Ottawa – Montreal 1:2 (kon.) | Detroit – Toronto 7:10 (kon.) | Nashville – Tampa 2:3 (kon.)
Vegas – Colorado 2:3 (kon.) | San Jose – Boston 1:3 (kon.) | Calgary – Minnesota 7:3 (kon.)
Los Angeles – NY Islanders 5:2 (kon.) | Carolina – Edmonton 2:1 (kon.) | Dallas – Buffalo 4:2 (kon.)
Chicago – St. Louis 0:4 (kon.) | Arizona – Winnipeg 3:5 (kon.)

3. J. T. Compher (COL) – 1+0 (06:43:46)

Snadno vyhrává Colorado tento zápas. Vegas totálně nezvládlo třetí třetinu, ve které ze tří střel dostalo dva góly. Vegas hraje v poslední době velmi špatně a pokud chce postoupit do play-off, musí zlepšit hru. Rozhodující branku zaznamenal Nathan MacKinnon.

59:23
    Darcy Kuemper si v pohodě poradil se střelou, kterou vyslal Alex Pietrangelo. Žádná teč před brankou, snadná práce pro brankáře.

59:14
    Buly pro domácí.

59:14
    Oddechový čas pro domácí.

59:14
    Zakázané uvolnění, poslední šance pro domácí se zápasem něco udělat. Colorado drží v pohodě vybudované vedení.

59:00
    Poslední minuta.

58:24
    Zach Whitecloud dobruslil puk, vlastní branka to není.

58:14
    Vegas hraje v šesti.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:40
    Valerij Ničuškin měl další velkou šanci, ale jeho rána byla zblokovaná. Obrana Vegas si následně poradila.

57:05
    Colorado hraje takticky velmi dobře a drží náskok. Naopak domácím nevychází vůbec nic ve třetí části.

57:03
    William Carrier minul branku, následně se strhla potyčka před brankou Colorada.

56:40
    Domácí hokejisté prohrávají o jednu branku, snaží se hrát aktivně, ale ve třetí třetině jim nevychází vůbec nic.

55:37
    Hosté se v pohodě bráni, komerční přestávka

54:50
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Tři střely na branku mělo Colorado a dalo dva góly.

53:45
    Obrana Colorada hraje velmi dobře a drží hru bezpečně daleko od své branky. Domácí se sice snaží, ale nestačí to.

53:00
    William Karlsson vypálil z kruhu, s jeho pokusem si v pohodě poradil Darcy Kuemper. Domácí na výraznější šanci čekají.

51:54
    33:21, střelecky je aktivnější domácí tým, ale prohrává o gól a do šancí se dostává jen hodně těžko.

51:30
    Hostující celek vybojoval kotouč ve svém pásmu a rychle otáčí směr hry. Ve středním pásmu o něj přišel.

51:18
    Jonathan Marchessault dostal kotouč do útočného pásma, ale nedokázal nic vymyslet. Nakonec se bude vhazovat.

50:50
    Domácí rozehrávají od své branky, marně se pokouší něco vymyslet. Obrana Colorada hraje zodpovědně a velmi dobře.

50:03
    Shea Theodore minul branku ránou od modré, přesilovka končí. Colorado se v pohodě ubránilo.

49:37
    V pohodě hosté vyhodili, Valerij Ničuškin s přehledem dostal puk za branku soupeře.

49:00
    Polovina přesilovky Vegas je pryč, domácí čekají na střelu na branku i na zisk pásma.

48:39
    Hostující celek se v pohodě dokázal osvobodit. Domácí musí rozehrávat od své branky.

48:34
    Jonathan Marchessault pálil, jeho ránu v pohodě kryje Darcy Kuemper.

48:05
    Druhou přesilovku v zápase hrají domácí, kteří se usadili v útočném pásmu.

48:00
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Mikko Rantanen – 2 min., sekání).

47:46
    Jen těžko se domácí k něčemu dostávají, Colorado se díky produktivní a trpělivé hře dostalo do vedení.
    46:06 Nathan MACKINNON - 2:3

46:06
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Tak trochu klasické Vegas. Rozhodně to není poprvé v sezoně, kdy Vegas inkasuje během necelé minuty dvě branky. Po krásné přihrávce pálil v pohodě do odkryté části branky NATHAN MACKINNON. Asistence: Cale Makar a Mikko Rantanen.
    45:40 J. T. Compher - 2:2

45:40
    Je vyrovnáno, po rychlé akci se prosazuje obranou Vegas neobsazený J. T. COMPHER. Asistence: Jack Johnson a Logan O'Connor.

45:05
    Laurent Brossoit vyjel za svou branku, odkud rozehrává. Následně se píská zakázané uvolnění Vegas.

44:38
    Vegas přišlo o puk v útočné třetině, ale domácí obrana se dokázala rychle vrátit a zastavila pokus o brejk.

43:42
    Hostující celek propadl, Jevgenij Dadonov se dostal do zakončení. Jeho rána končí vysoko nad.

43:23
    Valerij Ničuškin se dostal do útočného pásma, ale obrana Vegas ho nenechala vypálit.

42:23
    J. T. Compher se propracoval k zakončení, jeho projektil v pohodě kryje Laurent Brossoit.

41:47
    Shea Theodore byl v útočném pásmu volný, ale spoluhráči k němu nedokázali dostat přihrávku. Colorado se v pohodě ubránilo.

41:36
    Jack Eichel se dostal do zakončení, jeho pokus kryje Darcy Kuemper, a tak se bude vhazovat.

41:22
    25:18, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Mírně aktivnější je domácí celek.

41:00
    Sledujeme dramatický zápas, který se dostal do své finální třetiny.

40:13
    Hned z kraje třetí třetiny měli domácí velkou šanci, ale puk byl zblokovaný.

40:01

Ve druhé třetině jsme branku neviděli. Domácí hokejisté drží těsné vedení nad Coloradem 2:1, nutno ale poznamenat, že hosté měli více ze hry a měli i více příležitostí.

40:00

39:19
    Logan O'Connor hrál aktivně v útočném pásmu, ale obrana Vegas si dokázala poradit, hrála pozorně.

39:00
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhé třetině. Chandler Stephenson to zkoušel individuálně, ale neprosadil se.

38:36
    Alex Pietrangelo rozehrává od své branky, následně se puk dostal sice do útočného pásma, ale hosté ho dokázali vybojovat.

38:30
    Brayden McNabb měl velkou šanci, ale jeho rána byla zblokovaná. Komerční přestávka.

38:22

38:03
    Rána Makera od modré čáry byla zblokovaná.

37:31
    Mikko Rantanen dobře zakončoval po rychlé akci spoluhráčů. Jeho ránu kryje Laurent Brossoit. Hostující hráč vzteky zlomil hokejku.

37:10
    Brayden McNabb vyhodil přes všechny čáry, oba týmy střídají své formace. Hosté rozehrávají od své branky.

36:36
    Gabriel Landeskog to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit. Následně Vegas vyhodilo.

36:20

36:11
    Naprosto zbytečný faul před brankou, Vegas půjde do oslabení, šance pro hosty na vyrovnání.

36:11
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nicolas Roy – 2 min., hákování).

35:25
    Jevgenij Dadonov hledal spoluhráče, ale Keegan Kolesar na puk nedosáhl. Domácí se připravili o pásmo.

35:01
    Valerij Ničuškin výborně napadal domácí rozehrávku, a tak se hosté v pohodě brání.

34:44
    Colorado vyhrálo buly a rychle vyhodilo puk přes všechny čáry.

34:40
    Vegas minulo branku ránou od modré čáry, následně hostí vyhodili. Přesilovky Vegas v poslední době vůbec nejdou.

34:18
    Komerční přestávka.

34:18
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Landeskog – 2 min., držení).

33:42
    Laurent Brossoit si dokázal poradit se střelou, kterou vyslal aktivně hrající Mikko Rantanen.

33:24
    Jonas Röndbjerg se k puku v útočném pásmu nedostal, Darcy Kuemper dobře rozehrál.

33:01
    Vegas vystřídalo a rychle rozehrává od své branky, sledujeme dramatický hokej, který musí bavit.

32:36
    William Carrier zkoušel tečovat puk před brankou, ale gólman byl připravený.

32:06
    20:15, tak vypadá statistika střel na branku.

31:10
    Gabriel Landeskog rychle otočil směr hry, dostal puk do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing.

30:41
    Reilly Smith měl zajímavou příležitost, ale neuspěl. Podobně jako Valerij Ničuškin na druhé straně.

30:13
    Domácí defenziva se pokouší hrát zodpovědně, ale nedaří se jí tak, jako v první dvaceti minutovce. Více ze hry mají hosté.

29:01
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme klidnější pasáž hry.

28:39
    Alex Newhook dostal skvělý pas od spoluhráče. Nicolas Aube-Kubel ho vyzval ke skórování, ale trefil jen brankáře Vegas. Komerční přestávka.

27:31
    Darcy Kuemper rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Spokojenější mohou být zatím domácí.

27:04
    Reilly Smith pálil z první, jeho rána končí nad brankou, Darcy Kuemper zasahovat tentokrát nemusel.

26:33
    Jonas Röndbjerg to zkoušel individuálně, ale jeho rána byla snadným soustem pro brankáře Lavin.

25:23
    Alex Newhook se po rychlé akci dostal do zakončení, jeho pokus vyrazil brankář Vegas, následně si poradila obrana.

24:27
    Jeden z hráčů Colorada se dostal ke střele a po nenápadné akci pomohla domácím tyč.

23:30
    17:7, tak vypadá statistika střel na branku, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

23:08
    O tom, že Vegas vystřídalo v sezoně vzhledem ke zraněním a Covidu mnoho hráčů, jste se mohli dočíst už dost. Brayden McNabb je jediným hráčem Vegas, který nevynechal ani jediný duel sezony.

22:47
    Zach Whitecloud pálil od modré čáry, Darcy Kuemper v pohodě viděl jeho střelu a kryje puk. Bude se vhazovat.

22:05
    J. T. Compher vypálil z ostré pozice, jeho pokus kryje domácí brankář, který byl u tyče.

21:30
    Colorado se usadilo v útočném pásmu, kde se pokoušelo něco vymyslet, ale obrana domácích si poradila.

21:01
    Cale Makar vypálil z dobré pozice, brankáře domácích ale nepřekonal.

20:22
    Vegas se usadilo v útočném pásmu, puk byl volný před brankou, ale obrana jej odehrála.

20:01

20:00

19:53
    Ještě jedno vhazování, buly v útočném pásmu Vegas.

19:36
    Nathan MacKinnon měl před sebou odkrytou část branky, ale prostor minul.

19:00
    Poslední minuta hry v první třetině.

18:41
    Jevgenij Dadonov rychle přešel do útočného pásma, jeho rána byla zblokována.

18:23
    J. T. Compher se dostal do útočného pásma po chybě Vegas, ale hostující hráč nedokázal zakončit.

17:26
    Oba týmy střídají, na led přicházejí odpočinutí hráči.

17:04
    Reilly Smith se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale střelou z kruhu trefil jen brankáře Colorada, hra je přerušená.

16:48
    Komerčka.

16:48
    Ofsajd zastavil zajímavě vypadající akci Vegas.

16:01
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, Vegas aktivněji hrající neproměnilo další střelu od modré čáry, puk končí vedle.

15:28

15:01
    Michael Amadio tečoval puk před brankou, ale gólman Colorada si dokázal poradit.

13:34
    Vegas po rychlé akci vypálilo od modré čáry, ale před brankou si dobře počínala obrana Colorada. Stav zápasu zůstává nezměněný.

13:01
    André Burakovsky to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, ale jeho rána nebyla nejpovedenější.

12:41
    Laurent Brossoit si poradil se střelou soupeře, domácí rychle přenesli směr hry.

11:33
    Domácí rozehrávají od své branky, William Karlsson protečoval puk do útočného pásma, následně ale Michael Amadio přišel o puk.

10:39
    Cale Makar rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Hostující celek se pokouší rychle přispěchat s odpovědí.

09:50
    11:5, tak vypadá statistika střel na branku, domácí hokejisté jsou v tomto zápase aktivnější.
    08:31 Jonathan MARCHESSAULT - 2:1

08:31
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Domácí jdou do vedení, po rychlém přenesení hry a situaci dva na jednoho se po přihrávce Smitha prosazuje JONATHAN MARCHESSAULT. Původní formace Vegas se prosazuje. Asistence: Reilly Smith.

08:08
    Laurent Brossoit kryje střelecký pokus soupeře, bude se vhazovat před brankou Vegas.

07:36
    07:10 André BURAKOVSKY - 1:1

07:10
    Vegas sice přečkalo oslabení, ale i tak inkasuje. Před brankou zůstal zcela volný soupeř, kterým byl ANDRÉ BURAKOVSKY. Jeho rána zapadla přesně do branky. Pěkná akce Colorada. Asistence: Alex Newhook a Samuel Girard.

06:00
    Vegas hraje dobře v oslabení, vypracovalo si i střeleckou příležitost, ale brankář Colorada byl připravený. Roy to byl, kdo zakončoval.

05:48
    Rána Makera od modré čáry byla zblokovaná před brankou, domácí brankář zasahovat nemusel.

05:20
    Domácí celek vyhazuje přes všechny čáry, hosté musí o útočné pásmo bojovat.

05:07
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Keegan Kolesar – 2 min., hákování).
    04:07 Chandler STEPHENSON - 1:0

04:07
    Domácí celek jde do vedení. Výborně poslal Eichel do brejku spoluhráče, CHANDLER STEPHENSON se dostal do brejku a povedenou střelou překonal brankáře. Asistence: Jack Eichel a Shea Theodore.

03:32
    Tři na dva mířili domácí, ale rána byla zastavená brankářem. Darcy Kuemper má hodně práce od úvodních minut zápasu.

03:12
    6:1, střelecky je aktivnější Vegas.

02:33
    Vegas se nemohlo dostat do útočného pásma, protože by to byl ofsajd. Následně Brett Howden minul branku. Pak i William Karlsson.

01:50
    Nicolas Roy to vzal na sebe, jeho pokus kryje brankář Colorada.

01:18
    William Carrier neuspěl proti brankáři, hosté tuto situaci přečkali. Vegas začalo aktivnější hrou.

00:33
    Následné buly vyhrál hostující celek, a tak se směr hry otáčí. Pak po rychlé akci pálil Jack Eichel, jehož pokus kryje Darcy Kuemper.

00:28
    Utkání začalo a jako první se do šance dostali domácí. Reilly Smith zakončoval rychlou akci, ale brankář si dokázal poradit.

00:01

Vegas Golden Knights: Brossoit (Lo. Thompson) – B. Hutton, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Stephenson, Eichel, Dadonov – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – W. Carrier, N. Roy, Amadio – J. Röndbjerg, B. Howden, Kolesar.

Colorado Avalanche: Kuemper (Francouz) – D. Toews, Makar, J. Johnson, Girard, E. Johnson, R. Murray, MacDermid – Burakovsky, MacKinnon, Rantanen – Landeskog, Kadri, Ničuškin – L. O'Connor, Newhook, Compher – Helm, Aube-Kubel..

Vegas Golden Knights hraje v poslední době velmi špatně. Z prvního místa Pacifické divize se propadlo na třetí a pohybuje se na hraně postupu do play-off- Z posledních pěti zápasů Vegas prohrálo hned čtyři, naposledy sice přestřílelo Arizonu, ale podlehlo jí 1:3. Pokud chce Vegas postoupit do play-off, musí výrazně zlepšit hru ve všech směrech.

Colorado Avalanche odehrálo 52 zápasů s bilancí 31-7-4-10 a získalo 80 bodů. V tabulce Západní konference je tým na první pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Vegas 2:0, Buffalem 5:3, Detroitem 5:2 a s Winnipegem 6:3. Tým nestačil na Boston 1:5.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Colorado Avalanche.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Stephenson (Eichel, Theodore), 9. Marchessault (R. Smith) – 8. Burakovsky (Newhook, Girard), 46. Compher (J. Johnson, L. O'Connor), 47. MacKinnon (Makar, Rantanen)

Trenér: Pete DeBoer

Trenér: Jared Bednar

Rozhodčí: McIsaac, Rooney – Mills, Barton

Diváci: 18 333