SP - Smíšená štafeta mužů a žen, Otepää | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Smíšená štafeta jednotlivců, Otepää | Vítěz: Norsko (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: M. Odermatt (SUI) (kon.) | | | Obří slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) |
Výběr soupeřů 2022 | (pře.) |
Smíšená štafeta, 2x5 a 2x7,5 km, Falun | Vítěz: USA I (kon.) | | | Smíšený týmový sprint, volně, Falun | Vítěz: Švédsko I (kon.) |
Skoky žen HS106, Schonach | Vítěz: G. Westvoldová Hansenová (NOR) (kon.) | | | Skoky mužů HS106, Schonach | Vítěz: R. Jamamoto (JPN) (kon.) |
Běh žen 5 km, Schonach | Vítěz: G. Westvoldová Hansenová (NOR) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Schonach | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
Thiago Santos - Magomed Ankalajev | Vítěz: Ankalajev (kon.) |
konec
SP - Skoky žen HS106, Schonach
Vítěz: G. Westvoldová Hansenová (NOR)
Jan Vojkůvka
Pořadí pro běžeckou část
1. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR)
2. Haruka Kasaiová (JPN) +0:42
3. Ema Volavšeková (SLO) +0:52
4. Annika Sieffová (ITA) +1:08
5. Ida Marie Hagenová (NOR) +1:11
6. Léna Brocardová (FRA) +1:40
7. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +1:51
8. Andžu Nakamuraová (JPN) +1:52
9. Jenny Nowaková (GER) +1:52
10. Annalena Slamiková (AUT) +2:02
11. Silva Verbičová (SLO) +2:03
12. Hazuki Ikedaová (JPN) +2:07
13. Magdalena Burgerová (GER) +2:09
14. Veronica Gianmoenaová (ITA) +2:10
15. Maria Gerbothová (GER) +2:16
16. Cindy Haaschová (GER) +2:49
17. Nathalie Armbrusterová (GER) +3:11
18. Annika Malacinská (USA) +3:22
19. Mille Marie Hagenová (NOR) +3:23
20. Sophia Maurusová (GER) +3:38
21. Tereza Koldovská (CZE) +3:48
Startovní listina
1. Magdalena Burgerová (GER)
2. Mille Marie Hagenová (NOR)
3. Nathalie Armbrusterová (GER)
4. Annalena Slamiková (AUT)
5. Hazuki Ikedaová (JPN)
6. Tereza Koldovská (CZE)
7. Sophia Maurusová (GER)
8. Haruka Kasaiová (JPN)
9. Annika Malacinská (USA)
10. Silva Verbičová (SLO)
11. Maria Gerbothová (GER)
12. Léna Brocardová (FRA)
13. Cindy Haaschová (GER)
14. Veronica Gianmoenaová (ITA)
15. Jenny Nowaková (GER)
16. Lisa-Marie Hirnerová (AUT)
17. Annika Sieffová (ITA)
18. Andžu Nakamuraová (JPN)
19. Ema Volavšeková (SLO)
20. Ida Marie Hagenová (NOR)
21. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR)
Pořadí SP
1. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) 600
2. Ida Marie Hagenová (NOR) 361
3. Ema Volavšeková (SLO) 327
4. Andžu Nakamuraová (JPN) 319
5. Annika Sieffová (ITA) 298
6. Marte Leinanová Lundová (NOR) 290
7. Juna Kasaiová (JPN) 258
8. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) 257
...
22. Tereza Koldovská (CZE) 48
1. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR)
2. Haruka Kasaiová (JPN) +0:42
3. Ema Volavšeková (SLO) +0:52
4. Annika Sieffová (ITA) +1:08
5. Ida Marie Hagenová (NOR) +1:11
6. Léna Brocardová (FRA) +1:40
7. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +1:51
8. Andžu Nakamuraová (JPN) +1:52
9. Jenny Nowaková (GER) +1:52
10. Annalena Slamiková (AUT) +2:02
11. Silva Verbičová (SLO) +2:03
12. Hazuki Ikedaová (JPN) +2:07
13. Magdalena Burgerová (GER) +2:09
14. Veronica Gianmoenaová (ITA) +2:10
15. Maria Gerbothová (GER) +2:16
16. Cindy Haaschová (GER) +2:49
17. Nathalie Armbrusterová (GER) +3:11
18. Annika Malacinská (USA) +3:22
19. Mille Marie Hagenová (NOR) +3:23
20. Sophia Maurusová (GER) +3:38
21. Tereza Koldovská (CZE) +3:48
Startovní listina
1. Magdalena Burgerová (GER)
2. Mille Marie Hagenová (NOR)
3. Nathalie Armbrusterová (GER)
4. Annalena Slamiková (AUT)
5. Hazuki Ikedaová (JPN)
6. Tereza Koldovská (CZE)
7. Sophia Maurusová (GER)
8. Haruka Kasaiová (JPN)
9. Annika Malacinská (USA)
10. Silva Verbičová (SLO)
11. Maria Gerbothová (GER)
12. Léna Brocardová (FRA)
13. Cindy Haaschová (GER)
14. Veronica Gianmoenaová (ITA)
15. Jenny Nowaková (GER)
16. Lisa-Marie Hirnerová (AUT)
17. Annika Sieffová (ITA)
18. Andžu Nakamuraová (JPN)
19. Ema Volavšeková (SLO)
20. Ida Marie Hagenová (NOR)
21. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR)
Pořadí SP
1. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) 600
2. Ida Marie Hagenová (NOR) 361
3. Ema Volavšeková (SLO) 327
4. Andžu Nakamuraová (JPN) 319
5. Annika Sieffová (ITA) 298
6. Marte Leinanová Lundová (NOR) 290
7. Juna Kasaiová (JPN) 258
8. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) 257
...
22. Tereza Koldovská (CZE) 48
1. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR)
2. Haruka Kasaiová (JPN) +0:42
3. Ema Volavšeková (SLO) +0:52
4. Annika Sieffová (ITA) +1:08
5. Ida Marie Hagenová (NOR) +1:11
6. Léna Brocardová (FRA) +1:40
7. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +1:51
8. Andžu Nakamuraová (JPN) +1:52
9. Jenny Nowaková (GER) +1:52
10. Annalena Slamiková (AUT) +2:02
11. Silva Verbičová (SLO) +2:03
12. Hazuki Ikedaová (JPN) +2:07
13. Magdalena Burgerová (GER) +2:09
14. Veronica Gianmoenaová (ITA) +2:10
15. Maria Gerbothová (GER) +2:16
16. Cindy Haaschová (GER) +2:49
17. Nathalie Armbrusterová (GER) +3:11
18. Annika Malacinská (USA) +3:22
19. Mille Marie Hagenová (NOR) +3:23
20. Sophia Maurusová (GER) +3:38
21. Tereza Koldovská (CZE) +3:48
Tereza Koldovská se na můstku neprosadila a tíží ji na posledním místě ztráta ve výši 3:48.
1. Haruka Kasaiová (JPN)
2. Annalena Slamiková (AUT)
3. Silva Verbičová (SLO)
4. Hazuki Ikedaová (JPN)
5. Magdalena Burgerová (GER)
...
11. Tereza Koldovská (CZE)