Toronto – Carolina 3:2 (kon.) | Montreal – Dallas 3:4 (po pr.) | Philadelphia – Nashville 5:4 (kon.)
Columbus – Washington 2:7 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 1:2 (kon.) | St. Louis – Pittsburgh 2:3 (0:1 po s.n.)
Edmonton – Buffalo 6:1 (kon.) | Vancouver – Detroit 0:1 (kon.) | Los Angeles – San Jose 3:0 (kon.)
Vegas – Florida 5:3 (kon.)
HC Baník Příbram
3:2 (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0) Stav série: 1:1
HC Tábor
Pátek 18.03.2022, 18:30 • Zimní stadion, Příbram • Play-off 2. liga, skupina Jih • Finále

Z mé strany je to už vše. Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:55:52)

Dnešní utkání sledovalo 1250 diváků.

Je dobojováno. Domácí zvládli druhý finálový duel nad Táborem a na stav série je srovnán na 1:1. Nyní se zase vše stěhuje na led Tábora, kde v neděli bude finále mezi oběma soupeři pokračovat.

62:11
    Příbram právě vstřelila branku!
    A je hotovo. Po buly v útočném pásmu posunul puk Zdeněk Kutlák na pravou stranu, kde z kruhu pořádným švihem našel skulinku v hostující brance PETR JOSEFUS – 3:2. Domácí tak vítězí po prodloužení a srovnávají stav série. Asistence: Zdeněk Kutlák.

62:01
    Domácí po špatném střídání hostů mají k dispozici přesilovou hru a už se usadili před brankou Kristiána Koláře.

61:39
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Josef Hasman.

61:10
    Hosté se jako první dostali před branku domácích, kde střílel Matušík, jeho pokus však končí jen na pozorné domácí obraně.

60:01

Prodloužení bude trvat deset minut, pokud ani v něm se nerozhodne, dojdou na řadu samostatné nájezdy.

Je to tak, po třetí třetině je stav nerozhodný 2:2 a budeme tak svědky minimálně nastavené hrací doby.

60:00

59:25
    Vypadá to, že zápas v základní hrací době nenajde vítěze a zřejmě tak budeme svědky nastavené hrací doby.

58:37
    Jiroušek byl opět ve svém brankovišti pozorný a zastavil další pokus soupeře. Hra je zastavena a buly po jeho levé ruce.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:22
    Po chvilce to zase zkusili domácí, ale nevedlo se jim před Kristiánem Kolářem.

56:36
    Před Jirouškem to zase vyzkoušeli agilní hráči Tábora, ale nedokázali procedit touš za záda Petra Jirouška.

55:09
    Další akce hostů končí zmarem a následuje otočka na druhou stranu domácích hráčů.

54:26
    Hosté měli k dispozici trestné střílení a mohli strhnout vedení na svou stranu, ovšem Petr Jiroušek ho dokázal zneškodnit a drží tak svůj tým!

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 28. Rohlík (Seniov, Jelínek), 36. Káník (Saňa, Josefus), 63. Josefus (Kutlák) – 16. Matušík (Endál, Černý), 52. Matiášek (Rousek, Zíb)

HC Baník Příbram: Jiroušek (Šorf) – Havlín, Hlaváček, Jelínek, Malý, Saňa, Zdeněk, Kutlák – Bečvář, Panna (A), Pinkas, Kraus, Seniov, Káník, Rohlík (A), Furch, Josefus (C), Svoboda, Gengel
    Trenér: Pavel Marek

HC Tábor: Kolář (Dvořák) – Havelka, Pařízek, Hajič, Černý (A), Radoš, Kříž, Hubata – Matiášek, Prášek, Hasman, Matušík, Zíb, Chocholoušek, Dančišin, Šulek, Zayml, Endál (A), Bárta, Rousek, Seidl
    Trenér: Arpád Györi

Rozhodčí: Battěk, Glanc – Kučera, Thuma