UK Kings Prague – Akademici Plzeň 2:3 (po pr.)
UK Kings Prague
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
Akademici Plzeň
Čtvrtek 14.04.2022, 17:30 • Zimní stadion Eden, Praha • Univerzitní liga ledního hokeje • Finále

54:38
    Vyloučení v týmu Akademici Plzeň (2 min. – hrubost).

54:38
    Vyloučení na obou stranách, ovšem Plzni zůstane jeden hráč navíc a tudíž i přesilová hra.

49:10
    Jan Kalus oslabí svůj výběr už druhým trestem. Šel za pukem, ale nechal se unést a podrazil soupeře.

42:28
    Jan Šefl si půjde sednout na dvě minuty za podrážení, v tomto utkání oslabuje svůj tým už podruhé.

38:10
    Dnes se trestá opravdu vše. Piskač nechal hůl moc dlouho mezi bruslemi Kaluse, ten spadnul a Plzeň se tak pokusí dostat zpět do sedla v přesilovce.

35:43
    Dvojité neštěstí pro Akademiky, Kalus – možná omylem – nedovoleným způsobem neumožnil hru Pražanům a půjde si tak na dvě minuty sednout.

34:01
    Domácí budou moci vyrovnat v početní výhodě, vysoký počet trestů se nadále navyšuje. Šefl půjde pykat za podrážení.

27:11
    Piskač padá kvůli nedovoleného zákroku Reitspiese, ten tak doplní na trestné lavici svého kapitána.

26:43
    Vyloučení v týmu UK Hockey Prague (Rudolph – 2 min., hrubost).

26:43
    Vyloučení na obou stranách za potyčku po píšťalce.

26:18
    Další vyloučení, tentokrát na straně Prahy. Šimanský byl u mantinelu moc hrubý a půjde si odpočinout na dvě minuty za krosček.

21:57
    Velké množství trestů se navyšuje, Říha si půjde na dvě minuty sednout a Pražené jdou do početní výhody.

17:50
    Rejzek zasáhl Vávru vysokou holí, půjde si na dvě minuty sednout.

15:36
    Kopenec si za svůj zásah do oblasti hlavy a krku vysloužil 2minutový trest.

15:06
    David Volf připravuje svůj celek o početní výhodu, čeká nás 39vteřinová hra 4 na 4.

13:45
    Šiška si půjde na dvě minuty odpočinout, u mantinelu se nechal trochu unést.

09:54
    Domácí se pokusí vyrovnat v přesilové hře, Fořt si půjde sednout za faul kolenem ve středním pásmu.

02:09
    David Jindra se snažil zoufale udržet útočné pásmo, až omylem podrazil soupeře. Plzeň si zahraje přesilovku.

Jiří Pudich

Branky a nahrávky: 34. Martínek (Jindra, Dlabola), 36. Rudolph – 8. Reitspies (Fořt), 33. Kalus (Reitspies), 62. Prachař (Kalus)

UK Kings Prague: Mašek (K. Novák) – Piskač, Dlabola, Klinger, M. Novák, Vávra, Glitta, Kopenec, Málek – Velas, Hakl, Škoda, Volf, Jindra, Bořík, Halberštát, Šimanský, Síla, Martínek, Rudolph
    Akademici Plzeň: Štekr (Černý) – Beer, Štochl, Prachař, Marguš, Malý, Šperl, Jankovský, Soukup – Říha, Králíček, Šibra, Kalus, Fořt, Šefl, Rejzek, Strmiska, Šiška, Švec, Reitspies, Šucha

Rozhodčí: Čáp, Květoň – Axman, Kubíček