Vsetín – Přerov | 5:3 (kon.) | | | Kadaň – Litoměřice | 0:5 (kont.) | | | Šumperk – Slavia | 3:4 (kon.) |
Kolín – Třebíč | 1:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Sokolov | 3:4 (po pr.) | | | Frýdek-M. – Prostějov | 5:2 (kon.) |
Havířov – Ústí n/L | 2:3 (po pr.) | | | Jihlava – Vrchlabí | 9:2 (kon.) |
Vancouver – Winnipeg | 3:2 (kon.) | | | Seattle – Colorado | 3:7 (kon.) | | | Ottawa – NY Rangers | 0:0 (odl.) |
Los Angeles – Carolina | 4:5 (kon.) | | | Tampa – New Jersey | 3:5 (kon.) |
Vítkovice – Kometa Brno | 3:6 (kon.) | | | Havířov – Poruba | 1:0 (kon.) | | | Přerov – Zlín | 7:1 (kon.) |
Olomouc – Vsetín | 4:2 (kon.) | | | Chomutov – Plzeň | 1:2 (kon.) | | | Motor ČB – Jihlava | 1:5 (kon.) |
Hvězda Praha – Mladá Boleslav | 5:4 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Třinec | 2:6 (kon.) | | | Kobra – Sparta | 2:12 (kon.) |
Mountfield HK – Technika Brno | 9:2 (kon.) | | | Slavia – Tábor | 4:1 (kon.) | | | PZ Kladno – K. Vary | 1:8 (kon.) |
Čerepovec – Barys | 3:4 (po pr.) | | | Dynamo Moskva – Ufa | 3:1 (kon.) | | | Jokerit – Spartak Moskva | 2:4 (kon.) |
N.Novgorod – Kazaň | 2:3 (po pr.) | | | Viťaz – Kunlun | 2:3 (po pr.) |
SHK Hodonín – Kopřivnice | 4:6 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Děčín | 3:4 (kon.) | | | Nová Paka – Letňany | 1:2 (kon.) |
Příbram – Řisuty | 7:1 (kon.) | | | Cheb – Tábor | 3:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Klatovy | 4:3 (po pr.) |
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N | 7:8 (kon.) | | | Bílina – Hronov | 4:13 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí | 3:2 (4:3 po s.n.) |
Opava – Žďár n/S | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Nový Jičín – Kometa Brno B | 4:2 (kon.) | | | Kobra – Písek | 3:2 (kon.) |
Zlín – Liberec | 1:5 (kon.) | | | Kladno – Třinec | 1:5 (kon.) | | | Pardubice – Salzburg | 5:0 (kon.) |
Mountfield HK – Motor ČB | 5:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Mladá Boleslav | 6:5 (3:2 po s.n.) | | | Jihlava – Chomutov | 4:2 (kon.) |
Sparta – Havířov | 3:1 (kon.) | | | Plzeň – Olomouc | 7:2 (kon.) | | | K. Vary – Vítkovice | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Slavia – HC Litvínov | 3:1 (kon.) |
Poprad – Cracovia | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Humenné – SR 18 | 3:0 (kon.) |
SHK Mustangové – Zlín sledge | 3:4 (kon.) | | | SOHO Olomouc – Havířov | 2:6 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary | 0:4 (kon.) |
Tomahawk – Vačice | 6:9 (kon.) |
Pelhřimov – Velké Meziříčí B | 20:0 (kon.) |
konec
Dynamo Moskva
3:1
(0:1, 2:0, 1:0)
Salavat Julajev Ufa
Tomáš Němčík
Branky a nahrávky:
21. Raševskij, 32. Andrej Sergejev (O. Lindberg, Šipačov), 60. Šipačov (Igumnov, Galijev) – 17. V. Tichonov
Rozhodčí: Birin, Sidorenko – Ivanov, Šalagin
Diváci: 2 354
Neproměněná penalta:
Dynamo Moskva:
I. Bočarov (A. Jerjomenko) – A. Bělov, Andrej Sergejev, A. Mironov (A), S. Bojkov, J. Zajcev, Volkov, N. Novikov – Galijev, Šipačov (C), Wedin – O. Lindberg, O'Dell (A), Raševskij – Petunin, Fisenko, Igumnov – Klinkhammer, Jakimov, Muranov – O. Zajcev.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Metsola (Šaryčenkov) – Chafizullin, P. Larsen, Panin (C), Muchamadullin, Viktor Antipin, Zubarev, Naumenkov – Markus Granlund, S. Manninen, Hartikainen (A) – Šmeljov, Kadějkin (A), N. Kuljomin – V. Tichonov, Chochrjakov, Baškirov – Platt, Pimenov, Sannikov – Pustozjorov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Metsola (Šaryčenkov) – Chafizullin, P. Larsen, Panin (C), Muchamadullin, Viktor Antipin, Zubarev, Naumenkov – Markus Granlund, S. Manninen, Hartikainen (A) – Šmeljov, Kadějkin (A), N. Kuljomin – V. Tichonov, Chochrjakov, Baškirov – Platt, Pimenov, Sannikov – Pustozjorov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Birin, Sidorenko – Ivanov, Šalagin
Diváci: 2 354
Střely na branku 27-21
Trestné minuty 8-10
Hity 10-5
Vhazování 14-10
Do utkání nezasáhl žádný český, ani slovenský hokejista.
Vítězství hostů pečetí gólem do prázdné brány VADIM ŠIPAČOV. Asistence: Ivan Igumnov a Stanislav Galijev.