Freiburg – Frankfurt 0:2 (kon.) | Mohuč – Kolín nad Rýnem 1:1 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnem
Neděle 21.11.2021, 17:30 • OPEL ARENA, Mohuč • Německá Bundesliga • 12. kolo

47
    Köln právě vstřelil branku!
    Tak to je parádní vstup hostů do druhého poločasu! Po skvělém centru se k hlavičce dostal SALIH ÖZCAN, který nedal brankáři žádnou šanci a srovnal na 1:1!

41
    Mohuč právě vstřelila branku!
    Před zhruba dvě minutkami ještě aktivní JONATHAN BURKARDT neuspěl, ale nyní už ano a posílá tak svůj celek do vedení! Opět dostal přihrávku do vápna, tentokrát si udělal prostor přes obránce a poté prostřelil Horna!