Mladá Boleslav B – Lev Benešov 6:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav B
6:1 (4:0, 1:1, 1:0)
HC Lev Benešov
Čtvrtek 10.02.2022, 18:15 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Krajská liga: Středočeský kraj • 18. kolo

Z Boleslavi je to vše. Dobrou noc. (20:29:19)

Dobojováno a Mladá Boleslav zaslouženě vítězí. Rozhodla první třetina, kdy si Boleslav vybudovala rozhodující náskok, který udržela až do konce. V poslední třetině při pětiminutové přesilovce zatloukl poslední hřebík Libor Bartoš.

59:46
    Ještě jednu šanci, pečlivě připravovanou, měl Ďurač, neuspěl.

58:50
    Čermákova prudká rána končí na vyrážečce Jana Štěpánka.

58:34
    Boleslav ujížděla do brejku, ale nemohla pro ofsajd pokračovat. Pak hosté místo rozehrávky vyhodili na zakázané uvolnění.

58:23
    Až nyní a Krinwald bezchybně lape puk pod lapačku.

57:56
    Benešovu se nedaří rozehrávka.

56:45
    Hosté procedili kotouč do útočného pásma, kde puk letěl ze stran dvakrát kolem brankoviště.

56:07
    Málek také od levého kruhu, ale blíž než Kaulfus předtím nabízí prudkou střelou puk Štěpánkovi.

55:20
    Kaulfusova bomba od levého kruhu končí v Štěpánkově lapačce. Benešovský gólman ihned rozehrává a je z toho protiútok, který Krinwald likviduje.

54:24
    V souboji mezi Kižlinem a Bartošem vyletěl puk mimo kluziště.

53:40
    Pokračuje se v tréninkovém tempu. Boleslav má puk.

52:24

51:36
    Nepřesným pokusem se prezentoval Václav Beran, následně hosté ztratili útočné pásmo.

50:57
    Procházkův pokus z dálky byl vyražen mimo.

50:24
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav B (Kadeřábek J. – 2 min., hákování).

49:54
    Až dosud, když Štěpánek zachytil puk u pravé tyčky.

49:40
    Tempo hry trochu uvadlo, hraje se dlouho bez přerušení.

Lukáš Chuchválek

Branky a nahrávky: 6. Rovný (Kadeřábek J.), 13. Ďurač (Mareš), 16. Rovný (Kadeřábek T., Hruška), 20. Rovný (T., Ficek), 32. Mareš (Ficek), 42. Bartoš (Rovný, Kadeřábek T.) – 35. Kaňka (Sládek)

BK Mladá Boleslav B: Krinwald (Mašek) – Kadeřábek J., Bartoš, Bílek, Málek, Zvolenský, Kaulfus, Dinga – Ďurač, Čermák, Tregl, Hruška, Vondrlík (A), Mareš (A), Christov, Kadeřábek T. (C), Ficek, Rovný
    Trenér: Milan Ficek

HC Lev Benešov: Štěpánek (Škvor) – Procházka, Beran, Zderadička J., Srdínko, Kořánek, Zderadička F., Kotýnek – Holánek (C), Kohout, Kaňka, Štětina, Sládek, Kižlin, Polesný, Netolický, Kočí
    Trenér: Pavel Dvořák

Rozhodčí: Kubeš – Marvan, Kettner