Slavia – Havířov | 4:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Šumperk | 6:4 (kon.) | | | Vsetín – Kadaň | 5:0 (kont.) |
Přerov – Kolín | 1:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Benátky n/J | 3:1 (kon.) | | | Litoměřice – Frýdek-M. | 5:2 (kon.) |
Sokolov – Prostějov | 5:4 (kon.) | | | Třebíč – Ústí n/L | 2:3 (kon.) |
Carolina – Calgary | 6:3 (kon.) | | | St. Louis – Washington | 5:1 (kon.) | | | Dallas – Pittsburgh | 3:2 (kon.) |
Jokerit – Ufa | 0:0 (odl.) | | | Kunlun – Čeljabinsk | 0:4 (kon.) |
Písek – Řisuty | 5:2 (kon.) | | | Cheb – Příbram | 6:9 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Kobra | 3:2 (kon.) |
Opava – Vel. Meziříčí | 4:2 (kon.) | | | Kopřivnice – Žďár n/S | 4:2 (kon.) | | | SHK Hodonín – Nový Jičín | 2:3 (kon.) |
Hronov – Děčín | 3:5 (kon.) | | | Letňany – Jablonec n/N | 7:3 (kon.) | | | Nová Paka – Bílina | 3:5 (kon.) |
Klatovy – Tábor | 3:4 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. | 5:3 (kon.) | | | Kometa Brno B – Val. Meziříčí | 0:3 (kon.) |
Liberec – Třinec | 7:0 (kon.) | | | Motor ČB – Chomutov | 3:2 (kon.) | | | Olomouc – Zlín | 5:4 (2:1 po s.n.) |
Mountfield HK – Kladno | 4:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Havířov | 7:2 (kon.) | | | Vítkovice – Kometa Brno | 3:0 (kon.) |
Plzeň – Jihlava | 9:5 (kon.) | | | K. Vary – Slavia | 2:0 (kon.) | | | Pardubice – Sparta | 5:7 (kon.) |
Salzburg – HC Litvínov | 3:4 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Čáslav | 4:5 (kon.) |
Karlovy Vary – SOHO Olomouc | 5:1 (kon.) | | | Havířov – Zlín sledge | 4:3 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – SHK Mustangové | 4:2 (kon.) |
HC Lovosice – Chomutov | 0:0 (17:00) |
Pelhřimov – Velká Bíteš | 14:0 (kon.) |
konec
HC ISMM Kopřivnice
3:12
(1:4, 0:4, 2:4)
MSK Orlová
59:13
|
Vyloučení v týmu MSK Orlová (Igor Janík – 2 min., hrubost).
|
|
59:13
|
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Mikki Rick Vana – 2 min., hrubost).
|
|
50:38
|
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Sviderek Vít – 2 min., podrážení).
|
|
44:16
|
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Matyáš Paseka – 2 min., faul kolenem).
|
|
32:10
|
Vyloučení v týmu MSK Orlová (David Štebel – 2 min., napadení).
|
|
32:10
|
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Václav Němec – 2 min., sekání).
|
|
23:39
|
Vyloučení v týmu MSK Orlová (Patrik Warzeszka – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
21:20
|
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Václav Němec – 2 min., napadení).
|
|
16:12
|
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Sviderek Vít – 2 min., podrážení).
|
|
9:45
|
Vyloučení v týmu MSK Orlová (Richard Zapalač – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
14. Polášek (Prokeš), 41. Prokeš (Ošmera, Havel), 59. Paseka (Jalůvka) – 1. Štebel (Kůrka), 13. Nogová (Janík, Štebel), 15. Janík, 16. Gorný, 21. Janík (Štebel), 29. Štebel, 39. Janík (Štebel), 39. Puzder (Littner), 42. Nogová (Janík), 46. Nogová (Janík, Štebel), 50. Puzder (Juhasz), 58. Štebel (Janík)
Rozhodčí: Lukáš Kudlička — David Valášek, Patrik Šimiček
Diváci: 99
Neproměněná penalta:
HC ISMM Kopřivnice:
H. Hodaň — V. Němec, L. Kuchař, S. Vít, P. Konvička, M. Vana, Š. Macháč, R. Havel — M. Ošmera, J. Jalůvka, K. Knápek, O. Kubáň, A. Hykel, A. Prokeš, M. Paseka, J. Polášek
Náhradníci:
Trenér:
MSK Orlová: D. Turoň (M. Vojáček) — J. Kůrka, R. Zapalač, J. Kusník, V. Kopřivová, J. Juhasz, P. Warzeszka, M. Gorný — J. Littner, O. Zubel, F. Trnčák, M. Pokorný, T. Puzder, I. Janík, D. Štebel, K. Pietraszová, K. Nogová, M. Balajka
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
MSK Orlová: D. Turoň (M. Vojáček) — J. Kůrka, R. Zapalač, J. Kusník, V. Kopřivová, J. Juhasz, P. Warzeszka, M. Gorný — J. Littner, O. Zubel, F. Trnčák, M. Pokorný, T. Puzder, I. Janík, D. Štebel, K. Pietraszová, K. Nogová, M. Balajka
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lukáš Kudlička — David Valášek, Patrik Šimiček
Diváci: 99