SP - Smíšená štafeta mužů a žen, Otepää | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Smíšená štafeta jednotlivců, Otepää | Vítěz: Norsko (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: M. Odermatt (SUI) (kon.) | | | Obří slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) |
Výběr soupeřů 2022 | (pře.) |
Smíšená štafeta, 2x5 a 2x7,5 km, Falun | Vítěz: USA I (kon.) | | | Smíšený týmový sprint, volně, Falun | Vítěz: Švédsko I (kon.) |
Skoky žen HS106, Schonach | Vítěz: G. Westvoldová Hansenová (NOR) (kon.) | | | Skoky mužů HS106, Schonach | Vítěz: R. Jamamoto (JPN) (kon.) |
Běh žen 5 km, Schonach | Vítěz: G. Westvoldová Hansenová (NOR) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Schonach | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
Thiago Santos - Magomed Ankalajev | Vítěz: Ankalajev (kon.) |
konec
SP - Běh žen 5 km, Schonach
Vítěz: G. Westvoldová Hansenová (NOR)
Cíl
|
Třetí končí Slovinka Ema Volavšeková, čtvrtá Norka Hagenová a na pátém místě dobíhá včerejší vítězka Andžu Nakamuraová.
|
|
Cíl
|
Gyda Westvoldová Hansenová to ovšem i přes obrovské problémy zvládla a v závěrečném závodě sezony vítězí! Haruka Kasaiová svou stíhací jízdu nedotáhla.
|
|
Nicméně, vedoucí Norka musí zabrat, Kasaiová se k ní přiblížila na rozdíl pouhých osmi sekund!
|
Konečné pořadí Světového poháru
1. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) 700
2. Ida Marie Hagenová (NOR) 411
3. Ema Volavšeková (SLO) 387
4. Andžu Nakamuraová (JPN) 364
5. Annika Sieffová (ITA) 338
6. Marte Leinanová Lundová (NOR) 290
7. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) 286
8. Juna Kasaiová (JPN) 258
9. Jenny Nowaková (GER) 227
10. Mari Leinanová Lundová (NOR) 205
...
21. Tereza Koldovská (CZE) 59
Konečné pořadí
1. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) 14:58,9
2. Haruka Kasaiová (JPN) +7,8
3. Ema Volavšeková (SLO) +16,6
4. Ida Marie Hagenová (NOR) +33,5
5. Andžu Nakamuraová (JPN) +49,2
6. Annika Sieffová (ITA) +1:00,1
7. Léna Brocardová (FRA) +1:37,5
8. Jenny Nowaková (GER) +1:45,1
9. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +1:54,5
10. Maria Gerbothová (GER) +2:00,6
11. Hazuki Ikedaová (JPN) +2:03,8
12. Cindy Haaschová (GER) +2:25,6
13. Veronica Gianmoenaová (ITA) +2:25,7
14. Nathalie Armbrusterová (GER) +2:36,4
15. Annalena Slamiková (AUT) +2:52,2
16. Magdalena Burgerová (GER) +3:09,4
17. Silva Verbičová (SLO) +3:30,1
18. Annika Malacinská (USA) +3:43,4
19. Sophia Maurusová (GER) +4:02,6
20. Tereza Koldovská (CZE) +4:37,4
21. Mille Marie Hagenová (NOR) +5:12,1
1. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) 700
2. Ida Marie Hagenová (NOR) 411
3. Ema Volavšeková (SLO) 387
4. Andžu Nakamuraová (JPN) 364
5. Annika Sieffová (ITA) 338
6. Marte Leinanová Lundová (NOR) 290
7. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) 286
8. Juna Kasaiová (JPN) 258
9. Jenny Nowaková (GER) 227
10. Mari Leinanová Lundová (NOR) 205
...
21. Tereza Koldovská (CZE) 59
Konečné pořadí
1. Gyda Westvoldová Hansenová (NOR) 14:58,9
2. Haruka Kasaiová (JPN) +7,8
3. Ema Volavšeková (SLO) +16,6
4. Ida Marie Hagenová (NOR) +33,5
5. Andžu Nakamuraová (JPN) +49,2
6. Annika Sieffová (ITA) +1:00,1
7. Léna Brocardová (FRA) +1:37,5
8. Jenny Nowaková (GER) +1:45,1
9. Lisa-Marie Hirnerová (AUT) +1:54,5
10. Maria Gerbothová (GER) +2:00,6
11. Hazuki Ikedaová (JPN) +2:03,8
12. Cindy Haaschová (GER) +2:25,6
13. Veronica Gianmoenaová (ITA) +2:25,7
14. Nathalie Armbrusterová (GER) +2:36,4
15. Annalena Slamiková (AUT) +2:52,2
16. Magdalena Burgerová (GER) +3:09,4
17. Silva Verbičová (SLO) +3:30,1
18. Annika Malacinská (USA) +3:43,4
19. Sophia Maurusová (GER) +4:02,6
20. Tereza Koldovská (CZE) +4:37,4
21. Mille Marie Hagenová (NOR) +5:12,1
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka