Ottawa – Philadelphia 3:1 (kon.) | Carolina – Washington 3:4 (0:1 po s.n.) | Winnipeg – Boston 2:4 (kon.)
Calgary – Buffalo 0:1 (po pr.) | Anaheim – Florida 0:3 (kon.) | San Jose – Colorado 3:5 (kon.)
Minnesota – Chicago 3:1 (kon.) | NY Islanders – Dallas 4:2 (kon.) | Edmonton – New Jersey 6:3 (kon.)
Vegas – Los Angeles 5:1 (kon.) | Arizona – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Columbus – St. Louis 5:4 (kon.)
Calgary Flames
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Buffalo Sabres
Sobota 19.03.2022, 02:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

46:15
    Dylan Cozens a Tyler Toffoli byli shodně vyloučeni na dvě minuty za hrubost, počet hráčů se tedy nemění.

44:42
    Mikael Backlund vyfasoval dvě minuty za hákování, což znamená třetí přesilovou hru pro Buffalo. Zatím 0/2.
    Mladý maskovaný fanoušek fandící brankářům si přijde na své

35:44
    Christopher Tanev byl vyloučen na dvě minuty za sekání a po komerční přestávce budou hrát Sabres druhou přesilovou hru v zápase. První šanci nevyužili. Stav 0:0.

27:57
    Noah Hanifin dostal dvě minuty za hákování a Sabres si zahrají první přesilovou hru v dnešním zápase.

00:30
    Kyle Okposo fauloval na pravé straně obranného pásma a po pouhých 30 sekundách daroval soupeři přesilovou hru. Hostující útočník byl nyní vyloučen za hákování.