Palmeiras – Al Ahly 2:0 (kon.)
SE Palmeiras
2:0 (1:0)
Al Ahly SC
Úterý 08.02.2022, 17:30 • Al Nahyan Stadium, Abú Dhabí • Mistrovství světa klubů • Semifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:28:58)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 15:9.

Je konec. Palmeiras zvítězil nad Al Ahly v poměru 2:0 a postupuje do finále Mistrovství světa klubů. Dlouho jsme čekali na nějakou první vážnější příležitost, která nakonec přišla ve 39. minutě a rovnou z toho byla branka! Po skvělé přihrávce Dudy se dostal Veiga do velké šance a míč zavěsil k levé tyči. Do druhé půle vstoupil brazilský celek skvěle, jelikož ve 49. minutě zvýšil náskok Dudu. Následně ale Al Ahly předvádělo zvýšenou útočnou aktivitu a v 72. minutě se dočkalo branky, která ale nakonec neplatila. V 80. minutě uviděl červenou kartu Ašraf a oslabil hosty v náporu.

90+7

90+7
    Šerif šel k zemi uvnitř vápna, ale sudí pokutový kop neodpískal, což potvrdil videorozhodčí.

90+6
    Další šance Al Ahly, ale tentokrát skončila hlavička pouze na horní tyči!

90+5
    Weverton se pořádně protáhl po střele soupeře z dálky!

90+3
    Palmeiras kombinuje na své polovině za hlasitého skandování svých fanoušků, kteří oslavují postup do finále Mistrovství světa klubů.

90+1
    Afša poslal soupeře k zemi a uviděl od sudího žlutou kartu.

90
    Rozhodčí nastavuje 6 minut navíc.

89
    Střídání v týmu SE Palmeiras: ze hřiště odchází Rony, přichází Deyverson.
    Střídání v týmu SE Palmeiras: ze hřiště odchází Gustavo Scarpa, přichází Breno Lopes.

88
    Domácí kontrolují konec zápasu a samozřejmě nikam nespěchají.

86
    Střídání v týmu SE Palmeiras: ze hřiště odchází Ze Rafael, přichází Atuesta.

85
    Poté se navíc domácí dostali do brejku, který byl zastaven soupeřem.

84
    Hostující mužstvo drží míč na polovině svého soupeře a snaží se ještě něco s utkáním udělat, ovšem moc dobře to nevypadá.