USA – Kanada 5:0 (kon.) | Česko – Itálie 5:0 (kon.) | Slovensko – Čína 0:7 (kon.)
USA
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Kanada
Sobota 05.03.2022, 06:05 • Národní stadion, Peking, Čína • Paralympiáda - para hokej • Skupina A

To je ode mě vše a děkuji za pozornost. (07:52:43)

Velké vítězství Američanů nad Kanadou a Kanada dokonce nevstřelila ani jednu branku! USA si připisují první výhru a tři body do tabulky. Kanada si bude muset na bodový zisk v Pekingu ještě počkat.

43:50
    Američané vstřelil gól, ale rozhodčí to šli zkoumat k videu a došli k názoru, že se dostal puk za brankovou čáru rukou!

41:26
    Spojené státy právě vstřelily branku!
    Američané přidávají ještě jednu branku! Kevin McKee nahrál před branku DECLANU FARMEROVI, který vstřelil gól a stal se tak historicky nejúspěšnějším hráčem v bodování paralympiády.
    Asistence: Kevin Mckee, Joshua Misiewicz.

38:15
    Farmer trefil tyčku kanadské svatyně!

34:02
    Zych nastřelil horní tyč Kingsmillovy branky!

30:01
    Střídání v týmu Kanada: ze hřiště odchází Larocque, přichází Kingsmill.

30:01

Máme za sebou i druhou třetinu a po třiceti minutách vedou Američané nad Kanadou možná trochu překvapivě 4:0!

30:00

28:57
    Američané dominují! JOSHUA MISIEWICZ se dostal k propadlému kotouči a stačilo mu píchnout do puku, který se dostal za brankovou čáru. Asistence: Declan Farmer, Josh Pauls.

25:27
    Larocque pouští za svá záda třetí gól! Jake Wallace vystřelil a MELICK JONES tečoval jeho střelu a upravuje na 3:0! Asistence: Jake Wallace.

20:40
    Kanada v plném počtu.

20:03
    Larocque skvělými zákroky drží svůj tým a nepouští za svá záda třetí gól!

18:40
    Vyloučení v týmu Kanada (McGregor – 2 min, sekání).

15:01

Po první třetině vedou Američané 2:0 po skvělém výkonu a po vstřelení dvou branek. Kanada se sotva dostane do útočného pásma, ale zatím si bude muset počkat na vstřelení branky.

15:00

Adam Náhončík

Branky a nahrávky: 6. Pauls (Farmer), 15. Roybal (Farmer), 26. Jones (Wallace), 29. Misiewicz (Farmer, Pauls), 42. Farmer (McKee, Misiewicz)

USA: Lee (Cash) – Dequebec, Wallace, Douglas, Pauls, Eustace – Roybal, Dodson, Woodke, Zych, Farmer, Grove, Roman, Misiewicz, Hargis, Mckee, Jones.
    Trenér: David Hoff

Kanada: Larocque (Kingsmill) – Crane, Henry, Westlake, Sison, Hickey – Dunn, Armstrong, Lavin, McGregor, Smith, Bridges, Cozzolino, Halbert, Jacobs-Webb, Lehoux, Dixon.
    Trenér: Steve Arsenault

Rozhodčí: Ludke- Lunden, Lunstrom.