Toronto – Ottawa 6:0 (kon.) | Minnesota – St. Louis 4:6 (kon.) | Seattle – Vancouver 2:5 (kon.)
Los Angeles – Philadelphia 6:3 (kon.) | NY Rangers – Tampa 4:0 (kon.) | Detroit – Boston 1:5 (kon.)
Pittsburgh – San Jose 8:5 (kon.) | Colorado – Anaheim 4:2 (kon.) | Washington – New Jersey 3:4 (po pr.)
Vegas – Winnipeg 4:5 (po pr.)
Detroit Red Wings
1:5 (1:1, 0:1, 0:3)
Boston Bruins
Neděle 02.01.2022, 19:00 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

53:15
    Domácí jdou do dalšího oslabení. Vladislav Naměstnikov dostal dvě minuty za podrážení.

51:01
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings. Danny DeKeyser – 2 min., držení.

35:50
    Jake DeBrusk je vyloučen za hákování. Přesilovka pro Detroit.

28:47
    Vyloučení v týmu Boston Bruins. Trent Frederic – 2 min., krosček.

25:24
    Po přerušení hry se do sebe pustili Sam Gagner a brankář Jeremy Swayman. Oba dostali dvouminutové tresty za nesportovní chování a hrát se tak bude ve čtyřech na obou stranách.

22:59
    Oba hokejisté dostávají pětiminutové tresty za rvačku a po dvou minutách za sekání. Na počet hráčů na ledě to mít vliv nebude.

19:32
    Nick Foligno bojoval před domácím brankovištěm s Filipem Hronkem. Oba hráči se lehce osekávali, nakonec přišel krosček Foligna a to už rozhodčí nepřehlédli. Přesilovka pro Detroit.

04:20
    Tyler Bertuzzi byl zasažen do tváře hokejkou Tomáše Noska. Českému hráči se svezla hůl po náčiní soupeře. Nejednalo se tedy o úmysl. K dvouminutovému vyloučení ale dojít musí.

01:13
    Domácí Robby Fabbri vyrazil hokejku z ruky bránícímu Carlovi a dostal trest za nedovolené bránění.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 12. Bertuzzi (DeKeyser, Dylan Larkin) – 15. Bergeron (Craig Smith, B. Marchand), 28. Haula, 46. McAvoy (T. Hall, Coyle), 48. Frederic (M. Reilly, T. Nosek), 51. T. Nosek (O. Steen, McAvoy)

Detroit Red Wings: Nedeljkovic (Greiss) – Seider, DeKeyser (A), Hronek, M. Staal (A), G. Lindström, Oesterle – L. Raymond, Dylan Larkin (C), Bertuzzi – P. Suter, Naměstnikov, Fabbri – Zadina, Erne, M. Rasmussen – Gagner, Rowney, Veleno.
    Trenér: Blashill

Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – McAvoy, Grzelcyk, Carlo (A), M. Reilly, Clifton, Forbort – Craig Smith, Bergeron (C), B. Marchand (A) – Pastrňák, Haula, T. Hall – N. Foligno, Coyle, DeBrusk – O. Steen, T. Nosek, Frederic.
    Trenér: Cassidy

Rozhodčí: St. Pierre, Nicholson – Pancich, Brisebois

Diváci: 17 973