Dukla B – Velvary 0:1 (kon.) | Ml. Boleslav B – Jablonec B 1:2 (kon.) | Pardubice B – Hr. Králové B 1:1 (kon.)
Teplice B – Bohemians B 0:1 (kon.) | Zápy – Chlumec n/C 2:0 (kon.)
FK Pardubice B
1:1 (0:1)
FC Hradec Králové B
Neděle 24.04.2022, 10:15 • K Vinici (Pardubice) • Česká fotbalová liga (B) • 22. kolo

Východočeské derby B-týmů Pardubic a Hradce skončilo nakonec nerozhodně 1:1. Hosté se dostali do vedení v závěru prvního poločasu a prakticky celý druhý poločas se zdálo, že své vedení udrží. Jenže ve 3. minutě nastavení srovnal na konečných 1:1 Lukáš Matějka a v rámci 22. kola ČFL se tak dělí body za remízu 1:1. (12:21:05)

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává hostující trenér Karel Krejčík.

90+3
    Tým Pardubice B právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ MATĚJKA.

90+2
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B: ze hřiště odchází David Doležal, přichází Josef Locker.

90+1
    Normální hrací doba je u konce. Odstartovalo tříminutové nastavení.

89
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B: ze hřiště odchází Lukáš Hájek, přichází Matěj Šípek.

83
    Zápas spěje rychle ke svému konci a skóre se zatím nemění. Hosté vedou nadále 1:0.

78
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B: ze hřiště odchází Filip Březák, přichází Tomáš Kozel.

66
    Žlutou kartu dostává Marek Kadrmas (FC Hradec Králové B).

64
    Po více než hodině hry se skóre zatím nezměnilo. Přestože domácí více drží balon, hosté nadále vedou 1:0.

63
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Matyáš Hanč, přichází Dominik Mareš.

48
    Žlutou kartu dostává Jan Halász (FK Pardubice B).

46
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Tomáš Kubart, přichází Jakub Štichauer.

46
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B: ze hřiště odchází David Jurčenko, přichází David Hátle.

46

45

42
    Domácí Pardubice jsou v prvním poločase sice aktivnější, nic to ale nemění na tom, že prohrávají 0:1.