Skalica – Martin 2:3 (po pr.)
HK Skalica
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
HK VITAR Martin
sk Čtvrtek 24.03.2022, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 1. liga play-off (SR) • Semifinále

Prvý bod v semifinálovej sérii putuje na konto Martina. Hokejisti z Turca v zápase ani raz nevyhrávali, podarilo sa im to až s poslednou akciou. Skaličania s obrovským sklamaním, keď prehajdákali náskok 1:0 i 2:1 štyri minúty pred koncom. (19:14:41)

60:19 Marek CHARVÁT - 2:3

60:19
    Martin dal gól!
    Hostia dokonávajú obrat, keď už po 19 sekundách v predĺžení strelil víťazný gól MAREK CHARVÁT.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Martin dvakrát prehrával, dvakrát sa vrátil do duelu – preto je pred nami predĺženie, ktoré bude trvať desať minút.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:01
    Dve minúty do konca riadneho hracieho času.

57:31
    Aj napriek vylúčeniu dvojice Vidovič-Tiainen sa hrá formátom piatich proti piatim.
    56:28 Matej DÍRER - 2:2

56:28
    Smerujeme do predĺženia! Táto presilovka už potrestaná bola z hokejky MATEJA DÍRERA.

Asistencie: Michal Murček.

55:58
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Filip Vidovič – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK VITAR Martin (Riku Petteri Tiainen – 2 min., sekanie).

55:31
    Veľká obetavosť Skaličanov, jeden z hráčov na ľade bol trafený dvakrát a ešte stále dokáže korčuľovať.

Domáci so štyrmi hráčmi.

55:06
    Hostia hrajú s piatimi hráčmi.

54:42
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Denis Kadlečík – 2 min., podrazenie).

54:13
    Martinčania rozložili svoj presilovkový kolotoč, zakončením z uhla však nevyrovnávajú.

53:50
    Skalica sa oslobodila, hostia ale bleskovo zbierajú puk. Sledujeme hru štyroch proti trom.