Táborsko – Opava 2:2 (kon.)
FC SILON Táborsko
2:2 (2:2)
Slezský FC Opava
Pátek 08.04.2022, 16:30 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 22. kolo

90+5
    Konec zápasu. Ve druhém poločase už branka nepadla, i když několik drobných šancí ještě fanoušci viděli. V platnosti tak zůstala i po závěrečném hvizdu poločasová remíza 2:2. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda. (18:28:00)

90+5
    Už se hraje značně nad rámec nastavení.

90+3
    Míč skončil na hlavě Holiše, vzápětí však přichází další faul a ještě nebezpečnější situace.

90+3
    Faul na polovině Táborska dává Opavě šanci na poslední centr před Janáčka.

90+2
    Žlutou kartu dostává Denis Darmovzal (SFC Opava).

90+2
    Faul na Provazníka přerušuje hru.

90
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Leoš Vozihnoj, přichází Jiří Šplíchal.
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Jan Mach, přichází Luka Robakidze.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Opavští vyslali prudkou střelu k tyči, Janáček ovšem domácí tým podržel.

88
    Žlutou kartu dostává Jan Mach (FC MAS Táborsko).

86
    Po rohu Opavy drží míč Provazník. Čerstvý muž Táborska sice o balon zase přišel, nicméně míč končí v zámezí.

84
    Tusjak po srážce se spoluhráčem kulhá ze hřiště.

81
    Velká šance Táborska po rohu! Ve vápně Opavy vznikl velký zmatek a po Provazníkově pádu chtěli domácí penaltu, hrálo se však dál. Následně se dostal ke střele levačkou Plachý a Digaňa musel vytáhnout kvalitní zákrok. Nakonec odkopli hosté do bezpečí.

80
    Žlutou kartu dostává Miloš Kopečný (SFC Opava).

79
    Dnešní utkání sleduje 420 diváků.

78
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Samuel Šigut, přichází Bartosz Pikul.
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Joss Didiba, přichází David Macháček.

78
    Prudká střela končí vedle branky Opavy.

75
    Plachý se snažil vysunout rychlým pasem Vozihnoje, jenže hosté jim velkou šanci překazili.