, Ristolainen, Sanheim, R. Ellis, Yandle – Konecny, Couturier, Giroux – Atkinson, K. Hayes, Brassard – J. van Riemsdyk, Laughton, Farabee – MacEwen, N. Thompson, Lindblom.

Rozhodčí: Rank, Schrader – Johnson, MacPherson

Diváci: 18 532