Olomouc – Slovácko 0:0 (2:4 po pen.) | Slavia – Sparta 0:2 (kon.)
0:0 (0:0)
1.FC Slovácko
Středa 09.02.2022, 14:30 • Andrův stadion, Olomouc • MOL Cup • Čtvrtfinále

115
    Poslední střídání olomoucké Sigmy: Ondřeje Zmrzlého střídá Michal Vepřek, autor vítězného gólu ve finále proti Spartě před deseti lety.

91
    Střídalo i Slovácko: místo Jana Kalabišky přichází na hřiště Pavel Juroška.

91
    Sigma Olomouc vystřídala: Jan Navrátil pro dnešek dohrál, prodloužení si zahraje jeho jmenovec Matoušek.

86
    Ještě před pokutovým kopem netradičně proběhne střídání v mužstvu Slovácka: místo Daniela Holzera přichází Josef Divíšek.

83
    V dresu Sigmy Olomouc odchází ze hřiště Mojmír Chytil, střídá ho Pavel Zifčák.

73
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Milan Petržela, přichází Filip Vecheta.

70
    Jiřího Spáčila střídá v sestavě Sigmy Olomouc Lukáš Greššák.

62
    Poprvé střídá Slovácko. Michala Kohúta nahrazuje nejnovější posila tohoto klubu Vladislav Ljovin.

46
    S jednou změnou nastoupila do druhé půle Sigma Olomouc. Místo Antonína Růska hraje Kryštof Daněk.

Karel Jedlička

Branky:

Karty:   102. Greššák (OLO)

Neproměněná penalta: 87. González (OLO), brankář Nguyen zneškodnil – 104. Daníček (SLO), brankář Stejskal zneškodnil