Rusko – Švýcarsko | 4:2 (kon.) | | | Německo – Česko | 2:1 (po pr.) | | | Švédsko – Slovensko | 3:0 (kon.) |
Švýcarsko – USA | 1:0 (kont.) |
Mountfield HK – Třinec | 5:1 (kon.) | | | K. Vary – Kladno | 6:4 (kon.) | | | Vítkovice – Olomouc | 5:3 (kon.) |
Motor ČB – Plzeň | 4:2 (kon.) | | | Litvínov – Pardubice | 1:5 (kon.) | | | Liberec – Zlín | 4:1 (kon.) |
Calgary – Edmonton | 0:0 (odl.) |
Čerepovec – Viťaz | 2:3 (po pr.) | | | CSKA Moskva – Dynamo Moskva | 3:4 (kon.) | | | Jokerit – Kunlun | 7:1 (kon.) |
Soči – Čeljabinsk | 2:4 (kon.) | | | Riga – Omsk | 3:4 (po pr.) |
Vienna Capitals – Znojmo | 4:2 (kon.) |
Neznámý – Kuopio | 0:0 (zruš.) | | | Neznámý – Davos | 0:0 (zruš.) |
Švýcarsko – Česko | 0:0 (zruš.) |
Česko U17 – Třinec junioři | 5:4 (po pr.) | | | Česko – Finsko | 0:0 (zruš.) |
Kopřivnice – Kometa Brno B | 3:4 (kon.) |
Česko – Slovensko | 9:2 (kon.) |
Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš | 8:1 (kon.) | | | Košice – Michalovce | 2:1 (po pr.) | | | Trenčín – Nové Zámky | 0:0 (odl.) |
Spišská N. Ves – Prešov | 4:2 (kon.) | | | HC Slovan – Nitra | 5:3 (kon.) | | | Poprad – Zvolen | 5:1 (kon.) |
Skalica – Levice | 6:2 (kon.) | | | Trnava – Žiar nad Hronom | 3:5 (kon.) | | | Vlci Žilina – Martin | 4:3 (po pr.) |
Dubnica – Humenné | 5:1 (kon.) |
Kometa Brno – BLESK | 15:1 (kon.) | | | Mountfield HK – BLESK | 2:6 (kon.) | | | Poruba 2011 – Zlín | 3:6 (kon.) |
Pardubice – Kometa Brno | 7:1 (kon.) | | | Zlín – Mountfield HK | 2:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Poruba 2011 | 0:7 (kon.) |
Pardubice – BLESK | 1:4 (kon.) |
konec
HC ISMM Kopřivnice
3:4
(2:0, 1:3, 0:1)
HC Kometa Brno B
49:46
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno B (Švejda – 2+2 min, podrážení).
|
|
36:56
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno B (Krejčí – 2 min., vysoká hůl).
|
|
23:06
|
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Gola – 2 min., sekání).
|
|
18:13
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno B (Gajarský – 2 min., podrážení).
|
|
16:02
|
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Marek – 2 min., hákování).
|
|
10:47
|
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (F.Fojtík – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
6. M.Mach (Vaněk, Gola), 9. M.Mach (Vaněk, Gola), 26. Vaněk (Krzak) – 25. Popelka (Havlát, Zukal), 32. Krejčičík (Vašíček), 33. Popelka (Vašíček, Pigl), 58. Sedláček (Gajarský, Trnka)
Rozhodčí: Blaha – Bezděk, Peluha
Diváci: 599
Neproměněná penalta:
HC ISMM Kopřivnice:
Kubáň (Kučera) – Tomeček, Krzak, Kleiner, Štěpánek, Marek (A), Slavík, Fojtík T. – Mach J. (C), Suchý, Gola, Mach M., Pěnčík, Hotěk, Hrubý, Pindel, Pokorný, Sluštík (A), Fojtík F., Vaněk, Brodek
Náhradníci:
Trenér: Jaroslav Kofroň
HC Kometa Brno B: Slavíček (Šembera) – Kališ (A), Kučera (A), Švejda, Sedláček, Zukal, Trnka – Pigl, Krejčiřík, Havlát, Kadlic, Vašíček, Brabenec (C), Popelka, Mokrohajský, Krejčí, Gajarský
Náhradníci:
Trenér: Jiří Otoupalík
Náhradníci:
Trenér: Jaroslav Kofroň
HC Kometa Brno B: Slavíček (Šembera) – Kališ (A), Kučera (A), Švejda, Sedláček, Zukal, Trnka – Pigl, Krejčiřík, Havlát, Kadlic, Vašíček, Brabenec (C), Popelka, Mokrohajský, Krejčí, Gajarský
Náhradníci:
Trenér: Jiří Otoupalík
Rozhodčí: Blaha – Bezděk, Peluha
Diváci: 599
Bořek Vajda