Dukla B – Velvary 0:1 (kon.) | Ml. Boleslav B – Jablonec B 1:2 (kon.) | Pardubice B – Hr. Králové B 1:1 (kon.)
Teplice B – Bohemians B 0:1 (kon.) | Zápy – Chlumec n/C 2:0 (kon.)
FK Pardubice B
1:1 (0:1)
FC Hradec Králové B
Neděle 24.04.2022, 10:15 • K Vinici (Pardubice) • Česká fotbalová liga (B) • 22. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

FK Pardubice B: Letáček – Hanč, Halász, Toml, Sychra, Lupač, Kubart, Matějka, Pojezný, Huf, Vít
    Náhradníci: Boháč – Řehák, Hajník, Stýblo, Mareš, Štichauer, Řezníček
    Trenér: Pavel Němeček

FC Hradec Králové B: Čábelka – Hruška, Doležal, Kadrmas, Hájek, Hlaváč, Kosař, Březák, Kateřiňák, Jurčenko, Jonáš
    Náhradníci: Klapka – Locker, Hátle, Šípek, Kozel, Zámečník, Klapka
    Trenér: Karel Krejčík

Rozhodčí: Šťastný – Všetečka, Bednář.

1

Ze zápasu přineseme pouze základní informace o změnách stavu.

10
    Po deseti minutách hry je stav zápasu bezbrankový 0:0.

14
    První rohový kop zápasu kopali hosté, k ohrožení brány soupeře to ale nevedlo.

30
    Po půl hodině hry se stále skóre nezměnilo. Východočeské derby je bezbrankové.

36
    Tým Hr. Králové B právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAKUB KOSAŘ.

42
    Domácí Pardubice jsou v prvním poločase sice aktivnější, nic to ale nemění na tom, že prohrávají 0:1.

45

46

46
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B: ze hřiště odchází David Jurčenko, přichází David Hátle.

46
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Tomáš Kubart, přichází Jakub Štichauer.

48
    Žlutou kartu dostává Jan Halász (FK Pardubice B).

63
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Matyáš Hanč, přichází Dominik Mareš.

64
    Po více než hodině hry se skóre zatím nezměnilo. Přestože domácí více drží balon, hosté nadále vedou 1:0.

66
    Žlutou kartu dostává Marek Kadrmas (FC Hradec Králové B).

78
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B: ze hřiště odchází Filip Březák, přichází Tomáš Kozel.

83
    Zápas spěje rychle ke svému konci a skóre se zatím nemění. Hosté vedou nadále 1:0.

89
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B: ze hřiště odchází Lukáš Hájek, přichází Matěj Šípek.

90+1
    Normální hrací doba je u konce. Odstartovalo tříminutové nastavení.

90+2
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B: ze hřiště odchází David Doležal, přichází Josef Locker.

90+3
    Tým Pardubice B právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ MATĚJKA.

90+3
    Žlutou kartu dostává hostující trenér Karel Krejčík.

90+3

Východočeské derby B-týmů Pardubic a Hradce skončilo nakonec nerozhodně 1:1. Hosté se dostali do vedení v závěru prvního poločasu a prakticky celý druhý poločas se zdálo, že své vedení udrží. Jenže ve 3. minutě nastavení srovnal na konečných 1:1 Lukáš Matějka a v rámci 22. kola ČFL se tak dělí body za remízu 1:1. (12:21:05)