Buffalo – Dallas 4:5 (kon.) | Philadelphia – Columbus 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Ottawa 6:4 (kon.)
Boston – Washington 4:3 (kon.) | Nashville – Winnipeg 5:2 (kon.) | Edmonton – Florida 0:6 (kon.)
Los Angeles – Colorado 1:4 (kon.) | Vegas – Montreal 4:3 (po pr.) | Seattle – San Jose 3:2 (kon.)

Colorado právě vstřelilo branku!
    Je definitivně rozhodnuto. Domácí sice zůstali v útočném pásmu, jenže záhy přišli o puk a DEVON TOEWS střelou přes celé kluziště trefil naprosto přesně – 1:4. Asistence: Mikko Rantanen

58:06
    Domácí tým si bere oddechový čas.

46:57
    A zase se vylučuje na straně Colorada, tentokrát dostal dvě minuty za podrážení Mikko Rantanen.
    44:11 Nicolas AUBE-KUBEL - 1:3

44:11
    Hosté zase vedou o dvě branky! NICOLAS AUBE-KUBEL se z trestné lavice vrátil do hry, okamžitě dostal od O'Connora přihrávku do sóla a to zakončil přesnou střelou na Quickovu vyrážečku – 1:3. Asistence: Logan O'Connor, J. T. Compher.

42:03
    Je tu další přesilovka pro Los Angeles, dvě minuty za vysokou hůl obdržel Nicolas Aube-Kubel.
    28:58 Anže KOPITAR - 1:2

28:58
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Už to ale neplatí, neboť po Doughtyho střele vznikl před Kuemperem zmatek, puk se několikrát odrazil, až se po Iafallově pokusu dostal na brankoviště, odkud už do prázdné branky dorážel ANŽE KOPITAR – 1:2. Asistence: Alex Iafallo, Drew Doughty.

27:54
    Domácí si dají další přesilovku, neboť Devon Toews vyhodil puk přes mantinel a dostal tak dvě minuty za zdržování hry.
    23:06 Kiefer SHERWOOD - 0:2

23:06
    Už je to o dvě branky. Hosté se udrželi v útočném pásmu, puk se odrazil do pravého kruhu pro vhazování, kde o ničem nepřemýšlel KIEFER SHERWOOD a prudkou ranou z otočky dokázal překonat překvapeného Quicka – 0:2. Bez asistence.

15:53
    Druhé vyloučení na straně Colorada, dvouminutový trest za držení dostal Nathan MacKinnon.
    14:53 Durzi byl blízko vyrovnání

14:53
    Šance na srovnání skóre. Prostor pro sjetí si z modré čáry dostal Durzi a najednou tu byla jeho střela z bekhendu, kterou Kuemper neudržel a puk mu proklouzal mezi betony. Zastavil se kousek od brankové čáry a svému gólmanovi pak musel se zákrokem pomoci obrana.

10:33
    Vylučuje se i na straně Colorada, dvě minuty za držení hole dostal Logan O'Connor.
    09:43 Mikko RANTANEN - 0:1

09:43
    Přesilovka je využitá a Colorado vede. Domácím se nepovedlo vyhodit do středního pásma, takže následovala výměna puku mezi elitními hráči hostů, od modré čáry nahodil MacKinnon a puk tečoval před brankou operující MIKKO RANTANEN. Quick na změnu nestačil zareagovat a je to 0:1. Asistence: Nathan MacKinnon, Cale Makar.

08:30
    Je tu první vyloučení, přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za hákování dostal Carl Grundström.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 29. Kopitar (Iafallo, Doughty) – 10. Rantanen (MacKinnon, Makar), 24. Kiefer Sherwood, 45. Aube-Kubel (L. O'Connor, Compher), 59. D. Toews (Rantanen)

Los Angeles Kings: Quick (C. Petersen) – M. Anderson, Doughty (A), M. Roy, O. Määttä, Björnfot, Durzi – Fagemo, Kopitar (C), Iafallo – Arvidsson, Danault, T. Moore – D. Brown (A), Byfield, Grundström – Kaliyev, B. Lizotte, B. Lemieux.
    Trenér: Todd McLellan

Colorado Avalanche: Kuemper (Francouz) – Makar, D. Toews, Girard, J. Johnson, E. Johnson, MacDermid – Rantanen (A), MacKinnon (A), Landeskog (C) – Burakovsky, Kadri, L. O'Connor – Compher, Newhook, Aube-Kubel – Kiefer Sherwood, M. Malcev, Jost.
    Trenér: Jared Bednar

Rozhodčí: Furlatt, Lee – Nansen, Gawryletz

Diváci: 15 387