Tisková konference Jaromíra Jágra | (kon.) |
Přehled událostí na ZOH Peking 2022 - 10. den | (kon.) |
Týmový závod mužů - Velký můstek | Vítěz: Rakousko (kon.) |
Taneční páry - Volné tance | Vítěz: G. Papadakisová, G. Cizeron (FRA) (kon.) |
Ženy - Big Air (kvalifikace) | Vítěz: Z. Sadowská Synnottová (NZL) (kon.) | | | Muži - Big Air (kvalifikace) | Vítěz: M. Parrot (CAN) (kon.) |
Ženy - Monobob (3. a 4. jízdy) | Vítěz: K. Humphriesová (USA) (kon.) | | | Muži - Dvojbob (1. a 2. jízdy) | Vítěz: F. Friedrich (GER) (kon.) |
Ženy - Slopestyle (kvalifikace) | Vítěz: K. Sildaruová (EST) (kon.) | | | Ženy - Akrobatické skoky (kvalifikace) | (kon.) |
Ženy - Akrobatické skoky (finále) | Vítěz: Meng-tchao Sü (CHN) (kon.) |
Ženy - dopolední program | (kon.) | | | Muži - odpolední program | (kon.) |
Ženy - večerní program | (kon.) |
Cincinnati Bengals - Los Angeles Rams | 20:23 (kon.) |
konec
Ženy - Akrobatické skoky (kvalifikace)
Jiří Polášek
Postupující z kvalifikace 2
1. Akmaržan Kalmurzajevová (KAZ) 98,68 bodů
2. Mega Nicková (USA) 89,18
3. Kaila Kuhnová (USA) 86,62
4. Fan-jü Kchong (CHN) 83,78
5. Jesenija Pantjuchovová (ROC) 82,84
6. Anastasija Andryjanavová (BLR) 81,58
Postupující z kvalifikace 1
1. Laura Peelová (AUS) 104,45 bodů
2. Ashley Caldwellová (USA) 101,31
3. Meng-tchao Sü (CHN) 101,10
4. Danielle Scott (AUS) 96,23
5. Marion Thenaultová (CAN) 93,06
6. Hanna Huskova (BLR) 92,00
Startovní listina
Ljubov Nikitinová (ROC)
Meng-tchao Sü (CHN)
Anna Derugová (BLR)
Alexandra Baerová (SUI)
Olga Poljuková (UKR)
Jesenija Pantjuchovová (ROC)
Naomy Boudreauová-Guertinová (CAN)
Fan-jü Kchong (CHN)
Flavie Aumondová (CAN)
Čchi Šao (CHN)
Hanna Huskovová (BLR)
Marion Thenaultová (CAN)
Akmaržan Kalmurzajevová (KAZ)
Danielle Scottová (AUS)
Megan Nicková (USA)
Žanbota Aldabergenovová (KAZ)
Laura Peelová (AUS)
Emma Weissová (GER)
Winter Vineckiová (USA)
Gabi Ashová (AUS)
Anastasija Novosadová (UKR)
Anastasija Prytkovová (ROC)
Kaila Kuhnová (USA)
Anastasija Andryjanavová (BLR)
Ashley Caldwellová (USA)
Pořadí SP
1. Meng-tchao Sü (CHN) 385,00
2. Fan-jü Kchong (CHN) 361,00
3. Laura Peelová (AUS) 294,00
4. Danielle Scottová (AUS) 280,00
5. Anastasija Novosadová (UKR) 229,00
6. Čchi Šao (CHN) 223
7. Žanbota Alsabergenovová (KAZ) 214,00
8. Marion Thenaultová (CAN) 207,00
1. Akmaržan Kalmurzajevová (KAZ) 98,68 bodů
2. Mega Nicková (USA) 89,18
3. Kaila Kuhnová (USA) 86,62
4. Fan-jü Kchong (CHN) 83,78
5. Jesenija Pantjuchovová (ROC) 82,84
6. Anastasija Andryjanavová (BLR) 81,58
Postupující z kvalifikace 1
1. Laura Peelová (AUS) 104,45 bodů
2. Ashley Caldwellová (USA) 101,31
3. Meng-tchao Sü (CHN) 101,10
4. Danielle Scott (AUS) 96,23
5. Marion Thenaultová (CAN) 93,06
6. Hanna Huskova (BLR) 92,00
Startovní listina
Ljubov Nikitinová (ROC)
Meng-tchao Sü (CHN)
Anna Derugová (BLR)
Alexandra Baerová (SUI)
Olga Poljuková (UKR)
Jesenija Pantjuchovová (ROC)
Naomy Boudreauová-Guertinová (CAN)
Fan-jü Kchong (CHN)
Flavie Aumondová (CAN)
Čchi Šao (CHN)
Hanna Huskovová (BLR)
Marion Thenaultová (CAN)
Akmaržan Kalmurzajevová (KAZ)
Danielle Scottová (AUS)
Megan Nicková (USA)
Žanbota Aldabergenovová (KAZ)
Laura Peelová (AUS)
Emma Weissová (GER)
Winter Vineckiová (USA)
Gabi Ashová (AUS)
Anastasija Novosadová (UKR)
Anastasija Prytkovová (ROC)
Kaila Kuhnová (USA)
Anastasija Andryjanavová (BLR)
Ashley Caldwellová (USA)
Pořadí SP
1. Meng-tchao Sü (CHN) 385,00
2. Fan-jü Kchong (CHN) 361,00
3. Laura Peelová (AUS) 294,00
4. Danielle Scottová (AUS) 280,00
5. Anastasija Novosadová (UKR) 229,00
6. Čchi Šao (CHN) 223
7. Žanbota Alsabergenovová (KAZ) 214,00
8. Marion Thenaultová (CAN) 207,00
1. Akmaržan Kalmurzajevová (KAZ) 98,68 bodů
2. Mega Nicková (USA) 89,18
3. Kaila Kuhnová (USA) 86,62
4. Fan-jü Kchong (CHN) 83,78
5. Jesenija Pantjuchovová (ROC) 82,84
6. Anastasija Andryjanavová (BLR) 81,58 (09:20:13)