Zbuzany – Zápy 0:1 (kon.) | Jablonec B – Velvary 0:3 (kon.) | Živanice – Pardubice B 5:0 (kon.)
FK Jablonec B
0:3 (0:1)
TJ Slovan Velvary
Sobota 26.03.2022, 10:15Česká fotbalová liga (B) • 18. kolo

Je konec! Velvary dnes zaskočily vedoucí celek soutěže a vítězí v Jablonci vysoko 3:0. Do vedení poslal hosty krátce před přestávkou Valenta. Jablonec poté měl celou druhou půli optický tlak, ale v závěru se prosadili Vopat a Pek. (12:16:49)

90+3

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Domácí pokračují v tlaku, ale obrana soupeře už brání v deseti lidech.
    88. Jan PEK - 0:3

88
    Velvary právě vstřelily branku!
    Hostující celek navíc bleskově přidává i třetí zásah! Tohle je pro Jablonec velký šok. O třetí branku se postaral JAN PEK!
    87. Ladislav VOPAT - 0:2

87
    Hosté v závěru přidávají další branku! Autorem pojišťující branky je LADISLAV VOPAT!

87
    Velvary se usadily na polovině soupeře, ale jejich kombinace skončila nepřesným centrem.

86
    Další akci Jablonce zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd.

85
    Hosté se dostali do zakončení, ale hlavička ze značky pokutového kopu skončila vedle zadní tyčky.

84
    Šimkovský se dostal do zakončení, ale jeho technický projektil skončil nad břevnem.

83
    Obrana hostů nadále drží čisté konto. Hráči v modrém nedávají Jablonci moc prostoru.

80
    Do konce zbývá posledních deset minut a Velvary zatím zuby nehty drží vedení.

78
    Velvary kombinovaly kolem velkého vápna, nicméně nikdo v modrém dresu na pobídku nedosáhl.

77
    Stopeři Slovanu znovu stáli na správném místě a nenechali soupeře projít do dobré pozice.