Tisková konference Jaromíra Jágra | (kon.) |
Přehled událostí na ZOH Peking 2022 - 10. den | (kon.) |
Týmový závod mužů - Velký můstek | Vítěz: Rakousko (kon.) |
Taneční páry - Volné tance | Vítěz: G. Papadakisová, G. Cizeron (FRA) (kon.) |
Ženy - Big Air (kvalifikace) | Vítěz: Z. Sadowská Synnottová (NZL) (kon.) | | | Muži - Big Air (kvalifikace) | Vítěz: M. Parrot (CAN) (kon.) |
Ženy - Monobob (3. a 4. jízdy) | Vítěz: K. Humphriesová (USA) (kon.) | | | Muži - Dvojbob (1. a 2. jízdy) | Vítěz: F. Friedrich (GER) (kon.) |
Ženy - Slopestyle (kvalifikace) | Vítěz: K. Sildaruová (EST) (kon.) | | | Ženy - Akrobatické skoky (kvalifikace) | (kon.) |
Ženy - Akrobatické skoky (finále) | Vítěz: Meng-tchao Sü (CHN) (kon.) |
Ženy - dopolední program | (kon.) | | | Muži - odpolední program | (kon.) |
Ženy - večerní program | (kon.) |
Cincinnati Bengals - Los Angeles Rams | 20:23 (kon.) |
konec
Týmový závod mužů - Velký můstek
Vítěz: Rakousko
Michal Luxa
Startovní listina:
1. Čína (Wej-ťie Čen, I-sin Lyu, Čchi-wu Sung, Siao-jang Čou)
2. USA (Decker Dean, Patrick Gasienica, Kevin Bickner, Casey Larson)
3. Česká republika (Viktor Polášek, Čestmír Kožíšek, Filip Sakala, Roman Koudelka)
4. Rusko (Danil Sadrejev, Roman Trofimov, Michail Nazarov, Jevgenij Klimov)
5. Švýcarsko (Dominik Peter, Gregor Deschwanden, Simon Ammann, Killian Peier)
6. Polsko (Piotr Żyła, Pawel Wąsek, Dawid Kubacki, Kamil Stoch)
7. Japonsko (Jukija Sato, Naoki Nakamura, Džunširo Kobajaši, Rjoju Kobajaši)
8. Slovinsko (Lovro Kos, Cene Prevc, Timi Zajc, Peter Prevc)
9. Norsko (Halvor Egner Granerud, Daniel-André Tande, Robert Johansson, Marius Lindvik)
10. Rakousko (Stefan Kraft, Daniel Huber, Jan Hörl, Manuel Fettner)
11. Německo (Constantin Schmid, Stephan Leyhe, Markus Eisenbichler, Karl Geiger)
Pchjongčchang 2018:
1. Norsko 1098,5 bodů
2. Německo 1075,7 b.
3. Polsko 1072,4 b.
4. Rakousko 978,4 b.
5. Slovinsko 967,8 b.
6. Japonsko 940,5 b.
7. Olympijští sportovci z Ruska 809,8 b.
8. Finsko 790,4 b.
,,,
1. kolo:
9. USA 977,2 b.
10. Česká republika 370,1 b.
11. Itálie 364,5 b.
12. Korea 274,5 b.
1. Čína (Wej-ťie Čen, I-sin Lyu, Čchi-wu Sung, Siao-jang Čou)
2. USA (Decker Dean, Patrick Gasienica, Kevin Bickner, Casey Larson)
3. Česká republika (Viktor Polášek, Čestmír Kožíšek, Filip Sakala, Roman Koudelka)
4. Rusko (Danil Sadrejev, Roman Trofimov, Michail Nazarov, Jevgenij Klimov)
5. Švýcarsko (Dominik Peter, Gregor Deschwanden, Simon Ammann, Killian Peier)
6. Polsko (Piotr Żyła, Pawel Wąsek, Dawid Kubacki, Kamil Stoch)
7. Japonsko (Jukija Sato, Naoki Nakamura, Džunširo Kobajaši, Rjoju Kobajaši)
8. Slovinsko (Lovro Kos, Cene Prevc, Timi Zajc, Peter Prevc)
9. Norsko (Halvor Egner Granerud, Daniel-André Tande, Robert Johansson, Marius Lindvik)
10. Rakousko (Stefan Kraft, Daniel Huber, Jan Hörl, Manuel Fettner)
11. Německo (Constantin Schmid, Stephan Leyhe, Markus Eisenbichler, Karl Geiger)
Pchjongčchang 2018:
1. Norsko 1098,5 bodů
2. Německo 1075,7 b.
3. Polsko 1072,4 b.
4. Rakousko 978,4 b.
5. Slovinsko 967,8 b.
6. Japonsko 940,5 b.
7. Olympijští sportovci z Ruska 809,8 b.
8. Finsko 790,4 b.
,,,
1. kolo:
9. USA 977,2 b.
10. Česká republika 370,1 b.
11. Itálie 364,5 b.
12. Korea 274,5 b.
1. Rakousko 942,7 bodu
2. Slovinsko 934,4
3. Německo 922,9
4. Norsko 922,1
5. Japonsko 882,8
6. Polsko 880,1
7. Rusko 806,5
8. Švýcarsko 791,5
...
9. Česká republika 279,5
10. USA 261,0
11. Čína 115,0