Hranice – Plzeň 21:37 (kon.) | Lovosice – Kopřivnice 31:26 (kon.) | Karviná – Zubří 35:32 (kon.)
Frýdek-M. – Královo Pole 32:32 (kon.) | SHC Maloměřice – Dukla 26:38 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
32:32 (16:16)
SKKP Handball Brno
Středa 02.02.2022, 18:00 • Frýdek-Místek • Chance Extraliga mužů • 16. kolo

Pepino SKP Frýdek-Místek – SKKP Handball Brno 32:32 (16:16)
    Nejvíce branek: Chudoba 11/1, Petrovský 6, Bureš 6 – Bosák 8, Živanov 6, Kocich 4/2. Rozhodčí: Pluhař, Suchánek. Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2. Vyloučení: 2:3. (19:41:44)

Neskutečný zápas mezi Frýdkem-Místkem a Brnem nám nabídl středeční podvečer. Ti, kdo si našli cestu do haly, nebo alespoň čas u televizních obrazovek rozhodně nemohli litovat. Atraktivní házená to byla od začátku do konce. Ve 25 minutách druhého poločasu byli lepší domácí hráči, kteří většinou mírně vedli. V jednu chvíli si udělali dokonce čtyřgólový náskok. Ten ale ztratili. V posledních pěti minutách začali hodně chybovat a nakonec se obávali o to, aby vůbec bodovali. Díky gólu Adama Gřeška v posledních deseti minutách se jim to nakonec povedlo a zachránili alespoň remízu. Po čtyřech prohrách v řadě konečně bodovali.

60
    Druhý poločas skončil. (32:32)
    60
    Adam Gřešek zachraňuje v infarktovém závěru alespoň bod pro domácí tým! Dostal míč do osamocené pozice, naskočil do brankoviště a srovnal. Domácí mohou nyní děkovat bohu, pokud na něj věří, protože utkání, které měli pod kontrolou, si nechali hloupými chybami utéct, ale nakonec z něho v posledních sekundách vydolovali alespoň bod. (32:32)
    60
    Dušan Živanov proměňuje šanci hostů po parádní kombinaci. Nyní už Brno určitě neprohraje, při nejhorší se ve místecké hale 6. ZŠ týmy rozejdou smírně. (31:32)
    59
    Brno chybovalo v útoku a Pepino se dostalo do samostatného úniku. Radim Chudoba míč do běhu zpracoval a poslal ho po zemi do branky. Je srovnáno. Nyní nás čekají jeden nebo dva poslední útoky. (31:31)
    59
    Šanci Frýdku-Místku dodal Vojtěch Petrovský, který okamžitě odpověděl na branku Brna. (30:31)
    59
    Jakub Bosák dostal míč do samostatného úniku a minutu a půl před koncem poslal svůj tým do dvoubrankového vedení. (29:31)
    58
    Jan Zahradníček se dostal do skvělé pozice na křídle a jednoduše proměnil. (29:30)
    58
    Adam Gřešek dostal míč na obvyklou pozici pivota za obranu a parádně ho poslal mezi nohy brankáře o zem. (29:29)
    56
    Domácí po timeoutu neproměnili útok. Luka Kikanović ale svou šanci ano, a tak se hosté čtyři minuty před koncem dokázali dostat do vedení. (28:29)
    55
    Domácí neproměnili samostatný únik. Brno soupeře přečíslilo došlo k brance. Dušan Živanov se dostal do dobré pozice a překonal brankáře Marenčáka u bližší tyče. (28:28)
    54
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš). (28:27)
    53
    Obrovská chyba Frýdku-Místku! Při přechodu do útoku ještě na polovině o míč přišel a Jakub Bosák ho sebral. Běžel sám na branku a jendoduše proměnil a srovnal tak stav. (27:27)
    53
    Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Dušan Živanov). (27:26)
    52
    Zbyněk Bureš se neobtěžoval si vyskočit, prostě protlačil obranu a poslal míč k tyči. Soupeřův gólman si na něj sice sáhl, ale nezlikvidoval ho. (27:25)
    51
    Radim Chudoba si vyžádal přihrávku dozadu, ale s míčem se obtočil kolem soupeře a dostal se i za obranu. Následně proměnil svou šanci střelou o zem a zapsal už dnes svoji desátou úspěšnou trefu. (26:25)

51
    Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Erik Žvak). (25:25)
    49
    Pepino se dopustilo faulu a byla odpískána sedmička. Martin Kocich tentokrát nenaznačoval vůbec a rychle míč poslal do pravé části branky. (25:25)