Slavia – Vrchlabí 3:2 (2:0 po s.n.) | Ústí n/L – Jihlava 5:1 (kon.) | Sokolov – Poruba 2011 4:3 (kon.)
Prostějov – Vsetín 4:5 (po pr.) | Havířov – Kadaň 5:0 (kont.) | Frýdek-M. – Šumperk 3:2 (kon.)
Benátky n/J – Kolín 4:5 (kon.) | Třebíč – Přerov 2:3 (1:2 po s.n.)
LHK Jestřábi Prostějov
4:5 (2:2, 1:2, 1:0 - 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 05.02.2022, 17:00Chance liga • 45. kolo

42:10
    Zcela zbytečný faul Michala Hryciowa, jenž oslabí Vsetín na dvě minuty, když zahákoval již ozbrojeného Martina Nováka.

30:48
    Vsetín se teď bude bránit přesilové hře soupeře. Dvě minuty za hákování odsedí na trestné lavici Lukáš Buchta.

28:20
    Vsetín si podruhé v utkání zkusí přesilovou hru, dvě minuty za držení obdržel prostějovský obránce Patrik Husák.

18:05
    Přesilovou hru si poprvé v zápase vyzkouší také hosté z Valašska. Menší trest obdržel Robin Staněk za hákování.

14:33
    Je to tak, Valaši se budou po dobu celých dvou minut bránit ve třech proti pěti. Druhým hříšníkem ve stejném čase byl další vsetínský obránce Šimon Jenáček, jenž fasuje menší trest za sekání.

14:33
    Mezi rozhodčími a kapitány obou celků probíhala delší porada. Nakonec však platí, že Jestřábi si zahrají první přesilovou hru v dnešním utkání. Viníkem této situace je vsetínský obránce Michal Hryciow.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 6. P. Beránek (A. Havlík, T. Jáchym), 16. J. Kloz (Martin Novák, Mrázek), 34. Klimíček (Martin Novák, M. Švec), 43. Rudovský (Račuk, T. Jáchym) – 5. Berger (Buchta, Hryciow), 7. Pšurný (Rob, Jonák), 24. Rob, 38. Rob (Jonák, Gába), 62. Štach (R. Vlach, R. Půček)

LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (M. Altrichter) – Staněk, Klimíček, M. Jáchym, A. Havlík, Vala, Zajíc, Husák – P. Beránek, T. Jáchym, Rudovský – Martin Novák (C), J. Kloz (A), M. Švec – Jiránek (A), Račuk, Mrázek – Štefka, T. Koblížek, Š. Jelínek.
    Trenér: Totter

VHK ROBE Vsetín: Gába (J. Málek) – Jerofejevs, Ondračka, Štach (A), J. Říha, Š. Jenáček, Hryciow, Buchta – Jonák (C), Pšurný, Rob – Berger, Kucharczyk (A), Klímek – R. Půček, R. Vlach, Gago – Pitule, Venkrbec, Hořanský.
    Trenér: Stantien

Rozhodčí: Pilný, Šudoma – Hanzlík, Kučera