Arizona – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Columbus – St. Louis 5:4 (kon.) | Nashville – Toronto 6:3 (kon.)
Montreal – Ottawa 5:1 (kon.) | Tampa – NY Rangers 1:2 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:5 (kon.)
Seattle – Detroit 4:2 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 2:1 (kon.) | Washington – Dallas 2:3 (kon.)
Carolina – NY Rangers 0:2 (kon.)
Mountfield HK
2:3 (2:0, 0:2, 0:1) Stav série: 1:1
BK Mladá Boleslav
Neděle 20.03.2022, 16:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

59:44
    David Šťastný neměl hokejku a poslal puk na icing rukou. V přerušené hře se pak Aleš Jergl dopustil podrážení, takže se navíc vhazuje v obranném pásmu Mountfieldu.

47:48
    Miloš Kelemen je vyloučen na dvě minuty za sekání a pokud se chce Hradec vrátit do zápasu, měl by zužitkovat přesilovou hru.

42:52
    Mário Lunter je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

40:17
    Takový začátek třetí dvacetiminutovky si domácí určitě nepředstavovali. Udělali totiž chybu v rozehrávce a Jakub Lev musel podrazit svého soupeře.

27:16
    Mladoboleslavská lavička inkasuje dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledové ploše. Trest odpyká opět Tomáš Knotek.

18:36
    Nikita Ščerbak je dalším vyloučeným hráčem domácího týmu, tentokrát na dvě minuty za vražení na hrazení. Sudí ale nemají úplně jednotný metr, protože před tím několik zákroků hostů pustili.

12:51
    A bude k tomu mít ideální příležitost, protože Filip Pavlík v obranném pásmu podrazil svého soupeře, takže si přesilovku zkusí také Středočeši.

07:17
    Jan Stránský v dnešním zápase dohrál a bude čekat, co na to disciplinární komise. Od rozhodčích vyfasoval 5 minut plus trest do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. Trest za něj odpyká Tomáš Knotek.

03:11
    Mitchell Fillman se chtěl pustit do Richarda Nedomlela, který ho ale jen v poklidu držel rukou daleko od sebe, což hostujícího hráče ještě víc štvalo. Nakonec rozhodčí vylučují oba hráče na dvě minuty na trestnou lavici za hrubost.

Lukáš Foff

Branky a nahrávky: 1. Jergl (Kalina), 4. Kalina (Cingel, Orsava) – 30. Lintuniemi (Kotala, Kelemen), 32. Lunter (Fořt, Kelemen), 48. P. Kousal (O. Najman)

Mountfield HK: F. Novotný (55. Kiviaho) – Blain, Nedomlel, F. Pavlík (A), Kalina, McCormack, Jank, R. Pilař – Oksanen, Lev (A), Smoleňák (C) – Jergl, Kevin Klíma, Perret – Kelly Klíma, Lalancette, Ščerbak – Orsava, Koukal, Cingel.
    Trenér: Tomáš Martinec

BK Mladá Boleslav: Krošelj (J. Růžička) – Ševc (C), Pavel Pýcha, Pláněk (A), Jánošík, Fillman, Lintuniemi, D. Moravec – D. Šťastný, Bičevskis, Kotala – P. Kousal, O. Najman, Flynn – Kelemen, Fořt, Lunter – J. Stránský (A), T. Knotek, Eberle.
    Trenér: Radim Rulík

Rozhodčí: Pražák, Sýkora – Hynek, Rampír