Ústecký kraj – Praha 1:5 (kon.) | Středočeský kraj – Karlovarský kraj 4:3 (kon.) | Liberecký kraj – Pardubický kraj 6:2 (kon.)
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 4:7 (kon.) | Královéhradecký kraj – Kraj Vysočina 1:0 (kon.) | Zlínský kraj – Jihomoravský kraj 2:7 (kon.)
Olomoucký kraj – Praha 3:8 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj 7:3 (kon.) | Ústecký kraj – Liberecký kraj 0:2 (kon.)
Středočeský kraj – Jihočeský kraj 3:3 (kon.) | Pardubický kraj – Královéhradecký kraj 5:3 (kon.) | Plzeňský kraj – Zlínský kraj 9:1 (kon.)
Kraj Vysočina – Olomoucký kraj 2:3 (kon.) | Jihomoravský kraj – Moravskoslezský kraj 1:3 (kon.)
Královéhradecký kraj
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Kraj Vysočina
Čtvrtek 20.01.2022, 12:30 • Kalich Arena, Litoměřice • Mládežnické MČR krajských výběrů • Skupina A

Je dobojováno! Královehradecký kraj udržel nejtěsnější možné vedení 1:0 z konce první třetiny a tím bere první body do tabulky. Po přestávce následuje duel mezi Olomouckým krajem a Hlavním městem Prahou. (14:01:14)

44:43
    Radim Mrtka zalehl kotouč, který se snažil vystřelit do prázdné branky Adam Novotný.

44:41
    Oddechový čas pro hosty.

44:23
    Ondřej Štěbeták opustil branku, Vysočina to zkouší v šesti!

44:09
    V poslední minutě se Vysočina stále drží v útočném pásmu. Nedokáže ale přesně vypálit na hradeckou branku.

43:18
    Vysočina se dostala do slibné situace. Zakončení ale nebylo příliš v rychlém tempu, čímž si s ním dokázala hradecká obrana poradit.

42:03
    Směrem do pásma se dostal Ondřej Chvátal. Je ale zcela sám bez jakékoliv podpory, což ho brzdí v průniku přímo k brance.

41:22
    Po delší době se osmělili Královehradečtí. Tlak na branku Štěbetáka si ale příliš nevytvořili.

41:01
    Proto kotouč patří nadále hráčům z Vysočiny, kteří tentokrát pokračují v souhře u vlastní branky.

40:14
    Královehradečtí se osamostatnili ve vlastní obranné třetině, odkud chtěli započíst rozehrávku a postupný přechod na opačnou stranu. Neúspěšně.

39:49
    Mrtkovu ránu dokázal jeden z hradeckých obránců včas zablokovat.

38:56
    Už druhou střelu v řadě poslal na královehradeckou branku Vít Koudela. Obrana Hradeckých ale dělá maximum možného, aby puk udržela před brankovou čárou.

38:39
    Po vyhraném buly se dostal ke střele od modré Jakub Vaněček. Janu Šimonovi se ale povedlo včas vyrazit puk k opačnému mantinelu.

37:38
    Hradečtí drží svého soupeře v šachu v útočné třetině. Málokdy se ale z toho odhodlají ke střelecké příležitosti.

36:49
    Napříč celým útočným pásmem obkroužil Dominik Pavlík, ke střele se ale poté dostal Josef Janeček. Jeho ránu Štěbeták vyrazil za sebe.

35:25
    Dlouhý boj o puk ve středním pásmu vyšel lépe Vysočině. Nabídnuté šance ale příliš nevyužila, naopak Hradečtí se dokázali dostat k Štěbetákově kleci.

34:23
    Radim Mrtka se sám dostal přes obě modré čáry a zpoza té druhé vypálil. Jan Šimon ale jeho střelu vyrazil ramenem.