Čtvrtek 31.03.2022, 17:00 • ČEZ stadion, Kladno • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

00:01

01:38
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladenští se velmi rychle ujímají vedení, už ve druhé minutě se přesnou střelou prosadil MATĚJ BERAN a kolínští Kozlové tak musejí dohánět jednobrankové manko – 1:0. Asistence: Jaromír Jágr.

03:36
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Zachar Arzamascev – 2 min., nedovolené bránění).

11:52
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Adam Kubík – 2 min., podrážení).

15:43
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín (Štěpán Matějček – 2 min., podrážení).

17:35
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín (Miroslav Kukla – 2 min., vysoká hůl).

17:59
    Kladno se v přesilové hře natlačilo před branku soupeře, ale střela Zikmunda mířila mimo tři tyče.

18:07
    Hosté se dostali na puk a vyhodili ho až před domácí branku a osvobozují se.

18:26
    Po střele Adama Kubíka zakročil kolínský brankář, který má puk u sebe a raději přerušuje hru.

18:50
    Ladislav Zikmund se natlačil až před brankoviště, jeho přízemní pokus ale pokryl jeden z hostujících beků.

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

19:35
    Kolín se ubránil a už je v plném počtu.

20:00

První třetina je minulostí. V ní se dařilo lépe kladenským Rytířům, kteří se dostali do vedení. V závěru pak Kolín ubránil oslabení a už neinkasoval. Uvidíme, co nám nabídne druhá třetina, která začne přibližně v 17:45.

20:01

21:15
    Jiří Ticháček nabral rychlost, nabruslil si na levý kruh a švihem pálil na Sejpala, který ale jeho svižnou ránu kryje a hra je přerušena.

21:40
    Do postavení mimo hru se nyní dostali Kolínští a bude se tedy vhazovat ve středním pásmu blíže brance Bowa.

22:10
    Martin Kehar dostal přihrávku mezi kruhy a poté vystřelil, ale obrana Kolína jeho pokus zneškodnila.

23:23
    Zachar Arzamascev číhal u modré čáry, ale přihrávky se nedočkal. Nemohl tak na modré čáře vystřelit.

24:13
    Kladenští Rytíři jsou od úvodních minut druhé třetiny hodně aktivní a tlačí se za druhou brankou, ta ale zatím nepřichází i díky pozornému Martinu Sejpalovi.

25:09
    Kehar zastavil únik hostujícího hráče, který se už snažil napřahovat ke střele. Kladno se tedy ubránilo nebezpečné akci Kolína a drží těsný náskok.

26:07
    Miroslav Indrák nabral rychlost, ve středním pásmu pak převzal puk a jel s ním až před Sejpala, který následný pokus soupeře kryje.

26:46
    Další pokus hostů kryje domácí brankář a raději puk přikryl a hra je zastavena, buly po jeho levé ruce.

27:20
    Hosté jen nahodili puk do útočné třetiny a rychle odešli střídat.

27:49
    Nicolas Hlava si sjel na pravou stranu a šikovným bekhendovým zakončením trefuje připravený beton hostujícího brankáře.

28:41
    Na pravé straně vystřelil Štěpán Matějček, ale do dráhy puku vložil svoji hůl Martin Kehar a znovu tak Kladno zastavilo dobrou šanci hostujícího týmu.

29:32
    Jágr se přimotal k brankovišti a klepl si o přihrávku, ale obrana soupeře nakonec získala puk na svou stranu a rázem tak bylo po další slibné akci Kladna.

30:31
    Jsme za polovinou zápasu a stále vede Kladno o jednu branku. Hosté se snaží vyrovnat, ale zatím se jim to nedaří. Nyní vyprášil beton domácího brankáře Zdeněk Čáp.

31:15
    Rytíři vytěsnili puk ven z obranného pásma a hned se ocitli v tom útočném, ale Tomáš Plekanec zblízka brankáře hostů nepřekonal.

32:11
    Nicolas Hlava tečoval pokus Suchánka od modré čáry, ale kotouč skončil jen u brankáře Kozlů. Následně pak se hosté dostávají s pukem na opačnou stranu.

33:06
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Hosté se dočkali a ve čtyřiatřicáté minutě srovnávají stav. Na levé straně doklepl kotouč za brankovou čáru VOJTĚCH SÍLA a začíná se znovu od začátku – 1:1. Asistence: Zdeněk Král.
    33:06 Vojtěch SÍLA - 1:1

34:40
    Kladenští po hezky sehrané kombinaci chtěli znovu strhnout vedení na svou stranu, ale nakonec pokus vytěsnil brankář Kolína ven.

35:32
    Domácí si vracejí své vedení zase zpátky a Kolín opět ztrácí. Na pravou stranu dostal puk ADAM KUBÍK a svižnou ranou z pokleku pak propálil hostujícího brankáře – 2:1. Asistence: Joey Wood a Tomáš Plekanec.
    35:32 Adam KUBÍK - 2:1

36:30
    Další menší závar před kozlí brankou a raději vše jistí Martin Sejpal, který po zákroku hru zastavuje. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

37:04
    Jágr na levé straně tečoval puk, ale trefil jen boční konstrukci Sejpalovy branky.

37:43
    Filip Kuťák už napřahoval na levém kruhu, ale nakonec zvolil přihrávku napravo, kde branku minul Babka.

38:20
    U zadního mantinelu v pásmu Kolína bojovaly o puk oba celky, nakonec ho získali Kolínští a hned se dostali na opačnou stranu, kde ale před Bowem nic nevymysleli.

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

39:37
    Jiří Ticháček si sjel na levý kruh a odtud pak pálil na Sejpala, po jeho ráně pak zaduněl jeho pravý beton.

40:00

Také druhé dějství je u konce. V něm se povedlo hostům vyrovnat a začínalo se znovu od začátku. Kladno ale dokázalo udeřit znovu a díky trefě Adama Kubíka znovu vede. Uvidíme, co nám ještě nabídne třetí třetina, která začne přibližně v 18:32.

40:01

40:18
    Jedovka domácích z levé strany zaměstnala hostujícího brankářek, který ji pokryl a hru zastavil. Buly po jeho pravé ruce.

40:52
    Václav Jankovský se vydal po levém křídle až do pásma Kladna, ale jeho táhlý pokus skončil na pozorném Bowovi.

41:33
    Štěpán Matějček proskočil do útočného pásma, ale byl v ofsajdovém postavení. To postrannímu sudímu neuniklo a hra je přerušena, vhazování bude v neutrální zóně.

42:34
    Další aktivita byla nyní na straně kladenských Rytířů, ale pokus Filipa Kuťáka šel mimo tři tyče.

43:29
    Nicolas Hlava okopíroval útočnou třetinu, posté si sjel až těsně před Martina Sejpala, zblízka ho ale přízemním pokusem nepřekonal.

44:07
    A je znovu vyrovnáno. Po šanci Kladna, která se neujala, šli do přečíslení hosté. Jakub Sklenář pak šikovnou přihrávkou vyzval na pravé straně ZDEŇKA KRÁLE, který prostřelil Landona Bowa – 2:2. Asistence: Jakub Sklenář.
    44:07 Zdeněk KRÁL - 2:2

45:54
    Domácí nyní zahrozili před hostující klecí, švih Jaromíra Jágra ale zastavili pozorní beci Kolína.

46:45
    Filip Kuťák střílel v prostoru mezi kruhy, ale proti jeho pokusu byl Sejpal, který sklapl betony a neinkasoval. Poté je hra přerušena a buly bude vhozeno po jeho pravé ruce.

47:05
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Filip Kuťák – 2 min., podrážení).

48:38
    Domácí své oslabení zvládají a zatím soupeře nepouštějí do výraznější akce. Nyní se dostali na kotouč a vyhodili ho až před Martina Sejpala. Šetří tak cenné vteřiny.

49:05
    Kladno je v plném počtu.

49:37
    Matěj Beran clonil před gólmanem Kolína, ale nakonec se přihrávky nedočkal. Nicméně Kladno nadále operuje před klecí Martina Sejpala.

50:53
    Plekanec poslal zadovkou k pravému hrazení přihrávku pro Marka Baránka, ale druhý jmenovaný těžkou střelou nedostal touš za záda Sejpala.

52:06
    Zblízka zakončoval Václav Jankovský, ale ten přízemní pokus nasměroval pouze do připraveného brankáře Landona Bowa.

52:34
    Rytíří opět vedeou. Jaromír Pytlík poslal kotouč do prostoru mezi kruhy, kam si sjel snajpr LADISLAV ZIKMUND a jeho svižná rána zapadla za záda Martina Sejpala – 3:2. Asistence: Jaromír Pytlík.
    52:34 Ladislav ZIKMUND - 3:2

54:03
    Jágr otočil hru a rodila se další akce Kladna. Ovšem tu zastavil pozorný Sejpal, jenž zneškodnil pokus Kehara.

54:49
    Marek Baránek vrátil puk ze středního pásma do toho útočného, tam poté sám vystřelil a jeho pokus pokryl opět Martin Sejpal, jenž hru zastavuje.

55:24
    Nicolas Hlava sklepl puk před sebou, ale než se k němu dostal zpět, získali ho obránci Kolína, kteří nasměrovali hned hru na opačnou stranu.

55:52
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín (René Piegl – 2 min., podrážení).

57:04
    Hosté po akci domácích získali puk a hned ho vyhodili až před Bowa a osvobozují se.

57:30
    Sejpal musel zasahovat proti střele soupeře a hra je přerušena.

57:30
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Miroslav Indrák – 2 min., hákování).

57:52
    Hosté jsou v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilová hra.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:32
    Hosté využívají přesilovou hru a je vyrovnáno. Na pravé straně se do střely opřel ZDENĚK KRÁL a ta končí až za Landonem Bowem – 3:3. Asistence: René Piegl.
    58:32 Zdeněk KRÁL - 3:3

59:12
    Už to vypadá, že se třetí dějství jen dohrává a o vítězi se tak zřejmě nerozhodne v základní hrací době. Ale ještě se nyní ke střele dostali hosté, tu kryje brankář Kladna.

59:50
    Puk je ve středním pásmu a už se nic nestane.

60:00

Samostatné nájezdy začínají.

1. série
    1:0
    Jako první se k nájezdu postavil Tomáš Plekanec, který se rozjel až k Sejpalovi a pohotovou střelou ho překonal.

1. série
    1:0
    Čáp na Bowa nevyzrál.

2. série
    1:0
    Tak Matyáš Filip brankáře soupeře nepřekonal.

2. série
    1:1
    Lukáš Pajer si sjel do těsné blízkosti Bowa a z pravé strany ho překonává. Na nájezdy je srovnáno.

3. série
    1:1
    Adam Kubík se rozjel na Sejpala, ale také jeho pokus končí na jeho zákroku.

3. série
    1:1
    Kukla trefuje beton Bowa.

4. série
    2:1
    Joey Wood sjel až před Sejpala, naznačil střelu a nakonec zakončil z pravé strany a zasunul puk k tyči.

4. série
    2:1
    Zdeněk Král ztroskotal na Bowovi.

5. série
    3:1
    Antonín Melka s přehledem zakončil a Kladno v nájezdech vede už o dva góly.

5. série
    3:2
    Martin Štohanzl si sjel až před Bowa, nakonec dostal kotouč za brankovou čáru.

60:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Rytíři Kladno.
    Autorem vítězné branky je ANTONÍN MELKA.

Je dobojováno, nakonec se hned po třetí třetině jely nájezdy, ve kterých uspělo domácí Kladno. A oplácí tak Kolínu porážku z prvního přátelského duelu.

To je pro tuto chvíli z mé strany vše. Díky za pozornost a zase někdy na počtenou. (19:21:16)

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 2. Beran (Jágr), 36. Kubík (Wood, Plekanec), 53. Zikmund (Pytlík), rozh. náj. Melka – 34. Síla (Král), 45. Král (Sklenář), 59. Král (Piegl)