Zlín – Plzeň | 1:2 (kon.) | | | K. Vary – Sparta | 4:5 (po pr.) | | | Vítkovice – Motor ČB | 4:2 (kon.) |
Olomouc – Pardubice | 1:4 (kon.) | | | Kladno – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Litvínov | 3:2 (kon.) |
Buffalo – Seattle | 4:7 (kon.) | | | Winnipeg – Arizona | 0:1 (kon.) | | | Montreal – Vancouver | 1:2 (kon.) |
Calgary – Pittsburgh | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Vladivostok – Ufa | 0:2 (kon.) | | | Omsk – Nižněkamsk | 6:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Magnitogorsk | 6:4 (kon.) |
Dynamo Moskva – Kazaň | 4:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Jaroslavl | 1:2 (1:3 po s.n.) |
Olomouc – Mountfield HK | 5:4 (kon.) | | | Vítkovice – Salzburg | 6:1 (kon.) |
Spišská N. Ves – Nitra | 6:5 (3:2 po s.n.) |
po s.n. (3:2)
HK Spišská Nová Ves
6:5
(1:1, 3:1, 1:2 - 0:0)
HK Nitra
Dana Kontuľová
Branky a nahrávky:
1. Petgrave (Giľák, Chovan), 23. Giľák (Atwal), 36. Rapáč (Petgrave, Salituro), 38. Pegrave (Atwal), 50. Tyczynski (Kuru), rozh. náj. Tyczynski – 6. Tvrdoň (Raskob, Rockwood), 31. Baláž (Raskob), 53. Bajtek (Tvrdoň), 59. Buček (Nemec)
Rozhodčí: Snášel. ml, Výleta, – Synek, Crman, – Lauff
Diváci: Bez divákov
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1 Varg (NIT)
0:1 Malina (SNV)
2. série:
0:1 Holešinský (NIT)
0:1 Tyczynski (SNV)
3. série:
0:1 Rockwood (NIT)
1:1 Tyczynski (SNV)
4. série:
1:1 Holešinský (NIT)
2:1 Tyczynski (SNV)
5. série:
2:2 Hrnka (NIT)
2:2 Salituro (SNV)
6. série:
2:2 Varga (NIT)
2:2 Giľák (SNV)
7. série:
2:2 Rockwood (NIT)
2:2 Salituro (SNV)
8. série:
2:2 Nemec (NIT)
2:2 Nieminen (SNV)
9. série:
2:2 Hrnka (NIT)
2:2 Ouellet (SNV)
10. série:
2:2 Buček (NIT)
HK Spišská Nová Ves:
Surák (Jančura)- Atwal, Petgrave, Romaňák, Ouellet- Beaudry, Malina, Ordzovenský,(A), Chovan – Hamráček, Tyczynski, Giľák – Rapáč (C), Vartovník (A), Salituro – Tomala, Ščurko, Nieminen – Kuru, Vrábeľ, Majdan
Náhradníci:
Trenér: Miroslav Mosnár
HK Nitra: O´Connor (Honzík) – Nemec, Švarný (A), Vitáloš, Pupák (A), Mezei (C), Raskob, Socha – Sýkora, Rockwood, Múčka- Drábek, Bajtek, Buček – Šramaty, Baláž, Tvrdoň – Varga, Hrnka, Holešinský
Náhradníci:
Trenér: Antonin Stavjaňa
Náhradníci:
Trenér: Miroslav Mosnár
HK Nitra: O´Connor (Honzík) – Nemec, Švarný (A), Vitáloš, Pupák (A), Mezei (C), Raskob, Socha – Sýkora, Rockwood, Múčka- Drábek, Bajtek, Buček – Šramaty, Baláž, Tvrdoň – Varga, Hrnka, Holešinský
Náhradníci:
Trenér: Antonin Stavjaňa
Rozhodčí: Snášel. ml, Výleta, – Synek, Crman, – Lauff
Diváci: Bez divákov
Rozhodujúci samostatný nájazd premenil DAMIAN TYCZYNSKI.