Partizan Bělehrad – Sparta 2:1 (kon.) | Bodö/Glimt – Celtic 2:0 (kon.) | Randers – Leicester 1:3 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Eindhoven 1:1 (kon.) | Karabach – Marseille 0:3 (kon.) | Arnhem – Rapid 2:0 (kon.)
PAOK – Midtjylland 2:1 (5:3 po pen.) | Slavia – Fenerbahce 3:2 (kon.)

Maccabi Tel-Aviv právě vstřelil branku!
    Tak pozor! Domácí Maccabi ještě dramatizuje závěrečné minuty dnešního souboje! V úvodu devítiminutového nastavení vyrovnal ENRIC SABORIT!
    85. Yorbe VERTESSEN - 0:1

85
    PSV právě vstřelilo branku!
    PSV podle všeho rozhoduje o svém postupu do další fáze! Nizozemský celek se pět minut před koncem utkání dostává do vedení! O úvodní branku dnešního souboje se postaral YORBE VERTESSEN!