Partizan Bělehrad – Sparta 2:1 (kon.) | Bodö/Glimt – Celtic 2:0 (kon.) | Randers – Leicester 1:3 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Eindhoven 1:1 (kon.) | Karabach – Marseille 0:3 (kon.) | Arnhem – Rapid 2:0 (kon.)
PAOK – Midtjylland 2:1 (5:3 po pen.) | Slavia – Fenerbahce 3:2 (kon.)
po penal. (5:3)
PAOK Soluň
2:1 (2:0)
FC Midtjylland
Čtvrtek 24.02.2022, 21:00 • Stadio Toumba, Soluň • Evropská konferenční liga • Play-off

PAOK Soluň bude mezi poslední šestnáctkou jako nenasatený tým. Čekají na něho totiž vítězové skupin EKL: LASK Linec (Rakousko), FC Basilej (Švýcarsko), KAA Gent (Belgie), AZ Alkmaar, Feyenoord Rotterdam (oba Nizozemsko) FC Kodaň (Dánsko), Stade Rennes (Francie), AS Řím (Itálie).

Osttaní nenasazené týmy: Slavia Praha (ČR), Leicester City (Anglie), Olympique Marseille (Francie), PSV Eindhoven, Vitesse Arnhem (oba Nizozemsko), Bodo Glimt (Norsko), Partizan Bělehrad (Srbsko).

Ve hře je tedy opět i výlet do Dánska. Většina soupeřů je hratelných pouze Stade Rennes a hlavně AS Řím by měli býti jako favorité.

Fanoušci PAOK Soluň mohou tedy zatím slavit postup. Mějte pěknou pozdní noc. (00:00:51)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 3:7. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 8:1. Fauly: 15:25.

PAOK Soluň vedl po první půli 2:0, jenže pasivní výkon ve druhém poločase poslal na koně soupeře, který deset minut před koncem dosáhl branky Höeghem. Následně Sviatchenko trefil brankovou konstrukci.

V prodloužení se nic zajímavého nestalo a ovšem rozhodl nevyzpytatelný, penlatový rozstřel. Hráči PAOK Soluň v něm byli 100%, za Midtjylland zaváhal hned v první sérii Meyer.

Rozhodující penaltu s přehledem proměnil Jasmin Kurtić.

Jasmin KURTIĆ

5. série
    5:3
    Jasmin KURTIĆ proměňuje, jelikož si počkal na pohyb brankáře Ólafssona posílá míč po zemi do středu branky!

4. série
    4:3
    Victor LIND proměňuje s obrovským štětsím přízemní střelou!

4. série
    4:2
    Alexandru MITRIȚĂ proměňuje velmi zkušeně!

3. série
    3:2
    Nikolas DYHR proměňuje, když Paschalikase poslal do prázdna k druhé tyči!

3. série
    3:1
    Stefan SCHWAB proměňuje s velkou jistotou!

2. série
    2:1
    Joel ANDERSSON proměňuje, když na jeho střelu brankář ani nedokázal zareagovat.

2. série
    2:0
    Sidcley proměňuje střelou k pravé tyči!
    Max MEYER

1. série
    1:0
    Max MEYER neproměňuje, když Paschalakis výborně vystihl směr střely!
    Antonio ČOLAK

1. série
    1:0
    Antonio ČOLAK proměňuje jistou střelou pod břevno!

Střílení penalt začíná.

Za PAOK by kopat penalty Ingason, Crespo, Kurtić, El Kaddouri, Schwab, Mitrita a Čolak.

Midtjylland by mohl postavit k rozstřelu nasledujíc hráče: Höegha, Sviatchenka, Evandera, Onyediku, Cahrlese, Linda a Meyera.