Kopřivnice – Nový Jičín 1:2 (kon.) | SHK Hodonín – Vel. Meziříčí 4:2 (kon.) | Kometa Brno B – Žďár n/S 3:4 (kon.)
Mostečtí Lvi – Děčín 5:6 (po pr.) | Letňany – Bílina 16:4 (kon.) | Nová Paka – Dvůr Králové n. L. 3:4 (po pr.)
Hronov – Jablonec n/N 4:5 (po pr.) | Cheb – Řisuty 5:0 (kon.) | Klatovy – Kobra 4:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Příbram 2:4 (kon.) | Písek – Tábor 3:7 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
HHK Velké Meziříčí
Středa 01.12.2021, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga skupina Východ • 20. kolo

To je z mé strany pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a budu se na vás těšit u dalších textových přenosů. Přeji hezký zbytek středečního večera. (20:34:32)

Skončilo utkání, ve kterém doslova na poslední chvíli vyhráli domácí hokejisté. Nejprve ale musel Hodonín dotahovat, protože zápas otevřel v 8. minutě Tomáš Střecha. Další branka padla z kraje druhé části. Na 1:1 dokázal vyrovnat Vlastimil Hefka. Na další gólovou radost se muselo čekat až do závěrečných deseti minut zápasu. V 52. minutě totiž vrátil hostům vedení zpět Ondřej Malec. To však Drtičům nemuselo vadit. Tomáš Komínek totiž dokázal za 6 minut a 37 vteřin vstřelit hattrick a přisoudil tak tři body svému celku.

60:00

59:41
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ KOMÍNEK. Asistence: Martin Miklík.

59:14
    Autorem branky je TOMÁŠ KOMÍNEK. Asistence: Stanislav Balán.

57:56

55:56
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Michal Romančík – 2 min., hákování).

53:23

51:40
    Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ MALEC. Asistence: Marcel Juráň a Lukáš Paták.

51:02

49:02
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Vlastimil Hefka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

40:01

40:00

39:27

37:27
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Vlastimil Hefka – 2 min., vysoká hůl).

36:38

32:38
    Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí (Ondřej Malec – 2+2 min, vysoká hůl).

32:34
    Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí (Filip Střecha – 2 min., sekání).

30:12

Patrik Rošič

Branky a nahrávky: 22. Hefka (Janás, Romančík), 54. Komínek (Balán), 60. Komínek (Balán), 60. KOMÍNEK (Miklík) – 8. Střecha T. (Topol, Kochánek), 52. Malec (Juráň, Paták)

SHK Drtiči Hodonín: Kořenek (Martinčík) – Pchalin, Škápik, Hefka, Mikulík, Miklík, Hohl, Sedlaček – Komínek, Balán, Raevskii, Lekeš, Hložánek, Marek, Handl, Romančík, Janás, Dobša, Giatsintov
    Trenér: Tibor Janás

HHK Velké Meziříčí: Krejčí (Juda) – Ambrož, Báňa, Topol, Slabý, Vlašín, Burian, Kochánek – Rozmarín, Juráň, Strnad, Paták, Vlašín, Střecha T., Křenek, Malec, Maštera, Střecha F.
    Trenér: Karel Vejmelka

Rozhodčí: Goňa – Hübl, Polesný