Chabarovsk – Nižněkamsk 1:3 (kon.) | Jokerit – Minsk 2:1 (po pr.) | Petrohrad – CSKA Moskva 3:2 (po pr.)
Spartak Moskva – Ufa 3:2 (3:2 po s.n.) | Viťaz – Riga 2:3 (po pr.)
po s.n. (3:2)
Spartak Moskva
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Salavat Julajev Ufa
Středa 22.12.2021, 17:30 • Dvorec Megasport, Moskva • KHL

63:19
    Další vyloučení, tentokrát na straně Ufy. Dvě minuty za podrážení dostal Viktor Tichonov.

60:00
    No a do nastaveného času půjdou hosté s přesilovkou, dvě minuty za vysokou hůl dostal Alexandr Bryncev.

54:42
    Přesilovka pro Ufu, vyloučen je Vjačeslav Soloduchin, který se provinil vražením na mantinel.

41:12
    Už se pískalo, dvě minuty za podrážení dostal Ilja Baranov.

38:07
    Ufa si dá přesilovku, dvě minuty za hákování dostal Alexandr Avcin.

14:43
    Další vyloučení na straně Salavatu, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Grigorij Panin.

09:02
    Přesilovku si zahraje i Spartak, hosté totiž hráli v šesti a pozorným sudím to neuniklo. Trest odsedí Rodion Amirov.

03:06
    Je tu první vyloučení zápasu, domácí Jori Lehterä dostal dvě minuty za hákování.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 17. Lehterä (Chochlačov), 50. J. Jeřábek (Širokov, Lehterä), rozh. náj. M. Cyplakov – 40. Hartikainen (V. Tichonov, S. Manninen), 48. R. Amirov (V. Tichonov, Chafizullin)