Ottawa – NY Rangers 1:2 (kon.) | Columbus – Buffalo 7:3 (kon.) | Arizona – Dallas 3:1 (kon.)
San Jose – Vegas 1:4 (kon.) | Edmonton – Minnesota 3:7 (kon.) | Boston – Colorado 5:1 (kon.)
Philadelphia – Carolina 3:4 (po pr.) | Calgary – Winnipeg 3:1 (kon.)

3. Patrick Brown (PHI) – 1+0 (23:58:54)

Carolina dnes několikrát během zápasu vedla, ale Flyers se dokázali vždy vrátit a srovnat krok. V prodloužení už tu šanci neměli a druhý bod berou Hurricanes.

64:42 Brett PESCE - 3:4

64:42
    Carolina právě vstřelila branku!
    Krátce před koncem prodloužení je rozhodnotu! Krásný pas vyslal Trocheck na střed, kde si ho ze vzduchu zpracoval BRETT PESCE a pak střelou nad rameno získává druhý bod pro Canes. Asistence: Vincent Trocheck, Jordan Staal.

63:39
    Mohlo být rozhodnuto! Dva hostující hráči propadli, přečíslení tři na jednoho zakončoval do poloprázdné branky Atkinson, jenže Andersen se natáhl na brankové čáře a předvedl zákrok večera!

63:02
    Na druhé straně dostal přihrávku před brankoviště Aho, ale skákavý puk nedokázal ideálně zakončit.

62:40
    Na modré čáře ztratil puk Trocheck. Hodně času měl na zakončení před brankou Giroux, který mířil ke vzdálenější tyči, ale Andersen vyrazil!

62:05
    Pěknou individuální akci předvedl po pravém křídle Nečas, který se protáhl kolem dvou hráčů. Jeho tvrdou střelu zlikvidoval Jones.

61:12
    Přečíslení dva na jednoho zakončoval na pravém kruhu Aho a jen těsně minul vzdálenější tyč!

60:29
    Nebezpečně střílel z mezikruží Svečnikov, který mířil nahoru ale Jones ramenem vyrazil.

60:01

Philadelphia se dokázala během třetí třetiny zvednout a dvakrát dorovnat jednobrankové manko, čímž si vysloužila minimálně bod. O vítězi rozhodne prodloužení, případně poté nájezdy.

60:00

59:26
    Slibnou akci rozjel první útok Caroliny, ale Svečnikov nedal přesnou přihrávku.

58:56
    Po vhazování v útočném pásmu střílel od modré Provorov. Andersen toho moc neviděl, jenže puk jen proletěl vedle branky.

57:50
    Carolina sehrála střídání v útočném pásmu, ale kromě pár nahození mimo branku vůbec Flyers neohrozila.

56:53
    Flyers nyní lítají po ledě, jejich tlak v útočném pásmu přerušila posunutá branka hostů.

56:32
    Útok podpořil Sanheim, který nabral rychlost a najel si na levý kruh. Jeho střelu Andersen vyrazil zpět do hry.

Ondřej Krásný

Branky a nahrávky: 21. Mayhew (Braun, Provorov), 46. P. Brown (I. Ratcliffe, Ristolainen), 56. Lindblom (Konecny, Sanheim) – 21. Niederreiter (Fast, Slavin), 33. T. Teräväinen (A. Svečnikov, Aho), 48. Trocheck (M. Nečas, Cole), 65. Pesce (Trocheck, J. Staal)

Philadelphia Flyers: M. Jones (Ustimenko) – Provorov (A), Braun, Sanheim, Ristolainen, Yandle, Seeler – Lindblom, Giroux (C), Atkinson – J. van Riemsdyk, Laughton (A), Konecny – Willman, Frost, Mayhew – I. Ratcliffe, P. Brown, MacEwen.
    Trenér: Mike Yeo

Carolina Hurricanes: F. Andersen (Raanta) – Slavin (A), A. DeAngelo, Skjei, Pesce, Cole, Bear – A. Svečnikov, Aho, T. Teräväinen – Lorentz, Trocheck, M. Nečas – Niederreiter, J. Staal (C), Fast – Martinook (A), Kotkaniemi, Jarvis.
    Trenér: Rod Brind'Amour

Rozhodčí: Meier, Schrader – Marquis, Tobias

Diváci: 14 591