Humenné – Topoľčany 9:4 (kon.) | Levice – Vlci Žilina 1:4 (kon.) | Žiar nad Hronom – Dubnica 1:4 (kon.)
HK Levice
1:4 (0:2, 0:2, 1:0)
DOXXbet Vlci Žilina
sk Pátek 11.02.2022, 18:00 • Zimný štadión Levice • 1. liga (SR) • 41. kolo

V zápase 21. kola SHL medzi Levicami a Žilinou sa zrodilo podľa očakávaní víťazstvo hostí, ktorí zásluhou Petrana, Petráša, Myšiaka a Šmídu si dokázali pripísať ďalšie 3 body do tabuľky. V závere tretej tretiny už len korigoval výsledok za domácich Vorobyev. (20:26:13)

55:37
    HK Levice dávajú gól! Gól strelil DMITRY VOROBYEV. Asistencie: Bunov, Shishkov

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Na ľade domácich Levíc aj naďalej dominujú Vlci zo Žiliny. V druhej tretine navýšili svoj náskok už na 4:0 a potvrdzujú tak rolu favorita v tomto dueli.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:03
    Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Petran – 2 min., sekanie).

32:37
    Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Halama – 2 min., hákovanie).

30:25
    Vlci Žilina dali gól! Gól strelil SEBASTIÁN ŠMÍDA. Asistencia: Petráš

28:32
    Vylúčenie v tíme HK Levice (Zubák – 2 min., napadnutie).

26:12
    Vylúčenie v tíme HK Levice (Mihálik – 2 min., sekanie).

25:40
    Vlci Žilina dali gól! Gól strelil JOZEF MYŠIAK. Asistencia: Šmída

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine zápasu 41. kola SHL vedú hostia zo Žiliny nad domácimi dvojgólovým rozdielom, keď sa už po dvoch minútach hry presadil obranca Marcel Petran a o 4 minúty na to zvýšil vedenie vlkov Šimon Petráš.