Dubnica – Slovan Bratislava U21 0:0 (kon.) | Žilina B – Bardejov 1:0 (kon.) | Púchov – Skalica 1:2 (kon.)
KFC Komárno – B. Bystrica 2:1 (kon.)
MŠK Púchov
1:2 (0:1)
MFK Skalica
sk Sobota 26.03.2022, 14:30MONACObet liga • 22. kolo

Skalica získava dôležité tri body do tabuľky, keď porazila Púchov 2:1. (16:18:17)

90+3

90+2
    Skalica mohla pridať tretí gól, kombinácia Šebestu s Baumgartnerom stroskotala na Strelčíkovi!

90+2
    Ofsajd Kousala, zostáva čas už iba na poslednú akciu Púchova.

90+2
    Za zdržiavanie hry vidí žltú kartu gólman Skalice Martin Junas.

90+1
    Pavlovčík vypálil z približne 25 metrov, jeho pokus ale do priestoru brány nemieril.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Z tohto rohový kop nebude, Skalica to dohráva priam majstrovsky. Aj preto sú Záhoráci na treťom mieste a ešte bojujú aj o baráž.

89
    Nákop na prednú žrď veľa neplechy nenarobil, napriek tomu domáci ďaleko od brány Junasa.

88
    Tri minúty pred koncom Skalica získava rohový kop po snahe Baumgartnera.

87
    Času ubúda, Kousal sa teraz nepustil do osobného súboja. Dostať dve žlté karty za dve minúty by hosťom rozhodne nepomohlo.

86
    Žltú kartu dostáva Jakub Kousal (MFK Skalica).

84
    Straňák skákal po centri Mráza, hlavný arbiter ukazuje len na odkop od brány.

84
    V krátkom časovom slede aj šiesty roh pre Púchov.

83
    Zle zahrané a zároveň aj nepresná rana z diaľky v podaní Majdana. Junas skúsene naťahuje čas.

82
    Desať minút pred koncom sa Považania dorovnali Záhorákom v počte rohových kopov – 5:5.

80
    Žltou kartou je odmenený tréner Púchova Vladimír Cifranič.

79
    Šebestu sme spomínali v úvode stretnutia, keď sme písali o jeho slabej forme na jar. Tento zásah sa však môže ukázať aj ako rozhodujúci v boji o TOP 3.

Viktor Kalinács

Branky: 66. Straňák – 32. Voleský, 77. Šebesta

Karty:   23. Baumgartner (SKA), 86. Kousal (SKA), 90+2. Junas (SKA)

MŠK Púchov: Strelčík – Pavlovčík, Majdan, Straňák, Mráz (C), Michlík, Holáň, Pucheľ, Ullman, Krčula, Holiš
    Náhradníci: P. Pilný – Lacko, Kopiš, Chupáň, D. Pilný, Kubík, Kapusniak

MFK Skalica: Junas – Petr, Blažek, Rudzan, Mizerák, Nagy (C), Hollý, Hambálek, Šebesta, Voleský, Baumgartner
    Náhradníci: Gröger – Štursa, Kousal, Mášik