Skalica – Martin 2:3 (po pr.)
HK Skalica
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
HK VITAR Martin
sk Čtvrtek 24.03.2022, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 1. liga play-off (SR) • Semifinále
    60:19 Marek CHARVÁT - 2:3

60:19
    Martin dal gól!
    Hostia dokonávajú obrat, keď už po 19 sekundách v predĺžení strelil víťazný gól MAREK CHARVÁT.
    56:28 Matej DÍRER - 2:2

56:28
    Smerujeme do predĺženia! Táto presilovka už potrestaná bola z hokejky MATEJA DÍRERA.

Asistencie: Michal Murček.

55:58
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Filip Vidovič – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK VITAR Martin (Riku Petteri Tiainen – 2 min., sekanie).

54:42
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Denis Kadlečík – 2 min., podrazenie).

53:31
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Ondřej Šmach – 2 min., držanie).

53:06
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Ondrej Janík – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK VITAR Martin (Atte Oliver Huhtela – 2 min., sekanie).

53:05
    Okamžite mohlo byť vyrovnané! Borák aj s prispením šťastia predviedol bravúrny zákrok!
    52:44 Vladislav DZIOŠVILI - 2:1

52:44
    Skalica dala gól!
    Erupcia radosti aj na domácej strane. Produktívny VLADISLAV DZIOŠVILI nadviazal na Murčeka, sám sa prebil do útoku a polovysokou strelou, ktorú schoval za obrancu, posiela Záhorákov druhý raz do vedenia!

Asistencia: Ondřej Šmach.
    47:29 Michal MURČEK - 1:1

47:29
    MICHAL MURČEK to zobral na seba a dobre urobil. Akcia po pravej strane, zbavenie sa obrancu, strela a je vyrovnané!

Asistencie: Marek Pacalaj, Matúš Lukáš Lavička.
    46:53

46:53
    Hostia trestné strieľanie nepremieňajú, Borák svoju chybu napravil!

46:53
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Dávid Borák – trestné strieľanie, hodenie hokejky alebo predmetu).
    38:54 Vladislav DZIOŠVILI - 1:0

38:54
    Presilovka o dvoch mužov využitá! Úspešným strelcom je VLADISLAV DZIOŠVILI!

Asistencie: Martin Hujsa, Daniel Štumpf.

38:15
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (David Jaša – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK VITAR Martin (Martin Krempaský – 2 min., hrubosť).

38:00
    Vylúčenie v tíme HK VITAR Martin (Marek Pacalaj – 2 min., sekanie).

37:13
    Vylúčenie v tíme HK VITAR Martin (Igor Bobček – 2 min., podrazenie).

32:41
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (David Hílek – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK VITAR Martin (Riku Petteri Tiainen – 2 min., hrubosť).

24:32
    Vylúčenie v tíme HK VITAR Martin (Matúš Lukáš Lavička – 2 min., hákovanie).

24:32
    Lavička zatiahol ručnú brzdu hákovaním. Nebyť toho, tak je Skalica pravdepodobne vo vedení.

22:28
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Kristián Včelka – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

18:33
    Azda to bola aj tyčka, ktorá sa ozvala! Martinčania blízko inkasovania.

08:20
    Prvé zmätky aj pred Glosárom, domáci neskórovali ani po dvoch dorážkach spred bránkoviska.

Viktor Kalinács

Branky a nahrávky: 39. Dziošvili (Hujsa, Štumpf), 53. Dziošvili (Šmach) – 48. Murček (Pacalaj, Lavička), 57. Dírer (Murček), 61. Charvát

HK Skalica: Borák (Trenciansky-Vero) – Horváth, Šmach, Kadlečík, Janík, Vidovič, Hílek, Arbuzov, Rapant – Štumpf, Dziošvili, Hujsa – Šátek, Jaša, Galimov – Kotvan, Včelka, Janáč – Kuba, Jarolín, Šišolák
    Trenér: Michal Ružička

HK VITAR Martin: Glosár (Nagy) – Dvořák, Charvát, Nátny, Bobček, Lavička, Krempaský, Nemec, Pacalaj – Tiainen, Huhtela, Juščák – Nauš, Dírer, Toma – Poliaček, Murček, Fafrák – Bartoš, Thomka, Makarov
    Trenér: Daniel Babka

Rozhodčí: Moller, Krist – Ševčík, Rehák