Tisková konference Jaromíra Jágra | (kon.) |
Přehled událostí na ZOH Peking 2022 - 10. den | (kon.) |
Týmový závod mužů - Velký můstek | Vítěz: Rakousko (kon.) |
Taneční páry - Volné tance | Vítěz: G. Papadakisová, G. Cizeron (FRA) (kon.) |
Ženy - Big Air (kvalifikace) | Vítěz: Z. Sadowská Synnottová (NZL) (kon.) | | | Muži - Big Air (kvalifikace) | Vítěz: M. Parrot (CAN) (kon.) |
Ženy - Monobob (3. a 4. jízdy) | Vítěz: K. Humphriesová (USA) (kon.) | | | Muži - Dvojbob (1. a 2. jízdy) | Vítěz: F. Friedrich (GER) (kon.) |
Ženy - Slopestyle (kvalifikace) | Vítěz: K. Sildaruová (EST) (kon.) | | | Ženy - Akrobatické skoky (kvalifikace) | (kon.) |
Ženy - Akrobatické skoky (finále) | Vítěz: Meng-tchao Sü (CHN) (kon.) |
Ženy - dopolední program | (kon.) | | | Muži - odpolední program | (kon.) |
Ženy - večerní program | (kon.) |
Cincinnati Bengals - Los Angeles Rams | 20:23 (kon.) |
konec
Ženy - Akrobatické skoky (finále)
Vítěz: Meng-tchao Sü (CHN)
Jiří Polášek
Výsledky superfinále
1. Meng-tchao Sü (CHN) 108,61 bodů
2. Hanna Husková (BLR) 107,95
3. Megan Nicková (USA) 93,76
4. Ashley Caldwellová (USA) 83,71
5. Laura Peelová (AUS) 78,56
6. Fan-jü Kchong (CHN) 59,67
Výsledky finále 1
1. Ashley Caldwellová (USA) 105,60 bodů Q (kvalifikována)
2. Meng-tchao Sü (CHN) 103,89 Q
3. Fan-jü Kchong (CHN) 102,71 Q
4. Laura Peelová (AUS) 100,02 Q
5. Megan Nicková (USA) 95,17 Q
6. Hanna Huskova (BLR) 92,00 Q
-------------------------------------------------------------
7. Marion Thenaultová (CAN) 91,29
8. Kaila Kuhnová (USA) 85,68
9. Jesenija Pantjuchovová (ROC) 78,75
10. Danielle Scott (AUS) 71,23
11. Akmaržan Kalmurzajevová (KAZ) 71,23
12. Anastasija Andryjanavová (BLR) 70,11
Postupující z kvalifikace 2
1. Akmaržan Kalmurzajevová (KAZ) 98,68 bodů
2. Megan Nicková (USA) 89,18
3. Kaila Kuhnová (USA) 86,62
4. Fan-jü Kchong (CHN) 83,78
5. Jesenija Pantjuchovová (ROC) 82,84
6. Anastasija Andryjanavová (BLR) 81,58
Postupující z kvalifikace 1
1. Laura Peelová (AUS) 104,45 bodů
2. Ashley Caldwellová (USA) 101,31
3. Meng-tchao Sü (CHN) 101,10
4. Danielle Scott (AUS) 96,23
5. Marion Thenaultová (CAN) 93,06
6. Hanna Huskova (BLR) 92,00
1. Meng-tchao Sü (CHN) 108,61 bodů
2. Hanna Husková (BLR) 107,95
3. Megan Nicková (USA) 93,76
4. Ashley Caldwellová (USA) 83,71
5. Laura Peelová (AUS) 78,56
6. Fan-jü Kchong (CHN) 59,67
Výsledky finále 1
1. Ashley Caldwellová (USA) 105,60 bodů Q (kvalifikována)
2. Meng-tchao Sü (CHN) 103,89 Q
3. Fan-jü Kchong (CHN) 102,71 Q
4. Laura Peelová (AUS) 100,02 Q
5. Megan Nicková (USA) 95,17 Q
6. Hanna Huskova (BLR) 92,00 Q
-------------------------------------------------------------
7. Marion Thenaultová (CAN) 91,29
8. Kaila Kuhnová (USA) 85,68
9. Jesenija Pantjuchovová (ROC) 78,75
10. Danielle Scott (AUS) 71,23
11. Akmaržan Kalmurzajevová (KAZ) 71,23
12. Anastasija Andryjanavová (BLR) 70,11
Postupující z kvalifikace 2
1. Akmaržan Kalmurzajevová (KAZ) 98,68 bodů
2. Megan Nicková (USA) 89,18
3. Kaila Kuhnová (USA) 86,62
4. Fan-jü Kchong (CHN) 83,78
5. Jesenija Pantjuchovová (ROC) 82,84
6. Anastasija Andryjanavová (BLR) 81,58
Postupující z kvalifikace 1
1. Laura Peelová (AUS) 104,45 bodů
2. Ashley Caldwellová (USA) 101,31
3. Meng-tchao Sü (CHN) 101,10
4. Danielle Scott (AUS) 96,23
5. Marion Thenaultová (CAN) 93,06
6. Hanna Huskova (BLR) 92,00
1. Meng-tchao Sü (CHN) 108,61 bodů
2. Hanna Husková (BLR) 107,95
3. Megan Nicková (USA) 93,76
4. Ashley Caldwellová (USA) 83,71
5. Laura Peelová (AUS) 78,56
6. Fan-jü Kchong (CHN) 59,67
1. Ashley Caldwellová (USA) 105,60 bodů Q (kvalifikována)
2. Meng-tchao Sü (CHN) 103,89 Q
3. Fan-jü Kchong (CHN) 102,71 Q
4. Laura Peelová (AUS) 100,02 Q
5. Megan Nicková (USA) 95,17 Q
6. Hanna Huskova (BLR) 92,00 Q
-------------------------------------------------------------
7. Marion Thenaultová (CAN) 91,29
8. Kaila Kuhnová (USA) 85,68
9. Jesenija Pantjuchovová (ROC) 78,75
10. Danielle Scott (AUS) 71,23
11. Akmaržan Kalmurzajevová (KAZ) 71,23
12. Anastasija Andryjanavová (BLR) 70,11