Ottawa – Philadelphia 3:1 (kon.) | Carolina – Washington 3:4 (0:1 po s.n.) | Winnipeg – Boston 2:4 (kon.)
Calgary – Buffalo 0:1 (po pr.) | Anaheim – Florida 0:3 (kon.) | San Jose – Colorado 3:5 (kon.)
Minnesota – Chicago 3:1 (kon.) | NY Islanders – Dallas 4:2 (kon.) | Edmonton – New Jersey 6:3 (kon.)
Vegas – Los Angeles 5:1 (kon.) | Arizona – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Columbus – St. Louis 5:4 (kon.)
Columbus Blue Jackets
5:4 (2:1, 1:1, 2:2)
St. Louis Blues
Sobota 19.03.2022, 22:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (00:49:29)

3. Gustav Nyquist (CBJ) – 1+1

Je dobojováno! Columbus dnes dokázal ve velmi atraktivním duelu přemoct St. Louis 5:4. V utkání pokaždé vedl, přičemž soupeř jen a pouze dotahoval. Po dvou třetinách domácí drželi náskok 3:2. Vedení navýšil Sean Kuraly, avšak o pár sekund později se z přesilovky prosadil David Perron. Nakonec rozdílovou trefu zaznamenal v 53. minutě Jakub Voráček po velmi pěkné individuální akci. V úplném závěru ještě snižoval Perron, jenž zkompletoval svůj hattrick. Celkově posbíral v tomto utkání čtyři kanadské body.

59:47
    Prázdnou branku se pokusil trefit z vlastního pásma Kuraly, ale obránci St. Louis jeho záměr zastavili.

59:23
    Kotouč je ale ve středním pásmu. Blues musí podniknout další útočnou akci.

58:58
    Hosté už jsou znovu bez brankáře. A opět drží kotouč v pásmu soupeře, tohle bude ještě pořádně horká minuta pro domácí.
    58:40 David PERRON - 5:4

58:40
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    DAVID PERRON si připisuje svůj sedmý hattrick v kariéře v NHL, avšak otázkou zůstává, jestli to jeho celku bude na body stačit. Nyní to naprosto perfektně trefil z kruhu, ale Bluesmani potřebují skórovat ještě jednou. 5:4. Asistence: Pavel Bučněvič a Jordan Kyrou.

58:17
    Joonas Korpisalo zastavil ránu od modré čáry. Torey Krug se do kotouče sympaticky opřel.

58:01
    Hosté s velkými obtížemi udrželi útočnou třetinu. Nyní získali klid na kotouči, ale času už mnoho nemají.

57:35
    Gustav Nyquist zavezl puk směrem dopředu. K ráně do opuštěné klece ale dostatek času a prostoru neměl.

56:56
    Brayden Schenn si pomohl jen a pouze nahozením. Následně Columbus podržel puk u mantinelu a posléze jej vyhodil tak, aby se nemusel pískat icing.

56:32
    Hosté to už zkoušejí bez brankáře. Získali totiž kotouč ve třetině soupeře.

55:50
    Ve chvíli, kdy se Perron vrátil na led, pálil zápěstím od modré čáry Werenski. Husso si připsal důležitý zákrok lapačkou.

55:18
    Domácí to nyní hrají chytře. V této přesilovce nechtějí za každou cenu skórovat, ale především se snaží držet kotouč ve své moci.

54:57
    Patrik Laine si při zpracování puku pomohl vysokou holí. Buly tedy bude vhozeno v neutrální zóně.

54:24
    Husso si první zákrok při přesilovce domácích vychutnal. Kotouč se mu ale nepovedlo vytřepat z lapačky, takže je přerušeno.

53:49
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (David Perron – 2 min., držení).
    52:24 Jakub VORÁČEK - 5:3

52:24
    Columbus právě vstřelil branku!
    JAKUB VORÁČEK předvedl fantastické střídání. Nejprve se snažil protáhnout po levé straně ke střele, ale těsně minul. Následně si kotouč znovu dobruslil a poté si najel mezi kruhy, odkud prudkou střelou zápěstím zamířil dokonale. 5:3. Asistence: Jake Bean a Oliver Bjorkstrand.

52:09
    Před branku Hussa si najížděl Kukan, ale přihrávka k němu nedorazila. Záhy se mezi kruhy objevil Voráček, střela ovšem nepřišla.

51:40
    Perron se snažil něco vymyslet na levém kruhu, jenže ztratil rovnováhu a nakonec v útočném snažení pokračovat nemohl.

51:09
    Domácí se dostali pod tlak. Werenski nedokázal dostat kotouč do středního pásma, a proto přicházejí potíže.

50:20
    O puk se svádí důrazný souboj v rohu kluziště. Oba celky jsou nyní aktivní.

49:49
    Andrew Peeke to od modré čáry rozhodně nezkoušel špatně. O několik desítek centimetrů ale svatyni Blues netrefil.

49:21
    Jakub Voráček to po brance hostů zkoušel z ostrého úhlu. Do listiny střelců se ale zapsat nedokázal.

48:59
    St. Louis pokračovalo v aktivní hře. Přesně 11 minut před třetí sirénou bude buly obstaráno po ruce Joonase Korpisala.
    48:03 David PERRON - 4:3

48:03
    Hosté ale záhy využívají další přesilovku a snižují na 3:4! Krug přihrál na pravou stranu Schennovi, který vybídl DAVIDA PERRONA. Lépe to elitní útočník hostů ani trefit nemohl, vymetl to opravdu skvostně. 4:3. Asistence: Brayden Schenn a Torey Krug.

47:29
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Vladislav Gavrikov – 2 min., hákování).

46:59
    Střídání v týmu Columbus Blue Jackets: ze hřiště odchází Elvis Merzlikins, přichází Joonas Korpisalo.
    46:59 Sean KURALY - 4:2

46:59
    Domácí opět vedou o dvě branky! Znovu se zaskvěla čtvrtá formace Columbusu. Bemström nejprve ve velké šanci neuspěl, ale následně přesně přihrál Robinsonovi, jenž si všiml v ideální pozici volného SEANA KURALYHO. Ten přesně zavěsil. 4:2. Asistence: Eric Robinson a Emil Bemström.

46:11
    Chvíli po buly se k zakončení dostal Faulk. Žádná větší potíž pro Elvise Merzlikinse.

46:06
    Jake Walman zápěstím nahazoval před branku. Kotouč byl zadáky Blue Jackets sražen do ochranné sítě.

45:39
    Faulk příkladně vypomohl ofenzívě. Blues i nadále zůstávají v pásmu soupeře.

45:05
    Cole Sillinger nezvládl rozehrávku podle svých představ. Zkraje 46. minuty tady máme další zakázané uvolnění.

44:24
    Na druhé straně Husso vychytal Beana, který si před brankovištěm počkal na pobídku Nyquista zpoza svatyně.

44:13
    Bučněvičova přihrávka na pravou stranu útočného pásma už asi byla navíc.

43:39
    Emil Bemström kombinoval s Činachovem, ale druhý jmenovaný se ke střele nedostal o kousek.

43:14
    Kotouč sice zaplul z obranného pásma domácích až do hlediště, ale vylučovat se nebude, poněvadž došlo k teči.

42:35
    Max Domi se uvolnil na pravé straně útočného pásma. Ke střele se ale nedostal, protože podklouzl.

42:09
    Torey Krug čeká na dostřídání svých spoluhráčů. Rozhodně se nikam nežene.

41:29
    Oliver Bjorkstrand krásně vybídl Coleho Sillingera, který se objevil sám před brankou. Hussovu klec ale těsně minul, velká škoda pro domácí.

41:08
    Hra se poměrně rychle otočila na druhou stranu kluziště. Tentokrát se icingem provinili hosté.

40:45
    Zakázané uvolnění Blue Jackets. Bude se vhazovat před Merzlikinsem.

40:29
    Po přihrávce Kruga se kotouč dostal do souboje na červené čáře. Následně vyskočil na střídačku Blues, takže hra musela být zastavena.

40:13

40:01

Začátek druhého dějství se více povedl Columbusu, který zaslouženě odskočil do dvoubrankového vedení díky krásné trefě Patrika Laineho. Druhá polovina periody však byla jasně v režii Blues. Ti se dotáhli na rozdíl jediného gólu, premiérově se v NHL prosadil Alexej Toropčenko. Před třetí třetinou je tak vše otevřené.

Střely na branku po 2. třetině: 20 – 20

40:00

39:28
    Z první střílel Kyrou. Elvis Merzlikins se výtečně dokázal přesunout a znovu se zaskvěl.

39:08
    Perron svou ranou nechal vyniknout domácího brankáře. Už jen 52 sekund nám chybí do konce druhé části.

38:56
    Domácí přečkali počáteční přesilovkový nápor. Následně se jim podařilo vyhodit kotouč.

38:32
    Schenn z pravého kruhu těsně minul horní tyč. Elvis Merzlikins měl velké štěstí.

38:13
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Zach Werenski – 2 min., sekání).

38:02
    Po poslední reklamní přestávce tohoto dějství už pokračujeme. St. Louis se snaží něco vymyslet.

37:44
    Werenski se parádně proháčkoval těsně před branku Blues. Husso musel zapracovat pravým betonem.

37:13
    Dlouhá pobídka Werenského oslovila Laineho, který nevypálil. Chtěl ještě kombinovat, ale jeho spoluhráči chyběl krok.

36:31
    Bjorkstrand přes šíři útočného pásma hledal Voráčka. Ten měl ale ke kotouči poměrně daleko.

35:52
    Saad se ocitl sám před Merzlikinsem. Situaci se snažil vyšperkovat přesnou přihrávkou dozadu, ale tady to hosté překombinovali.

35:25
    Oskar Sundqvist obral o kotouč Kukana, ale posléze nepřihrál směrem k modré čáře zrovna dobře.

35:05
    Husso svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou.

34:28
    Columbus se na okamžik usadil ve třetině soupeře, ale teď už míří dopředu hokejisté v bílých dresech.
    33:43 Alexej TOROPČENKO - 3:2

33:43
    Tohle ani jinak dopadnout nemohlo, hosté po zásluze snižují! Perron vysunul u modré čáry Faulka, jehož pokus sice Merzlikins vyrazil, ale na dorážku ALEXEJE TOROPČENKA byl krátký. Útočník Blues vstřelil svůj první gól v NHL. 3:2. Asistence: Justin Faulk a David Perron.

33:21
    Brad Larsen nyní na střídačce spokojen být nemůže. Uplynulé dvě minuty měli hosté velké šance a domácí mohou být rádi, že pořád vedou o dvě branky.

32:57
    Ryan O'Reilly se velmi šikovně prosmýkl defenzívou domácích. Nakonec mu ale ve finální fázi puk utekl, takže zakončení na řadu nepřišlo.

32:15
    Bučněvič posunul do tandemu Faulkovi, jenž z pravého kruhu orazítkoval tyč. Teď jsou hosté jednoznačně lepší.

31:45
    Columbus se ocitl ve složitých pozicích. Nakonec ale po mantinelu vyhodil pryč z pásma.

30:59
    Parayko měl před sebou poloprázdnou branku Columbusu. Jen o pár centimetrů se ale z gólu radovat nemohl, trefil jen boční síť.

30:39
    Defenzíva Blues před Andrewem Peekem ustupovala. Domácí obránce toho využil a postupně se dostal až na brankoviště. Hussa ale nepřelstil bekhendovým zakončením.

29:56
    Oliver Bjorkstrand nahrnul kotouč před brankoviště St. Louis. Tam rychle pracovala lapačka Villeho Hussa.

29:16
    Voráček předal spoluhráči, který jen nahodil do útočného pásma. Hokejisté Blue Jackets potřebovali dostřídat.

28:46
    Na chvíli se Roslovic ocitl sám před brankou. Zpracování mu ale trvalo, a proto z toho střela nebyla.

28:18
    Laine si mezi kruhy klepal o kotouč, ale ten se od bruslí hostujícího obránce neodrazil pro Fina úplně příhodně.

27:43
    Robert Bortuzzo uklidnil hru ve vlastním pásmu. Columbus je teď velmi dobře postaven na modré čáře.

27:05
    Werenski sice poslal puk přes všechny čáry, ale icing se nepískal. Sudí usoudili, že jeden z hostujících hráčů mohl hrát.

26:29
    Brayden Schenn si u branky Columbusu nezpracoval skákavý kotouč. St. Louis by nutně potřebovalo předvést mnohem více před Merzlikinsem.

25:52
    Husso si teď pořádně musel hlídat bližší tyč, aby jej domácí hokejisté u ní nenachytali.

25:15
    Marco Scandella se dostal do úzkých. I tak ale Blues založili solidní protiútok, který zakončoval Alexej Toropčenko. Merzlikins ale odolal.

24:37
    Už to vypadalo, že by mohl Roslovic zamířit do brejku, ale u kotouče byl rychleji Colton Parayko.
    23:52 Patrik LAINE - 3:1

23:52
    Opět to Columbus sehrál velmi dobře a po zásluze už vede o dva góly. Gustav Nyquist zavezl touš do třetiny soupeře, přičemž se mu podařilo oslovit najetého PATRIKA LAINEHO. Finský střelec poslal puk pod horní tyč, nad rameno Hussa. 3:1. Asistence: Gustav Nyquist a Jack Roslovic.

23:16
    Faulk vystihl nepřesnou rozehrávku Činachova. Dostal se do dobré palebné pozice, ale zamířil až příliš vysoko.

22:48

22:42
    Jakub Voráček posunul k modré čáře, kde stál Werenski. Zadák Columbusu trefil připravenou lapačku.

22:08
    Parádní kombinace mezi Lainem a Voráčkem vygradovala přihrávkou mezi kruhy na Bjorkstranda, který těsně minul.

21:42
    Zach Werenski si tentokrát najel do takové pozice, aby toho Husso mnoho neviděl. Měl smůlu, že netrefil klec.

21:09
    Rychlá přihrávka Voráčka našla u modré čáry Werenského, který prověřil betony brankáře.

20:48
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Oskar Sundqvist – 2 min., držení).

20:32
    Rychlost nabral Robinson, jemuž se ale předávka na střed kluziště nepovedla.

20:01

Prvních dvacet minut utkání nabídlo velmi zajímavý hokej. Columbus dvakrát odskočil do vedení, přičemž hosté dokázali jednou reagovat. Jako první se trefil hned na začátku Emil Bemström, který čerpal z perfektní práce Erica Robinsona. Posléze ale hosté v přesilovce vyrovnali zásluhou Davida Perrona, jenže početní výhodu využil i Columbus díky Gustavu Nyquistovi. Snad nám zbytek utkání nabídne stejně zajímavou podívanou.

Střely na branku po 1. třetině: 13 – 9

20:00

19:42
    Ještě jednou je hra v první třetině přerušena. Vhazování bude obstaráno před Merzlikinsem.

19:24
    Emil Bemström hledal nastartovaného spoluhráče u zadní tyče. Hosté ale situaci zvládli dobruslit.

18:58
    Brandon Saad si poradil na hranici pravidel. Podrážení se ale nepíská, takže se pokračuje ve hře.

18:33
    Jake Bean až moc dlouho váhal se střelou. Nakonec se musel spokojit s tím, že hosté odrazili puk do neutrální zóny.

18:06
    Voráček odvedl poctivou práci v obranném pásmu. Přesně pak přihrál na hůl kolegy z defenzívy.

17:43
    Elvis Merzlikins puk vyrazil do ochranné sítě. Po krátkém přerušení se bude vhazovat u něj v pásmu.

17:12
    Domácí gólman toho při střele Kruga od modré čáry mnoho neviděl. Měl velké štěstí, že zasahovat nemusel.

16:40
    Jegor Činachov šlápl do kroku a najednou se objevil na pravém křídle. Puk tlačil k zadní tyči, ale tu o kousek netrefil.

16:22
    Kyrou vyplaval úplně volný mezi kruhy. Kotouč mu ale přeskočil přes čepel, takže snaha Blues vyšla vniveč.

15:58
    Do konce první třetiny zbývají čtyři minuty. Blues zakládají další akci.
    15:14 Gustav NYQUIST - 2:1

15:14
    Teď to ale domácí sehráli precizně a hlavně nádherně. Bjorkstrand posunul na Laineho, který zvládl kličky na pravé straně a poté na levém kruhu našel GUSTAVA NYQUISTA. Zkušený Švéd prostřelil přesunujícího se Hussa. 2:1. Asistence: Patrik Laine a Oliver Bjorkstrand.

15:02
    První sekundy přesilovky Columbus moc dobře nehraje. Zatím se nemůže usadit ve třetině St. Louis.

14:35
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Ryan O'Reilly – 2 min., podrážení).

14:18
    Ryan O'Reilly přidržel puk za bránou domácích. Nechtěl o něj snadno přijít, musel jít do hned dvou osobních soubojů.

13:47
    Na druhé straně musel do zákroku Ville Husso. Mnoho práce ale neměl, vhazovat se bude po jeho pravici.

13:31
    Hosté jsou po vyrovnávací brance při chuti. Znovu se dostávali do dobré střelecké pozice.
    12:36 David PERRON - 1:1

12:36
    Hosté se dostali do protiútoku. Ten proměnili vskutku parádně. Brayden Schenn prostrčil puk na DAVIDA PERRONA, který těsně před brankářem zvolil kličku do bekhendu a následně zastrčil kotouč za beton. 1:1. Asistence: Brayden Schenn a Torey Krug.

12:22
    Eric Robinson ve vlastním oslabení ujel dopředu. Jen těsně minul bližší tyč.

12:01
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Jake Bean – 2 min., hákování).

11:59
    Po práci Thomase černá guma vyplavala přímo před Elvisem Merzlikinsem. Lotyšský brankář měl štěstí, že nedošlo k dorážce.

11:38
    Columbus zastavil ofsajd. Na řadu přichází další komerční pauza.

11:15
    Hosté si přihrávají kotouč ve vlastní třetině. Směrem dopředu ale zatím tolik nebezpeční nejsou.

10:39
    Na levém kruhu útočného pásma si o puk klepl Perron, jehož rána byla sražená několik čísel nad klec Merzlikinse.

10:08
    Justin Danforth získal čas a prostor u brankoviště hostů. Situaci chtěl vyšperkovat co nejlepší přihrávkou, ale úplně přesný při ní nebyl.

09:28
    Činachov pálil z poměrně ostrého úhlu. Husso ale dával pozor, vyrážečkou zasáhl.

08:54
    Bjorkstrand našel na levém křídle Voráčka, který se snažil ještě hledat volnějšího spoluhráče. V zajímavém přečíslení nakonec Columbus nevystřelil.

08:25
    Bluesmani mají za sebou dlouhé střídání. Puk raději Krug drží.

08:03
    Gustav Nyquist se mezi několika hráči soupeře vymotal do dobré pozice mezi kruhy. Vystřelil po ledě, ale Husso včas zaklapl své betony.

07:37
    Po první brance mají domácí více ze hry. Další útočnou akci se pokusí založit Kukan.

07:09
    Zatím velmi aktivní Eric Robinson znovu operoval před brankou St. Louis. Tentokráte svou přihrávku ale nezvládl úplně ideálně.

06:34

06:03
    Domácí stále pobývají ve třetině soupeře, přestože na led už poslali druhou přesilovkovou formaci.

05:39
    Voráčkova perfektní křížná přihrávka našla na levém kruhu Laineho, který se podle očekávání do puku pořádně opřel. Husso nakonec udržel hrací předmět před brankovou čárou, přestože jednoduché to neměl.

05:09
    Oskar Sundqvist zablokoval ránu Werenského od modré čáry.

04:48
    Laineho střílená pobídka hledala spoluhráče. Posléze však hosté vyhodili kotouč přes všechny čáry.

04:34
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Justin Faulk – 2 min., hákování).

04:28
    Cole Sillinger oslovil Zacha Werenského mezi kruhy. Obránce Columbusu jen o pár čísel přestřelil, toto byla velké šance na druhou branku.

04:02
    Vladislav Gavrikov svedl velice důrazný souboj s Perronem, kterému mnoho prostoru nedopřál. Přesto se hosté o chvíli později k zakončení dostali, avšak Merzlikins byl připraven.
    03:22 Emil BEMSTRÖM - 1:0

03:22
    Čtvrtá lajna Columbusu odvedla výtečnou práci v útočné třetině. Vybojovala kotouč a následně Eric Robinson oslovil u zadní tyče nabrusleného EMILA BEMSTRÖMA, jenž zamířil přesně. Husso tedy inkasoval z první střely Blue Jackets. 1:0. Asistence: Eric Robinson a Vladislav Gavrikov.

02:46
    Alexej Toropčenko se tlačil před svatyni Columbusu. Zvolil zakončení jednoruč bekhendem, ale gólman domácích odolal.

02:16
    První obranný pár domácích si nyní přihrává kotouč ve vlastní třetině.

01:52
    Jakub Voráček se rozjížděl po pravém křídle, ale poměrně prudkou nahrávku si nezpracoval.

01:26
    Kotouč ve vlastním pásmu přidržel Laine. Hokejisté Blue Jackets se zatím ocitají pod tlakem.

00:58
    Elvis Merzlikins u brankoviště dokázal kotouč odpálit do rohu kluziště. Ani další útočná snaha tedy hostům nevyšla.

00:22
    Hosté si hned na začátku vynutili tlak. Brayden Schenn zpoza brány hledal lépe postaveného spoluhráče, ale následně přišla střela, která byla zablokovaná.

00:01

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Peeke, Werenski (A), Bean, Gavrikov, Kukan, G. Carlsson – Laine, Roslovic, Nyquist – O. Bjorkstrand (A), Sillinger, Domi – Činachov, Kuraly, J. Voráček – Bemström, Danforth, E. Robinson.
    Trenér: Brad Larsen

St. Louis Blues: Husso (Binnington) – Parayko (A), M. Scandella, Faulk, Krug, Bortuzzo, Mikkola, Walman – Perron, R. O'Reilly (C), Saad – Sundqvist, B. Schenn (A), I. Barbašev – Kyrou, R. Thomas, Bučněvič – Toropčenko, MacEachern.
    Trenér: Craig Berube

Rozhodčí: Pollock, Kozari – Barton, Nansen.

Česká a slovenská stopa

Jakub Voráček (Columbus) – 59 zápasů, 44 bodů (3+41)

Vzájemné zápasy

28.11.2021 St. Louis – Columbus 6:3

ST. LOUIS BLUES

St. Louis momentálně figuruje na třetí pozici v Západní konferenci, po šedesáti odehraných duelech nasbíralo 77 bodů. Bluesmani tedy celkem jasně kráčí za postupem do play-off, na devátou příčku mají náskok 8 bodů. Tým trenéra Berubeho bodoval ve čtyřech zápasech za sebou. Nejprve dvakrát v řadě vyhrál, proti Rangers i Nashvillu, a poté nestačil po nastavené hrací době na Winnipeg i Pittsburgh. Nejlépe si v týmové produktivitě vede Jordan Kyrou, jenž nastřílel 22 branek a k nim přidal 37 asistencí.

COLUMBUS BLUE JACKETS

Columbus by rád postoupil do play-off, avšak první osmička ve Východní konferenci je hodně silná. Hokejisté Blue Jackets tedy na devátém místě konference ztrácí na vyřazovací část už 13 bodů, což se dvacet utkání před koncem základní části zdá jako neřešitelný úkol. Svěřenci kouče Larsena si celkem nedávno připsali tři výhry v řadě, avšak naposledy nestačili poměrem 2:7 na Washington. Nejproduktivnějšími hráči mužstva jsou Oliver Bjorkstrand a Patrik Laine, oba mají na kontě 46 kanadských bodů.

Hezký sobotní večer při sledování textového přenosu z NHL. Dnes se společně zaměříme na utkání mezi Columbusem a St. Louis. Začínáme krátce po 22:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 4. Bemström (E. Robinson, Gavrikov), 16. Nyquist (Laine, O. Bjorkstrand), 24. Laine (Nyquist, Roslovic), 47. Kuraly (E. Robinson, Bemström), 53. J. Voráček (Bean, O. Bjorkstrand) – 13. Perron (B. Schenn, Krug), 34. Toropčenko (Faulk, Perron), 49. Perron (B. Schenn, Krug), 59. Perron (Bučněvič, Kyrou)

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (47. Korpisalo) – Peeke, Werenski (A), Bean, Gavrikov, Kukan, G. Carlsson – Laine, Roslovic, Nyquist – O. Bjorkstrand (A), Sillinger, Domi – Činachov, Kuraly, J. Voráček – Bemström, Danforth, E. Robinson.

Rozhodčí: Pollock, Kozari – Barton, Nansen

Diváci: 19 005