Chrudim – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 2:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 1:2 (kon.)
Vsetín – HK MD Šumperk 3:2 (po pr.) | Kralupy n. Vltavou – Kobra 3:4 (po s.n.)
BK Havlíčkův Brod
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
IHC Králové Písek
Neděle 05.12.2021, 14:00 • Zimní stadion Kotlina • Liga juniorů • 23. kolo

Havlíčkův Brod byl dnes dvě třetiny lepším mužstvem. Svojí převahu však dokázal přetavit v jedinou branku. Písek pak na konci druhé dvacetiminutovky vyrovnal. Ve třetí třetině tempo zápasu opadlo. Králové však v ní dokonali obrat, a z Kotliny si tak vezou tři body za vítězství 2:1. (16:05:38)

59:53
    Písek drží kotouč za bránou domácích. Bruslaři již pravděpodobně nic nestihnou.

59:33
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kutlvašr – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Pártl – 2 min., nesportovní chování).

59:30
    Další ránu z levého kruhu z hole Maxe Kutlvašra hosté zablokovali.

59:23
    Ránu od modré vyslal Martin Zych. Netrefil však bránu.

59:14
    Hosté vyhráli vhazování a vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.

59:00
    Vhazuje se před Jakubem Vondrašem a domácí jdou v do pole v šesti!

59:00
    Oddechový čas pro domácí.

59:00
    Po rychlé akci střílel od modré čáry Max Kutlvašr. Vondruš jeho pokus viděl.

58:25
    Petr Hrdlička se zkusil proháčkovat mezi trojicí hráčů, byl ale zastaven.

57:51
    Nyní si hráči Havlíčkova Brodu nerozuměli. Po zkažené přihrávce se píská zakázané uvolnění.

56:58
    Bruslaři nasadili vyšší převodovou rychlost a snaží se vyrovnat. Písecká obrana ale zatím stíhá.

56:34
    Do pěkné střelecké šance se dostal na vnitřku levého kruhu Dan Fiala. Dostal přihrávku z pravé strany a z první vyslal ránu do levého horního rohu. Fantastický zákrok však předvedl Jakub Vodraš.

55:34
    V útočném pásmu vybojoval kotouč Jaroslav Prášek a před ním byl již jen brankář. Útočník Havlíčkova Brodu však neměl rychlost, a byl tak dostižen obranou hostů.

54:35
    Písek právě vstřelil branku!
    Adam Ryba našel pěknou nahrávkou do jízdy JAROSLAVA KREUZMANA, jenž se s kotoučem dostal před brankoviště a bekhendem prostrčil kotouč za přesouvajícího se Pavla Puldu. Asistence: Adam Ryba

53:58
    Velkou dělovku vyslal od modré čáry Martin Zych. Netrefil však bránu.

53:32
    Obrovskou porci času na zakončení měl na pravém kruhu Alois Dubský! Pavel Pulda se nyní vytáhl skvělým zákrokem.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 17. Kutlvašr (Prášek) – 39. Hracholski (Dubský, Kulvejt), 55. Kreuzman (Ryba)

BK Havlíčkův Brod: Pulda (Kukeně) – Hrbek, Besmák, Kutlvašr, Zych – Mlejnek (A), Pártl (C), Hrdlička, Dymák, Straka, Fiala (A), Kravec, Krejčí, Janko, Prášek
    Trenér: Václav Adam

IHC Králové Písek: Vondraš (Kadlec) – Dohnal, Kulvejt, Dolhý, Kurfürst (C), Kouba – Pešek, Pitel, Hála, Dubský, Kreuzman, Hracholski, Mikeska, Ryba, Lechnýř, Hollar (A), Kříž
    Trenér: Václav Šrámek

Rozhodčí: David Labuta – Kristýna Hájková, Jaroslav Štěrba